folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    gerçekten güzel birşey olur..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Bende varım ..

önce topluluk olarak nereden fidan alabiliriz. bunu araştıralım yok illa dernek falan olmak gibi bişi gerekiyosa ( çünkü derneklere bi yerlerden veriyolar beleş fidan alın dikin die ) para toplayalım renenin hesabına falan dikelim inşallah bu fikir hayal meyal olmas

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

ses 1-2...

son durum nedir? 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Gerçekten güzel bi fikir bide bu kadar katılımcı olduktan sonra bi şekilde halledilir!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek
    bende varım müridler. kendimiz dikemiyorsak bile parasını bi şekilde temaya ulaştıralım ve ricada bulunalım, adı "Tahribat.com Ormanı" olsun reklamda olur :)

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ee hala bi hareket yoq

şöle bi buluşma düzenleyip bu işi uygulamaya geçirip konuşabilirz burda

bende varım demekle olmuyo buluşmayı kim düzenliyo şimdi?

ebedi devlet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    seboist bunu yazdı:
    -----------------------------

ee hala bi hareket yoq

şöle bi buluşma düzenleyip bu işi uygulamaya geçirip konuşabilirz burda

bende varım demekle olmuyo buluşmayı kim düzenliyo şimdi?

buluşma olması zor be fatih sonuçta türkiyenin farklı şehirlerinden katılım olacaktır buda buluşmayı zorlaştırır

bence t-shirt'te olduğu gibi bi menü yapılsın herkes isim yazdırsın sonra yayınlanan hesaba herkes bişiler göndersin tabi bu adminlerin işi :)

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek

tohumlar fidana ,fidanlar ağaca , ağaçlar ormanaaaaaaa dönmeli tahribatta :P

sevgili tahribatın herşeyiyle uğraşmaktan bıkmamış ,yılmamış admini rene... 

biz hepimiz hevesliyiz gördüğün gibi senin organize etmeni bekliyoruz tişört olayı gibi. bi şunada el atıversen keşke.hem tahribat hatıra ormanı olur hem de faydalı bişey olur. ilerde görenler vay be  adamlar harbiden zamanında güzel şeyler yapmış desinler .ilgi ve alakanı bekliyoruz . 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AKSU92 bunu yazdı:
    projenin Erzurum-Kars bölgesi temsilciligini gönüllü olarak üstleniyorum.

sie... Olum bizim aile mesleği olan işi benim alanımda sen mi üstlenecen. çocuk seni zükerim.:D

HolyOne bunu yazdı:

Hocalar bu kadar katılmaya hevesli kişi varsa bana uyar. Bi düşünelim... aklıma ilk gelen sorular şunlar.

1) Boyle bir başvuruda nereye bulunmalı, devlet bana bunun için arazi gösterirmi?

2) ağaç diktik diyelim bir ay sora orasının otopark olma ihtimali nedir.

3) böyle bir girişimde bulunursak her dikilen şeyi belgelendirmemiz gerektiğini düşünüyorum ki kar sağlamadığımız belli olsun. Ağaç dikecem diye dolandıran adam dolu ortalık. 100 tane ağaç diksem öbür sene bunların yarısının ölme ihtimali varmı

Orman müh fln tanıdığı olan varsa bi zahmet sorularımı ulaştırırsa sewinirim

1.) Hangi ilde yapılacaksa o ilin il çevre orman müdürlüğüne başvurulacak

2.) hatıra ormanı dikilirse orası devletin projeleri kapsamı dışında (baraj vb.) kişisel şeylere dönüşemez.

3.)100 tane ağaç diksen öbür sene bunların yarısının ölme ihtimali dikilecek yerin toprak yapısı kuraklık vsle ilgili ama ilk seneyi atlatırsa kurtulur vede ekildikten sonraki işlerler (çapa vs.) Çevre orman müdürlüğü ilgileniyor. belgelendirme olayından tam emin değilim ama sanırım onu çevre orman müdürlüğü oraya kaç tane fidan ekildiğini belgeliyor.

Ekstradan bir soru olursa ben pedere sorup öğreniyim. 

----

ana tarihte epey geçmiş ben yeni farkettim.:D o arala nete giremediğim için bu konuyu farketmemem doğal tabii.:D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    dun gece boyle bi konu acmak benimde aklimdan gecti.. bu konuyu goruncede cok sevindim cok guzel fikir :)
Toplam Hit: 21500 Toplam Mesaj: 152