folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Şu tasarım hiç bozulmasın valla hocam :) Bu arada müridin birisi güzel soru sormuş. Üyelikler doğrudan diğer siteye geçecek mi yoksa tekrardan mı üye olacağız?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Şeyh sen onu locale kur takıl kendine orda burayi bozma :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

önce bi requirement list çıkartsaydık keşke. o requirement itemları bi oylasaydık baksaydık. sonuçta burada bir community olmuş durumdayız.

linqtotwitter konusunda yardımcı olabilirim bu arada.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

mvc veya php yap böyle saçmalık olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Evet kafamı en çok kurcalayan soruyu soruyorum, şimdi mesela Members.aspx?id=11232 olarak değil de Members/Uyeadi seklinde çağırmak istiyorum, bunda sorun yok ama bütün forumu da ID linklerden kurtarıp o hale getirme gibi bir planım var. Indexli alanda text arama gayet hızlı görünüyor ama bütün site linkleri öyle olursa SQL Server text equals searchden şişermi dersiniz?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bir de yıllar geçti şunu çözemedik yeni sistemde olmasa bari. Sebebi hakkında bi fikrim var ama çoğu dosyayı değiştirmek gerektiğinden denemeye buzuk yemedi aslında

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Transaction (Process ID 58) was deadlocked on lock resources with another process and has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction.

/ForumActiveTopics.asp, line 83

Nadiren ekrana çıkıyo bu

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Bir de yıllar geçti şunu çözemedik yeni sistemde olmasa bari. Sebebi hakkında bi fikrim var ama çoğu dosyayı değiştirmek gerektiğinden denemeye buzuk yemedi aslında

[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Transaction (Process ID 58) was deadlocked on lock resources with another process and has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction.

Nadiren ekrana çıkıyo bu

yazma izinlerine baktın mı şeyh?

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Nadiren ekrana çıkıyo bu

entity framework sorun yapmaz kanımca

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

neden asp, php değil?

asp daha güvenli oldugu icin olmasın :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

rene hocamız devam edicekmi yeni sistemde kodlama fix işlerine onu merak ettim bide :D

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 21619 Toplam Mesaj: 179