folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

Tahribat .Net Versiyonunu Yazmaya Başladım, Birşeyler Soracam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Burası yeri midir bilemiyorum ama, şunu yazmadan edemeyeceğim..

Herkes kendi avatarını kendisi yüklesin...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Evet onu mevcut sistemde yapamıyorduk daha doğrusu güvenlik kısmı çok uğraştırıcaktı bizi. Yeni sistemde avatar upload koyabiliriz. Profil resmi upload da koyabiliriz.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

son bir kaç gündür başlıkları hep yanlış okuyor yada atlıyorum

".net versiyonu" yazmış zaten girip ne yazacaksın diye sordum :)) ve gülüyorum halime.

net nediyince tahribat.net gibi gelmişti

hazır herkes yenilikleri sıralamış bende söyleyim

üye girişi yapmadan da profildeki konu mesajların tamamını  görebilelim. başka bilgisayardan açınca giriş yapmıyorum bazen.

ana sayfadaki haricileri göremiyoruz. bu düzelse güzel olur.

birde kızların profilleri barbieli  olsun :))) şaka tabi. sakın yapma. sinir oluyorum

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    futurist bunu yazdı

son bir kaç gündür başlıkları hep yanlış okuyor yada atlıyorum

".net versiyonu" yazmış zaten girip ne yazacaksın diye sordum :)) ve gülüyorum halime.

net nediyince tahribat.net gibi gelmişti

hazır herkes yenilikleri sıralamış bende söyleyim

üye girişi yapmadan da profildeki konu mesajların tamamını  görebilelim. başka bilgisayardan açınca giriş yapmıyorum bazen.

ana sayfadaki haricileri göremiyoruz. bu düzelse güzel olur.

birde kızların profilleri barbieli  olsun :))) şaka tabi. sakın yapma. sinir oluyorum

http://tahribat.com/Forum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

www.tahribat.com ile tahribat.com da birleşsin hocam bunu da ekle :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı

Yeni site yapıldığında bu konuya girer bakarız.

Şeyh yapılan isteklere pek yanıt verememiş olsa da herkesi şaşırtacak biçimde siteyi tekrardan yapıyorum deyince bir şok oldu tabi.

Bunu yapıyorsa diğer eklentileri de yapacaktır aceleye getirmeyelim. Şuanki halini bi tutturalım da gerisi gelir. :)

Kolaylıklar diliyorum, Allah klavyene zeval vermesin. :)

Frisky...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Benim görüsüm , sitenin tasarımı degismeli , yani yine tahribata özel olmalı ama tasarım degismeli. iş gereği etrafımda cok kisi oluyor tahribatta takıldıgım sürece hep cevrem söyle diyor

" Kaç yılının sitesi bu çok eski duruyor " ,

Yani bu yüzden bence tasarımada bir el atılmalı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni tasarıma geçilirse eski site kalsın hatta Ekşi sözlük'teki gibi antik.tahribat.com'dan eski site üzerinden girilebilsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

cevaplama işi facebooktaki gibi hızlıca olmalı bildirim gelmeli mesaja cevap verildiğinde alıntı yapıldığında pm gönderildiğinde fln

ajax te xmlhttprequest ile yapılabiliyordu sanırım

cevapla butonuna tıkla et yorum yaz yeni yorum yazabilmek için bilmem kaç sn bekle eski teknoloji bunlar

yapılabilirse iyi olurdu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler kuruluş yıllarımızdakinin aksine 10 yıl sonra birçok müridimiz önemli mevkideler yada ilim ve meslek sahibiler.

Bu kişilerin yazıları ortaya dökülmeden aralarında yardımlaşabilmelerini sağlayacak gelişmiş bir yöntem de düşünüyorum.

Mevcut sistemde uzmanlık alanı diye bi textbox alan var neredeyse hiç verimli kullanılamadı.

Yeni sistemde örneğin adam avukatsa profilinde avukat diye tag olabilir, avukatlara basınca herkez dökülebilir. kimden ne yardım alındı az çok not düşülebilir. Belki gruplar kurulabilir örneğin Doktorlar grubuna üye olunca doktorlar grubuna PM atılabilir (spama sebep olmadan nasıl kurarım henuz emin değilim)

Bu konuda fikirlere açığım, başka sitelerdekilerden farklı , kolları heryere uzanan bir örgütlenme yapılmalı. Bunların hepsini yapacaz inşala ama önümüzde çok yol var. Önce olanın benzerini ayağa kaldırmak gerekiyor =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 21622 Toplam Mesaj: 179