folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAGRI
    CAGRI's avatar
    Erkek
    abi su ırkcılıgı bırakın da insanların insanlıgına deger vermeyi ögrenin ya..

en cok nick dei$tiren mürid
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Irkçıyım diyen arkadaş,ha Türk ırkçılığı yapmış,ha başka millet gözümde aynıdır.Ben Türk milliyetçiliğinde ortak yerdeyiz diye varsaymıştım ne yazık ki.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek

şanslılar cunku benim gibi dürüst bir dusmanları var.ben ne türk milliyetcisi gördum arkamı döndugum an kendi aralarında neler cevirdiler.Bugun türkiyede zaten parayı

bulan yada yasam standartları bir coklarına göre yuksek olan kürt,kürt kırması,arap türk milliyetcisi oldu.kurdistan yada baska bir o.c toplulgu altında devlet kurulup

bunları oaraya cagırsalar ve Türkiye dekinden daha yuksek yasama standartları önerseler acaba kacı gitmez?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Ne ırkçılık ne milliyetçilik gerci zamanında bendede vardı ırkçılık annemin babamın arap olmasına ragmen bende aşırı türk ırkçılığı vardı bi aralar araplardan herkesden nefret ediyorum.Ama hepsi boş en İyisi Atatürk Milliyetçiliği.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Ieizhtzeihtzner bunu yazdı:
    -----------------------------

şanslılar cunku benim gibi dürüst bir dusmanları var.ben ne türk milliyetcisi gördum arkamı döndugum an kendi aralarında neler cevirdiler.Bugun türkiyede zaten parayı

bulan yada yasam standartları bir coklarına göre yuksek olan kürt,kürt kırması,arap türk milliyetcisi oldu.kurdistan yada baska bir o.c toplulgu altında devlet kurulup

bunları oaraya cagırsalar ve Türkiye dekinden daha yuksek yasama standartları önerseler acaba kacı gitmez?

Emin olabilirsinki ben gitmem.Daha önce dediğim gibi Araplarla-Türkler savassa babam arap tarafında karsımda olsa acımadan vururum.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene?

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    benzaldehit
    benzaldehit's avatar
    Erkek

Ben ırkçı değilim, milliyetçi de değilim. Türk'üm ve sadece Türklüğe dil uzatıldığı zaman kendimi müdafa ederim. Onun dışında Türk şöyle Türk böyle diye Türk'ü övmem başka milletleri de aşağılamam çünkü herkes kendine iyidir, güzeldir. 

Bu asil ırk muhabbeti yapan çocuk acaba kendi soyu nereye dayanıyor biliyor mu? Mesela Oğuzlara, Kıpçaklara...?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek
    benzaldehit bunu yazdı:

Ben ırkçı değilim, milliyetçi de değilim. Türk'üm ve sadece Türklüğe dil uzatıldığı zaman kendimi müdafa ederim. Onun dışında Türk şöyle Türk böyle diye Türk'ü övmem başka milletleri de aşağılamam çünkü herkes kendine iyidir, güzeldir.

Bu asil ırk muhabbeti yapan çocuk acaba kendi soyu nereye dayanıyor biliyor mu? Mesela Oğuzlara, Kıpçaklara...?

oguzların cepni boyu

sende söyle bakalım herkesin eşit güzellikler demokrasinin hakim oldugunu sandıgı dunyada yasadıgını sana cocuk

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    benzaldehit
    benzaldehit's avatar
    Erkek
    Ieizhtzeihtzner bunu yazdı:

oguzların cepni boyu

sende söyle bakalım herkesin eşit güzellikler demokrasinin hakim oldugunu sandıgı dunyada yasadıgını sana cocuk

"Allah katında Arap'ın Acem'den farkı yoktur, üstünlük ancak takva iledir" (Hz. Muhammed) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek

bende ırkçıyım türk olmayanı pek sevmem ama kürt dışında ..

ben bu zihniyetin a.q işte böyle diye diye azıttırdınız ibneleri normalde ne güzel yaşıyoduk aralarında bi kaç komunist dışında hiç kimse yoktu be a.q senin kürt dediğinde türkdür

buraya yazıyorum tarihle ilgilenenler ve sağlam tarihçiler tanıyanlar sorsun kürt türk ün dağda yaşayanı anlamına gelir .. zamanında bizler şehir yaşamını seçmişiz ama bu elemanlar dağlarda doğuda vs vs.. yerleri seçmiş sonrada yüzyıllar sonra bu olay gelmiş a.q bide bu dallamalar bi gaza geldi bizde teror. olalım diye !

ben küçükken kürt nedir sorsan bilmezdim işte buda bir örnekdir son senelerde azıttı olay şimdi sınıfdaki çocuklar bile imalı imalı konuşuyo gelde düzelt olayı amk Tayyeap ! sattın bizi imf ye abd ye olacagı bu. 

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
Toplam Hit: 11762 Toplam Mesaj: 115