folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tarih Türklerle Başlar

Tarih Türklerle Başlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    By-PsychoPhat bunu yazdı:
    -----------------------------
    yerim seni ben yerim , klavye delinkanlım benim...
    cebite bekleriz koç

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

evet beyler , bu gidişle kelv1n , imrano ben ve kevins denen arkadaş banlanabilir. tartışmayı bitirelim artık.konu da kilitlensin.sakın kaçtılar denmesin , eğer bu konu ile ilgili tartışmak isteyen varsa , pm den msn adresini göndersin , orda tartışalım...

edit : kevin seni de d.bakıra bekleriz...ama gelirmisin orası muamma..

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:

haklı abim haklı. KELv2N haklı

bir dil 1 günde doğabilir. 5 - 6 bin kelime türeyebilir. 50 milyonn ufusa bir kaç günde gelebilir. yani kürd tarihi yoktur. herşey 1 yılda olmuş b

tmiş. gayet normale demiii..

hayt amk tarihinizin bi yerine bişe iliştiricem o olacak sonra koşucaksın aha bu lavuk küfür etti siz önce ağlayıp sızlanmayı provake etmeyi bırakın. daha ayrıntılı bilgi cebitte ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

evet beyler , bu gidişle kelv1n , imrano ben ve kevins denen arkadaş banlanabilir. tartışmayı bitirelim artık.konu da kilitlensin.sakın kaçtılar denmesin , eğer bu konu ile ilgili tartışmak isteyen varsa , pm den msn adresini göndersin , orda tartışalım...

ahauahauuaha diyarbakır diyo laksdlşaksdlkaslkasfk ne yapıyım lan ben orda şaslDDŞASFŞASŞg gel burda deniz yüzü gör cahil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

öfffffffffffff amk yeter be. haklı. sıkıldık artık bu t

rk kürd tartışmalı. herkesi mardine d.bakır bekleriz. kardeşiz. öleyiz. tmamı. ben sna sen bana üstünlük sağlasan en olcak sanki. düşünüormda çok saçmaç boşuna birbirimiz kırmışız..

herkese kolay gele :D bekleriz Pskoyuda alır cebite gelirz :d

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Konu neden kitlensin senin onun baskasının sorunları yüzünden konu kitlensin mi?

Türküz Türkiye Cumhuriyetindeyiz Şanlı tarihimizi anlatıyoruz.Bundan doğal ne var.Nezaman türklükle ilgili bi konu açılsa ordan biri kürt meselesini sokuyo ortalıga.Türküz diyoruz ordan biri çıkıyo ırkçılık yapmayın diyo.

Konu kitlenmesin üstüne Türklükle tarihimizle ilgili daha yogun konular açılsın beyni örümceklenmiş kalın kafalılar Türkiye Cumhuriyetinde Türk topraklarında yasadıklarını anlasın.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

hoca ben de bilmiyorum kim atıyor ortaya bu konuları.ama bu konuda bi msj m da da yazdım , ben de çok sıkıldım bu tür tartışmalardan.gerçekten gına geldi artık.eğer tartışmak isteyen varsa reelde veya msn de tartışırız.şimdi herkes kapasın bu konuyu , birbirinden özür dilesin.en güzeli o olmaz mı ?

edit : ben gidiyom anam , işe gitmem lazım :p:D

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    çok demokratiksiniz barışcı insanlar benim sorunum laf sokanlarla emin olun istemediğiniz kadar kürt arkadşım var onlarla tanıştırabilirim sizleride ama onlar bin bir türlü laf cambazlığı yapmıyorlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

Ne bu Diyarbakıra çağırmalar? Kabile reisi barzaninin tehdidine benziyor. barzaniden mi güç alıyorsun sen?

Ayrıca büyük yazıcam

TARİHİN TARİH OLABİLMESİ İÇİN BAZI KISTASLARI OLMASI GEREKİR.

BU KISTASLARDAN ÖRNEĞİN "YER" BELİRTİLME DURUMU BU HİKAYENİN HİÇ BİR YERİNE YOKTUR.

TÜRKİYE VE İRAN RAHATSIZ OLMUŞ ANCAK NE OLURSA OLSUN BU HİKAYEDE KUZEY IRAK DAHİ DENMEMİŞ. AYRICA ŞÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSUDUR:

BU DÖNEMDE BURADA KÜRT YERLEŞKELERİNİN SAYISI TÜRKLERDEN AZDIR. TÜRKİYE CUMHURİYETİ BU BÖLGE İÇİN MİLLETLER CEMİYETİNE GİTMEYE ÇALIŞMIŞTIR ANCAK İNGİLTERE HEGOMANYASINDAKİ MİLLETLER CEMİYETİ BUNUN YERİNE HAKKARİDEKİ SÜRYANİ AZINLIĞINI GÖRÜŞMEK İSTEMİŞTİR.

GÖTÜNÜZDEN HİKAYELER UYDURMAYIN. NE YERİ BELLİ NE BAŞKA BİŞEYİ.. KURULSA KURULSA EN FAZLA KABİLE KURULMUŞTUR.

DİYARBAKIR OLAYINA GERİ DÖNECEM.. DİYARBAKIR TÜRKİYE CUMHURİYETİ SINIRLARI İÇERİSİNDEDİR. BAŞKA ŞEKİLDE DÜŞÜNENLER KENDİNİ KANDIRIR 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:
    cebite bekleriz koç
    konuyla alakasizda merakimdandir.cebit ne zaman?

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
Toplam Hit: 16254 Toplam Mesaj: 85