folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tarih Türklerle Başlar

Tarih Türklerle Başlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Kürtçe AB uyum yasaları çerçevesinde serbest bırakıldıktan sonra bir sürü kurs açıldı güney doğuda ancak hepsi boş.. Hepsi de kapandı. Şimdi bunu da inkar edersin sen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Lycra, git tarih kitabı falan oku. Tarih yazıyla başlar, yazıyı da türkler bulmamıştır, utanmasanız neil armstrongun baba tarafı türktü diceksiniz, aya ilk türkler çıktı diceksiniz. Tamam şanlı bir tarihimiz var, asla türklükle bi sorunum yok ama her boku da kendimize mal edip götümüzden element uydurmayalım, bkz: dkn ne güzel açıklamış..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Herkes kendini bi bok sanar,kürtler iki bok.
    ne tarihi ak?kanıt?delil?ne tarafından uyduruyosun 5ooo yılı?ne devlet kurmuşsunuz?Tarihte arkadan vurma dışında ne yapmışsınız?
    Kimsenin sizinle sorunu yok,ama kaşınıp laf söyletmeyin kendinize,daha da ağır konuşurdum ama bu ülkeyi seven az da olsa kürdü kaybetmek istemiyorum,Türklükle olmayan kendini Türk gören kürdü kaybetmek istemiyorum...
    LYCRanın dediği gibi gidin barzani babanızın yanına o zaman  telekomun interneti,devletin suyunu elektriğini okullarını kullanmayın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

kozanaybar bunu yazdı:
    -----------------------------
    Lycra, git tarih kitabı falan oku. Tarih yazıyla başlar, yazıyı da türkler bulmamıştır, utanmasanız neil armstrongun baba tarafı türktü diceksiniz, aya ilk türkler çıktı diceksiniz. Tamam şanlı bir tarihimiz var, asla türklükle bi sorunum yok ama her boku da kendimize mal edip götümüzden element uydurmayalım, bkz: dkn ne güzel açıklamış..

kozalak senin yaşının bi milyon katı kadar kitap okuyorum ayrıca hiç bir şekilde seninle muhatap değilim sen de benimle olmayacaksın. Tarih kitabı okuyacakmışım.. Senin nesiki bana akıl veriyosun lan Allahsız tosbağa! Senin kadar öğrencilerim var benim bana mı akıl veriyosun sen. Bana da aklın sıra cevap mevap verme. Hiç bir şekilde muhatabım değilsin benimle bir alakan olmayacak 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    LYCRa bunu yazdı:

kozanaybar bunu yazdı:

kozalak senin yaşının bi milyon katı kadar kitap okuyorum ayrıca hiç bir şekilde seninle muhatap değilim sen de benimle olmayacaksın. Tarih kitabı okuyacakmışım.. Senin nesiki bana akıl veriyosun lan Allahsız tosbağa! Senin kadar öğrencilerim var benim bana mı akıl veriyosun sen. Bana da aklın sıra cevap mevap verme. Hiç bir şekilde muhatabım değilsin benimle bir alakan olmayacak 

İnsan gibi konuşmayı öğren benimle ondan sonra gel, milyonlarca kitap okumak seni adam yapmaz.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek

Belki Kesin Bir Bilgiye Sahip Değil Konu Belki Başka Bişey Ama Konunun Anlatmak İstediğine Burdaki Gereksiz Irkçılığa Son Vermek Amacıyla Baska Bi Yerden Çaldığım Bilgileri Paylaşıyorum..Kısa Bir Bölümünü Çaldım Ama Detaya İnersem Bu Konunun Resmen Doğru Olduğuna İnanılacak, Hoş bu Parçayla da Kafası Çalışan Anlar..

PROTOHİSTORYA
    Neolitik
    Kalkolitik
    Tunç Çağı
    Asur Ticaret Kolonileri
    Hititler 
    Hurriler
    Demir Çağı
    Gec Hitit
    Urartular
    Frigya 
    Lidya 

Neolitik devrim insan topluluklarının binlerce yıl boyunca geçimini sağladığı avcılık ve toplayıcılık yerine üretime başlaması yani tarım ve hayvancılığı öğrenmesidir. Neolitik devrim elbette ki dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan değişik insan guruplarınca aynı anda yaşanabilmiş değildir.Elde edilen arkeolojik verilere göre, bu devrim ilk kez Ortadoğu’da ve M.Ö. 9000-7000 yılları arasında uzun bir süreç sonunda gerçekleşmişti
    Bu dönemde Anadolu’nun güney kesimlerinin uygun şartlara sahip olması ve sözü edilen bitki ve hayvan türlerinin doğal yaşama alanı olması nedeniyle Neolitik Çağın ilk kez burada başladığı düşünülmekte ve bu düşünce de arkeolojik verilerle sürekli olarak desteklenmektedir.

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    kozanaybar bunu yazdı:
    LYCRa bunu yazdı:

kozanaybar bunu yazdı:

İnsan gibi konuşmayı öğren benimle ondan sonra gel, milyonlarca kitap okumak seni adam yapmaz..

İnsan olsaydın hala mssngrımda ekli olurdun. Önce kendini değerlendir, madem adamsın ve adamlığını geliştirip onun bunun da ne kadar adam olduğunu görebilmeye başladın o zaman bundan sonra büyüklerinle nasıl konuşulması gerektiğini öğren. Burada sana terscevap verdiysem bundan öncesine bak. Ondan sonra kim insan kim değil bunun sınamasını yap. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek

@LYCRa, hoja neden hakaret ediyosun ne lüzumu var
    bu tür konular 2-3 sayfa yorumlara ulaştığı zaman hep kavgayla bitmek zorundamı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Biri benim adıma "excalinin deyimiyle : kürt - türk karde$tir ayıranlar kalle$tir :p :D:D" die yasmı$ ben daha önce böyle bişiy yazmadım ama hani vardırya

Sürekli duyarız bazı arkadaşlardan "Halklar Kardeştir" diye. İyi güzel de bende diorumki; "Halklar Tabi ki de Kardeştir. Bunu söylemeye ne gerek var. Halklar birbirlerinin kardeşliğini bozacak bişey yapmış mıdır ki bunu söylüyorsunuz. Bu sözlerinizin altında iyi niyet aramalımıyım i$te orda kafam karı$ıo akm.Açık olun isteklerinizi yumuşak sözcüklerin arkasına sığınarak değil doğrudan dile getirin. Söyleyin bu halkların içine Türk halkını da katıyor musunuz ak ? Türkiye cumhuriyeti içindeki halklarla bir bütündür.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    yürekten tebrik ediyorum , bir sözüm nerelere kadar çekilmiş..ayakta alkışlıyorum...

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
Toplam Hit: 16234 Toplam Mesaj: 85