folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar malum olaylar ortada.Yanıyoruz... Düşündüm ki böyle kampanyalar olacak zaten bizde tahribat ailesi olarak elimizden geleni yapalım derim.Tişört mantığında bağışı hesaba yatıralım sonra adminlerden biri toplu halde oluşan bağış miktarıyla TEMA olsun başka bir sivil toplum örgütü olsun ona bağışı yapsın .Bizi kapatanlara ve kötüleyenlere insanlık dersini de  vermiş olalım derim.Lütfen bu konuyu önemseyelim

Sloganda:" Bir Mürit Kaç Ağaç Eder"  olabilir.daha orjinal bi sloganda olabilir şimdi öyle ayaküstü aklıma geldi...

Tüm müritlerin önemsemesi ümidiyle ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek

cok saglam bi düşünce..helal diyorum ve sonuna kadar destekliyorum..

şu son zamanlarda cok ormanımız gitti.. :S

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek
    benim zaten bir şeftali fidanım var
    bide bizim okul düzenlicekti o.ç öğretmen 2-3 ay sora 1 ay sora 2 ay sora sonunda seneye oldu
    Edit: Bu konuyu üstte tutmaya çalışalım arkadaşlar:|

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    evet bende katılırım böyle bir organizasyona

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Hoş bir fikir. Sağlam bir organizasyon ile bir para toplanabilir ve memleketin herhangi bir şehrinde topluca o paralarla ağaç dikilebilir. Aynı zamanda gerçekleştirilmesi döt isteyen bir fikir onu da eklemek lazım :) Çok çetrefilli bir iş.

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    İyi fikir.

selam gençlik!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

hocam öyle değilde büyüklerimizden biri paraları toplasın toplu şekilde bir fidancıdan paramızın yettiği kadar fidan alalım.sonra bir merasim ile bunları kendi ellerimiz ile ekelim...ve bunu her ilde yapalım...nasıl olur?

edit: sonradan aklıma geldi eğer izin vs. alınabilirse bu yangınların olduğu yerlere gidip dikelim ve tbt adını verilmesini sağlayalım bu güzel bir fikir ama ormalığın adını tahribat koyarsak biraz garip olur kanımca...onun için kısaltmalar kullanılabilirnir...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AKSU92
    AKSU92's avatar
    Erkek
    projenin Erzurum-Kars bölgesi temsilciligini gönüllü olarak üstleniyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    arkadaşlar biz böyele  bir proje için  zaten çalışıyorduk ama  tahribat olarakda bir şeyler yapılırsa üzerime düşeni yaparım.eğer admin abilerde bi organizasyon yaparlarsa çok iyi olur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    geçen ay rahmetli hocam anısına okulca 2000 ağaçlık bi koru yptık bnde 3 yada 4 fidan ektim.Emin olun çok güzel birşey.

http://yigitdemirag.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    evet arkadaşlar yapalım bunu urlada yanan ve vali beyin dediği allaha şükür ki cana zarar gelmedi dediği yanan yerleri gördüm içler acısı çok harikularde bir fikir olmakla birlikte kendi kişisel girişimlerim de var bu konuda

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 21410 Toplam Mesaj: 152