folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek

Dikkat! Tahribat.Com Yeşillik Alanı
    Lütfen Basmayın! Seni  Rene Çarpar Sonra!

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

veri göt

destekliyorum 

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek

parça parça yaparsakda olur ama tahminimce adminlerden biri bir hesapda tüm parayı toplasa sonrada bunu bağış gibi yaparsa o zaman tahribat.com korusu filan olabilir diğer türlü yine ağacı dikeriz faydamız aynı olur iyide olur ama illaki tahribatın bir onur belgesi alması filan isteniyorsa bir havuzda toplanmalı tişörtlerde olduğu gibi...

ayrıca en büyük yardımı yapana madalya verilirse daha büyük bi havuzumuzda olabilir :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

hocam madalya felan onlar boş işler yapacak olan varsa yardımını yapar...eğer böyle bişey olacak ise dediğiniz gibi para bir havuzda toplanmalı sonra artık her ilde nerelere dikilecekse oraya ne kadar fidan dikilecek se ona göre havuzdan o ilin sorumlusuna fidanların paraları aktarılmalı tabi kayırma işlememini engellemek içinde her türlü kontrolü yapacak bir masa oluşturup bu il başkanlarını da kontrol etmelidir..

düşünsenize her ilde tbt orman korusu olacak ne güzel olurdu hep bomba bomba nereye kadar :D biraz da iyi şeyler ile anılalım :D

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    thenumb bunu yazdı:
    -----------------------------

parça parça yaparsakda olur ama tahminimce adminlerden biri bir hesapda tüm parayı toplasa sonrada bunu bağış gibi yaparsa o zaman tahribat.com korusu filan olabilir diğer türlü yine ağacı dikeriz faydamız aynı olur iyide olur ama illaki tahribatın bir onur belgesi alması filan isteniyorsa bir havuzda toplanmalı tişörtlerde olduğu gibi...

ayrıca en büyük yardımı yapana madalya verilirse daha büyük bi havuzumuzda olabilir :)

------------------------

madalya falaan hikaye hocamda

eger tbt ailesi olarak yaparsak  diğer oluşumlarada örnek oluruz diye düşünürüm

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    ricin bunu yazdı:
    yanlız şöyle bir durumda var..malum bu ormanların hepsi durduk yerde aynı anda yanmıyorlar belliki birileri bunu azmettiriyor..buradan şöyle bir sonuç çıkarabiliriz eğer biz böyle bişeye kalkışırsak belki bize izin vermeye bilirler diye düşünüyorum..neden derseniz de buralar boşuna yakılmıyor diye bilirim belkide birilerinin ileride oralara site yapma hayelleri vardır bu yüzden belki bir zorlukla karşılabiliriz büroktik engeller yani :D çok komplo teorisi gibi bir düşünce oldu ama sonuç bunu gösteriyor gibi bunu ancak 5-6 sene sonra nalayabiliriz...kolay gelsin...
    hocam olay budur. trilyonluk proje hayalleri var oralara bence...

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    yangında tahrip olmuş ormanlarımıza "tahribat.com desteğiyle" fidan kampanyası.. güzel bir şey olur ya

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Güzel Fikir Bende varım Organizasyona Destek verebilirim.

MadCrazy Güldürdün beni Allah İyiliğini versin, Englihs te Lehçelendirdin ya Helal olsun. :)))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    çok deli fikir umarım hayata geçiririz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    efrasyap bunu yazdı:

kıbrısı da ben organize ederim