folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek

nazizimde türkler kesinlikle sarı ırka dahi edilmez  adolf hitlerin ve himmlerin bir cok kez belirttigi gibi türkler nazizimde beyaz ırka dahil edilir

öncelikle kendi ırkımı herkezden üstün gördugum için suclu oldum bana bu suclamayı yapanlar yaptıkları seyin anlamsızlıklıgı ortada kendileri hala eşit

özgur ve demokratik bir dunyada mı yasadıklarını sanıyolar yoksa cıkarları dogrulrultusunda mı bunu savunuyolar .bugun dunyanın dengesini saglayan buyuk ekonomik

guclerin temellerinde ırkcılık yatar.benim gibi dusunen bir cok kişinin olması sevindirici ama onları bende ayıran sey benim onlardan cesur olmam belki hayatım

internete endeskli olmadıgı içindir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

türkler beyaz ırkdan sayılmaz dedın ya helal osun derım yanı bukadarda bılmeden atılır yanı yuh türkler beyaz ırktır dostum bilmeden hükmetme

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teomanyak
    teomanyak's avatar
    Erkek

@student

ben ayet veya din mantiksiz demedim, arkadas sadece duygusal/dine bagli aciklamalar yapiyorsunuz dedi, ondan mantik olayina deyindim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kendını kürd sayanlara sesleniyorum,derler ya hep türkmü kaldı olm die bende onlara dıyorum kurd oldgunu ıspatlıyabılırmısın? DÜNYANIN HIC BIR YERINDE SAF IRK YOKTUR.neyin davasını yapıyoruzkı onemlı olan vatanını mılletını sevmek ve cıkarları dogrusunda hareket etmektır

bugun a.b.d dekı bır ınsanı cekıp sorsan nesın dıe?

adam durupda ben saksonum yada ben latınım demez dırek olarak amerıkanım der

ama bızdekı mehmet efendıye sorsak sen nesın dıe

kurdum,lazım,tatarım falan der

işte boyle bunu bızım cahıl mılletımız anlıyamadı ben sahsen muacır'ım ama her zaman her yerde turkum dıyorum vede kendımıde turk hıssedıyorum

ınsallah demek ıstedıgımı anlatabılmısımdır

unutmayınkı tarıhe bakarsanız  tatarlar cerkezler lazlar ( kafkas turklerı) hatta kurdler bıle turk kollarındandır

ama gunumuze gelınce ınsanı zorla kafatascı yapıyolar

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

Almanyada yeni bir lider cıkmış tüm Türkleri ve diğerlerini yakıp sabun yapıcakmış Almanyadan def edicekmiş

e haklı canım adam ırkını korumak istiyo cok türk var almanlarla evlenen yaksın hepsini

bassinyourface
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek

her ırk kendini korumak zorundadır doganın kanunu güçlü olan kazanır bu adamlar almanyadan cıksın yada baska bir yerden gucu elde ederlerse digerı rkları yok

edeceklerdir aynı sey bizim içinde gercerlidir.sen kendi ulkende kendi ırkını savunmassan bunu basaran miletler tabiki gelir seni yok eder.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Üstün ırk'ımız bozuluyor mu.?
    bence saçma bi araştırma olmuş.Baban Kürt olsa ne olur Türk olsa ne olur..
    İnsanları kutuplaşmaya çağıran,bu ülkede 2 ayrı topluluk varmış gibi göstermeye çalışan bi araştırma bence..
    Yavaş yavaş bilinç altına sokuluyor Kürtler-Türkler diye yapılan ayrım...

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    morportakal bunu yazdı:
    -----------------------------

Almanyada yeni bir lider cıkmış tüm Türkleri ve diğerlerini yakıp sabun yapıcakmış Almanyadan def edicekmiş

e haklı canım adam ırkını korumak istiyo cok türk var almanlarla evlenen yaksın hepsini

-----------------------------

oraya gidenlerin kaçı Türk aq?

ayrıca sagopa05, Türkiye'de 2 ayrı topluluk zaten var, 1. Türkler, 2. Türklüğü ve Türkiyeyi kabul etmiyen Kürtler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    almanlarda beyaz ırkdan merak etme bu sebeden sorun cıkmaz ve türk dostudurlar

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    Gülsemmi aglasammi....
    Amma alman özentisi kisilikler varmis.
    O cok taptiginiz hitlerin köpekleri hala mevcut ülkesinde.
    Sizin gibileri özellikle almanyaya getirmek lagzim.Yaninizada 10 tane nazi... görün bakalim türklei cokmu seviyorlarmis yoksa iki dakika icinde bagirsaklarinizi köprülerdenmi sallandiriyorlarmis?

Biz burda gece gündüz fasiszmle bogusurken,kendi insanlarimizin böyle vahsi,diktatör bir düsünceyi savunmalari cok üzücü.
    Üstün irk denilen birsey yoktur! Bunun mücadelesini veren herkez dünyada sadece yeni savaslarin,yeni ölümlerin olusmasina sebebiyet verir.

INSANLIGI SAVUNMALI BIR INSAN, KI INSAN OLABILSIN!

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
Toplam Hit: 11779 Toplam Mesaj: 115