folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ieizhtzeihtzner bunu yazdı:
    -----------------------------

iç gudu hee sen kendini ve atalarını hayvan yerine koyuyosan o senin bakıs acın savascı özelligimiz genlermizde vardır buda ırkımızın bir özelligidir devir degişti 1400 lu

yıllarda degiliz gunumuz sartları ırkcılıg mesru kılıyo

hiç bir devir ırkçılığı kabul etmez türk toprakları üzerindeki herkes(bölücü örgüt mensupları hariç)

kardeşdir... tabi bu benim görüşüm oda senin görüşün konuya başka yorum yapmayacağım kolay gelsin sizlere...

SELAMETLE...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
          Nedense, Türkleşmenin hiç bir zaman insanlara uygulanamayacağını, sadece toprağa uygulanabileceğini anlamıyorlar. Genellikle bu kelimeden çıkarılan anlam Türk dilini zorla kabul ettirmekten  ve açıkça kullanılmasını sağlamaktır. Oysa bir zenciyi veya bir Çinliyi Türkçe öğreterek, dilimizi konuşmasını ve herhangi bir Türk siyasi partisi için oy kullanmasını sağlamakla, onu Türk yapmanın mümkün olabileceğini düşünmek mantığa uymaz.Milli burjuvalarımız bu tür Türkleştirmelerin gerçekte Türklükten çıkarmak olduğunu anlamıyorlar. Çünkü ırklar arasında bulunan farklar, eğer ortak bir dilin zorla kabul ettirilmesi ile ortadan biraz kaldırılabiliyor veya tamamen yok edilebiliyorsa, bu yol bir melezleşme ile son bulur. Bu şekilde Türkleşme sağlanamayacağı, aksine Türk unsurunun yok edileceği apaçık ortadadır.      Tarihte görüldüğü gibi, bir ülkeyi ele geçiren bir millet, dilini zorla yenilenlere kabul ettirebilir. Fakat bin yıl sonra bu dil yeni bir millet tarafından konuşulur ve galip millet tam anlamıyla yenik duruma düşer.Millet, daha doğrusu ırk, dile değil, kana bağlıdır. bu yolda bir başarı ise ancak kan karışması ile olur. Fakat bunun sonucu üstün ırkın düzeyinin düşmesi olur.Yani eskiden üstün ırkla ülkeleri ele geçirmeyi sağlayan üstün nitelikler kaybolur. Üstün ırkla, basit ırkın birleşmesi sonucu ortaya çıkan melez ırk, istediği kadar üstün ırkın dilini konuşsun, o melez ırkta uygarlık yapıcı enerjilere rastlanmaz.     Çaresiz bir çöküşe uğrayan millet, son bir silkinişle, hayret verici bazı uygarlık eserleri ortaya koyabilir. Fakat bunları yaratanlar ya üstün ırkın son temsilcileridir, ya da ilk melezleşme sırasında meydana gelen kimselerdir. Bu gibi kimselerde iyi kan üstün gelmiştir. Bu gibi kimselerin melezleşme işinin son temsilcileri olmasına olanak yoktur. Çünkü melezleşme daima uygarlığın gerilemesi ile yan yanadır. KAVGAM, Adolf Hitler'den uyarlama.

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Bir üclü olusturmussunuz gidiyorsunuz.

islamic_force yazin cok hosuma gitti dostum.

Simdi büyük bir celiske icindesiniz siz.
    Üstün Irkimizin Bozulma Risklerinden Biri diye baslik aciyorsunuz ve türk ve kürt kökenlilerin karma evlilik oranlari üzerinden tartismaya basliyorsunuz. Sonra direkmen Hitlerin ideolojisiyle geliyorsunuz. Bastan sonra führer=basbug diye hitap ettiniz,simdide kalkip mein kampfi okumadim,nazizmle alakam yok diyorsunuz.
    Hangi kitada olsada bir insan,bu yorumlariza gercekten güler....
    Daldan dala atlayip,sirf hakli cikma cabalariniz nereye kadar sürecek?
    Hicbir bilimsel dayanagi olmayan düsünceleriniz,sadece kendi egolarinizi tatmin eder.
    Buda yeni moda... tarihi arkadaslar kendilerine göre yaziyorlar biciyorlar.
    Ne garip o tarihi tek siz biliyorsunuz.
    Fantastik yaklasimlariniz var.
    Kusura bakmayin ama, bu noktadan sonra sizi ve "düsüncenizi" ciddiye almak delilik olur.
    Hicbir dayanagi yok,size göre hep siz haklisiniz.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
              Türkiye' de Irkçı Hareket ve ırk düşüncesi, daha 1920' lerde ortaya çıkmış olup, 1925' te Türk Antrooloji Mecmuası ve Cemiyeti çevresinde yapılan çalışmalarla yeni bir boyut kazanmıştır.          Türk Nasyonel Sosyalist (Nazi) hareketi ise 1930' larda, Alman Nasyonel Sosyalizminin, Türk halkının ihtiyaçlarına uyarlanması sonucu ortaya çıkmış ve 1933' ten 1939' a kadar, Türkiye'nin çeşitli illerinde Hitler posterli ve Gamalı Haçlı (Swatika) okuma odaları açılmıştır.          Ancak Almanlar' ın, II. Dünya Savaşı sırasında Turancı milliyetçilere milyonlarca Mark yardım yapması sonucu Turancı akımlar çok geniş propaganda olanaklarına kavuşmuş ve çok kısa sürede aşırı yaygınlık kazanmıştır. Almanlar, Türkiye' yi savaşa sokmak ve Türki halkları kışkırtmak ve dolayısıyla da Sovyetleri cephesini çökertmek, için bu akımları desteklemişlerdir.         Almanlar' ın Stalingrad yenilgisinde sonra Turancılık ve Turancılar takibata uğramış olsalarda, Soğuk Savaş' ın başlamasıyla Turancı akımlara sahip çıkan (Sovyetleri dağıtmak amacıyla) bu seferde ABD olmuş ve Orta Asya Cumhuriyetlerinin Türklüğü iddiasına ve Turan devleti fikrine dayanan Turancı fikirler, Amerikalıların' da zorlamasıyla devletin bir çok kademesi tarafından desteklenmiştir.

Dolayısıyla bu yaygın Alman ve Amerikan propagandası sonucu Turancı akımlar Türkiye' de giderek yerleşirken, Türk Nasyonel Sosyalizmi fazla yaygınlaşamamış ve bugüne kadar çok uzun bir hareketsizlik dönemi yaşamıştır.

red militan umarım anlamışındır

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Sevgili geleceğin siyasetçisi benim ifadelerim ortamı germek için değil ve ayrıca daha sert ifadeler yer alıyor burada.Sana "gelecekte" başarılar.
    İçgüdü hayvanlara özgü bir şey değildir,benim bahsettiğim "kompleks bilinçaltı" bu kavramı söylesem entel dersiniz diye size uygun olanı söyledim ve içgüdünün tanımını öğrenecek psikoloji eğitimini aldım.Irkçılık akla ve mantığa uygun değildir.Hayvan kopyalayan zihniyet,ırkçılığa hizmet etmiyor mu?Üstün olan ırkını çoğalt da dünya huzur bulsun.Böylelikle ırkını insanlaştırmış olursun(!)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek
    türk ırkcılıgını sadece bizm savundgumuz sana arkadaslar için Nihal Atsız da Besiktasın sag bekinde oynuyo
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    ulan bu koministlerle oldum olası anlaşamadık zaten :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
              Türkiye' de Irkçı Hareket ve ırk düşüncesi, daha 1920' lerde ortaya çıkmış olup, 1925' te Türk Antrooloji Mecmuası ve Cemiyeti çevresinde yapılan çalışmalarla yeni bir boyut kazanmıştır.          Türk Nasyonel Sosyalist (Nazi) hareketi ise 1930' larda, Alman Nasyonel Sosyalizminin, Türk halkının ihtiyaçlarına uyarlanması sonucu ortaya çıkmış ve 1933' ten 1939' a kadar, Türkiye'nin çeşitli illerinde Hitler posterli ve Gamalı Haçlı (Swatika) okuma odaları açılmıştır.          Ancak Almanlar' ın, II. Dünya Savaşı sırasında Turancı milliyetçilere milyonlarca Mark yardım yapması sonucu Turancı akımlar çok geniş propaganda olanaklarına kavuşmuş ve çok kısa sürede aşırı yaygınlık kazanmıştır. Almanlar, Türkiye' yi savaşa sokmak ve Türki halkları kışkırtmak ve dolayısıyla da Sovyetleri cephesini çökertmek, için bu akımları desteklemişlerdir.         Almanlar' ın Stalingrad yenilgisinde sonra Turancılık ve Turancılar takibata uğramış olsalarda, Soğuk Savaş' ın başlamasıyla Turancı akımlara sahip çıkan (Sovyetleri dağıtmak amacıyla) bu seferde ABD olmuş ve Orta Asya Cumhuriyetlerinin Türklüğü iddiasına ve Turan devleti fikrine dayanan Turancı fikirler, Amerikalıların' da zorlamasıyla devletin bir çok kademesi tarafından desteklenmiştir.

Dolayısıyla bu yaygın Alman ve Amerikan propagandası sonucu Turancı akımlar Türkiye' de giderek yerleşirken, Türk Nasyonel Sosyalizmi fazla yaygınlaşamamış ve bugüne kadar çok uzun bir hareketsizlik dönemi yaşamıştır.

pardon ama ne alaka???? ya siz yorumlair okumadanmi yaziyorsunuz? pardon c/p yapiyorsunuz :)

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    RedMILITAN bunu yazdı:
    fmk bunu yazdı:

pardon ama ne alaka???? ya siz yorumlair okumadanmi yaziyorsunuz? pardon c/p yapiyorsunuz :)

evet  c/p yapıyorum çünkü bu kadar şeyi tekrardan yazamam ama yazmak isdediklerim bu anlamam konusunda haklısın çünkü senin yazdıklarınla diğer arkaşın yazdıklarını karıştırdım benim hatam üzgünüm

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    nazilerle işimiz var galiba oturun oturdugunuz yerde iki günde forumun şekli şemali değişti amk.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Toplam Hit: 11719 Toplam Mesaj: 115