folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

Tahribat.Com Ağaçlandırma Kampanyası (Başlatalım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Bence de güzel fikir. HolyOne ve renegadealien hocalarım ne diyecekler bakalım bu konuda.

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek
    Hocalar ben Antalya-manavgat da oturuyorum haberleri izlediyseniz görmüşsünüzdür burda bi yangın çıktı 4-5 gün oldu hala söndüremediler bi sürü köy yandı 250 hktarlık şuan da yana orman arazisi yani diyeceğim o ki böyle bi kampanyaya buranın gerçekten ihtiyacı var yoksa o yanan ağaçlar geri gelmez
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

sulandırma işine ben bakarım.

esprisi bi yana biz geçen sene böyle bi kampanya yapmıştık baya hoş olmuştu

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek
    bende bende bende varımm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _E_O_R_
    _E_O_R_'s avatar
    Erkek
    yapılırsa bende destek veririm hocalar.

hangi kadir? deli kadir uleeeyyyynnnn!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    arkadaşlar sadece orman yangınları için değil bu ağaçlar erezyonu önlemek oksijen ihtiyacı yağmur vb. işler içinde acil olarak gereken biryeş yurdum insanının tek diktiği şey beton! bence insanları 5 ytl gibi bir ücretlendirme ile sıkmamak lazım insanların kendi maddi durumlarını ve işin ciddiyetini göz önünde bulundurarak gereken yardımı yapması lazım örneğin adam ptt havale yolu ile 3 ytl yollayabilecek bir durumda da olabilir 100 ytl yollayacak olan da olabilir. bu insanların içinde bulunduğu ekonomik duruma göre değişir. Madalya fln verilmemesi taraftarıyım sonucta hiç durumu olmayan para veremeyen ancak vermek isteyen insanların ezilmesi gibi bir durum söz konusu olabilir. Hem bunu tbt reklamı, madalya vs. için değil vatan için insanlık için yapmamız gerektiği kanaatindeyim...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

eğer bu projemiz tutarsa benim de bir projem var ama maliyeti ne olur bilemem eğer bir sponsor bulursak hem sulama amaçlı hem de bu ağarçlar ieride buyuyup bu tarz yanma olaylarına sebebiyet vermemesi amacıyla aklımda düşündüğüm çok muhteşem bir proje var biraz da mesleğimiz konuşturmak lazım...fakat dikkatimi çeken bir konu daha var ne holy nede rene hocalarımızdan kimse konuya bir cvp dahi yazmamışlar...merak ediyorum da işlerinini yoğunluğundan dolayımı yoksa bu tarz sorumluluğu buyuk bir işten çekindikleri için midir bir cvp bile vermemişler? eğer sorumluktan kaynaklanana bişeyse sanıyorum ki herkes ustune düşeni yapmaya hazır...kolay gelsin...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

parayı bi hesaba yatırım sonra yetkili birinin temaya yönlendirmesi hem zor olur hemde masraflı olur 90 kişi para yatırsa 1 ytl den 90 ytl eder..90 ytle ye 10 agaç daha diksek kar kardır..

bence buradan teşvik amaçlı bişeyler yapılmalı temanın hesap numarası ilgili yerlerin yazışma adresleri vsvs dagıtılabilir afişler yayınlanabilir mesela

edit:: http://www.tema.org.tr/BizeKatilin/BagisYapin.htm bagış sitesi burası

kaan kardeşimizden de bi afiş bekliyoruz : D

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek
    daha çok meyve ağaçları yapalım sora organik meyve yeriz :B

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Dayı bir il kararlaştırın o ilin valisiyle görüşün bize bir yer verin deyin her mürid 1 fidan parası göndersin her mürid için 1 fidan dikin tahribat.com hatıra ormanı diye yazı asın logomuzuda koyun :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 21424 Toplam Mesaj: 152