folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek

RedMILITAN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Gülsemmi aglasammi....
    Amma alman özentisi kisilikler varmis.
    O cok taptiginiz hitlerin köpekleri hala mevcut ülkesinde.
    Sizin gibileri özellikle almanyaya getirmek lagzim.Yaninizada 10 tane nazi... görün bakalim türklei cokmu seviyorlarmis yoksa iki dakika icinde bagirsaklarinizi köprülerdenmi sallandiriyorlarmis?

Biz burda gece gündüz fasiszmle bogusurken,kendi insanlarimizin böyle vahsi,diktatör bir düsünceyi savunmalari cok üzücü.
    Üstün irk denilen birsey yoktur! Bunun mücadelesini veren herkez dünyada sadece yeni savaslarin,yeni ölümlerin olusmasina sebebiyet verir.

INSANLIGI SAVUNMALI BIR INSAN, KI INSAN OLABILSIN!

bize özenti diyecek en son kişilerden birisin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bir alman görüldüğü zaman hemen tanınır değil mi? Sarışın,uzun boylu,kendilerine özgü kart surat ifadeleri vardır ve renkli gözlüdürler.Bunların kendilerine özgü tipleri var.Japonlar,afrikalılar vs bunlarda böyle.Fakat birisi çıkıpta bana Türk'ün tanımını yapabilir mi?

Her türden insan var.Renkli gözlüsü,sarışını,esmeri vs.Türk ırkı asyadan anadoluya göç ederken zaten değişime uğramıştır.Avrupa'da,Asya'da,Arabistan yarımadasında ve Anadolu'da ki ırklarla girdiği etkileşim sonucu Türklerin görünüşünde önemli değişiklikler oldu.

İnsanların ne yaptıkları önemli.Aşağılık bir insansa Türk olsa neye yarar.Böyle saçma sapan konular açıyorsunuz milliyetçilik ayaklarına yatıp.Nazizm şu bu özenti şeyler.Konuyu açan arkadaş ne kadar Türk onu sormak lazım.

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek

sen bana bu soruyo sorabilecek kadar türk musun en azından ben kendimi ırkımı her seyden ustun tutacak kadar turk üm

her ırk kendini bir baskasından ustun görür bunu dolaylı yoldan yaparlar ör:fransa,inglizler,almanlar,yahudiler vb benzeri bir çok ulke eger sen kendi  ırkını ustun

görmessen ırkınla gurur duymassan ulke ne kadar sistemli olursa olsun bosluklar meydana gelir bu boslukları da baska baska milletlerin ırkcıları seinin ırkını

asaglayarak doldurur ulkelerin varlıgı surdugu surece ırkcılıkda varolmaya devam edecektir

not:ırk sadece fiziksel özelliklerle belirlenmez kültüründe buyuk bir önemi vardır bugun bir cok etnik grubun kültür yapıları türklerle uyusmamaktadır buda ırk ın

farklılıgnı ortaya koyar.cıkarlar kesişmedigi surece farklı ırklar da bir arada yasarr ama kendi özelliklerinide korurlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    Ieizhtzeihtzner bunu yazdı:

RedMILITAN bunu yazdı:
    Gülsemmi aglasammi....
    Amma alman özentisi kisilikler varmis.
    O cok taptiginiz hitlerin köpekleri hala mevcut ülkesinde.
    Sizin gibileri özellikle almanyaya getirmek lagzim.Yaninizada 10 tane nazi... görün bakalim türklei cokmu seviyorlarmis yoksa iki dakika icinde bagirsaklarinizi köprülerdenmi sallandiriyorlarmis?

Biz burda gece gündüz fasiszmle bogusurken,kendi insanlarimizin böyle vahsi,diktatör bir düsünceyi savunmalari cok üzücü.
    Üstün irk denilen birsey yoktur! Bunun mücadelesini veren herkez dünyada sadece yeni savaslarin,yeni ölümlerin olusmasina sebebiyet verir.

INSANLIGI SAVUNMALI BIR INSAN, KI INSAN OLABILSIN!

bize özenti diyecek en son kişilerden birisin

Öylemi? aklini karislarim senin... Almanyada yasiyan benim,istersen birakta daha iyi degerlendirebileyim.
    Hersey kitaplarda durdugu gibi degildir,kisisel deneyimler daha önemlidir.
    Güyya türklügü savunuyorsun,ama firexin dedigi gibi sen ne kadar türksün merak ettik...
    Evet özentisiniz!

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Şu anda almanyada olan NeoNazi toplulukları felsefende uzak serseri topluluklarından başka hiçbirşey değildir ; Ayrıca Irkçılık özentilik değildir ; Bu akımın öncülerinden Hitler'e saygı duymamız da anormal bişe değildir o halde ; Burda kimse alman faşizmi yapmıyor ; ben zenci veya yahudi düşmanı değilim ; aryan olduğumuda savunmuyorum ; ama benim gözümde benim ırk'ımdaki insanın daha değerli olduğunu savunuyorum ; bunun alman ırkçılığıyla ne alakası var şimdi : ) ayrıca burada gördüğün ; ırkçı kişiler ben dahil ; bende ırkçıyım; Militanlığa özenmiyoruz , bizimki şu an için sadece bi görüş ; benimki yaşım itibari ile görüşten ileriye gidemez şu an için ...

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

BİRİLERİ ÇOK KONUŞUOR. en iyisi sitr edin.

bu tip boş beleş şeyler yüznden banlanmayın. bu konuyuda nedne ahal açık tuıtuorlar anlamadım. herkes görüşünü ortaya koydu sanırım. sadece bi kişi ölllle konuşuor.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    Şu anda almanyada olan NeoNazi toplulukları felsefende uzak serseri topluluklarından başka hiçbirşey değildir ; Ayrıca Irkçılık özentilik değildir ; Bu akımın öncülerinden Hitler'e saygı duymamız da anormal bişe değildir o halde ; Burda kimse alman faşizmi yapmıyor ; ben zenci veya yahudi düşmanı değilim ; aryan olduğumuda savunmuyorum ; ama benim gözümde benim ırk'ımdaki insanın daha değerli olduğunu savunuyorum ; bunun alman ırkçılığıyla ne alakası var şimdi : ) ayrıca burada gördüğün ; ırkçı kişiler ben dahil ; bende ırkçıyım; Militanlığa özenmiyoruz , bizimki şu an için sadece bi görüş ; benimki yaşım itibari ile görüşten ileriye gidemez şu an için ...
    yazdigin tüm mesajlardan sadece bu mesajin daha politik bir yaklasim olmus.
    insan düsüncelerini ifade etmesini bilmeli.
    ancak yanlis anlasilmalarin olmus.
    birincisi sana alman irkciligi yapiyorsun denilmiyor.
    ikincisi neonazilerin disinda bugün hitlerin düsüncelerini savunan hangi akimlar var örnek verirmisin?
    ücüncüsü bir irki diger irklardan üstün görmek,dolayisiyla o irkin ugruna hertürlü eylemi gerceklestirmeye hazir olmaktir.
    dolayisiyla sen belki suan zenci yada yahudi düsmanligi yapmiyorum diyorsun,ancak gün gelir irkin ugruna onlara silahta cekersin.
    tarihsel olarak degerlendirdigimizde zaten tüm diktatörlükler bu sekilde insaa edilmistir.
    ilk kölelikler,siniflarin olusumu.bunlarin temeli insanlarin kendi kanindan olanlari digerlerinden üstün görmesidir.
    bunun toplumda en bariz örnegi,asiretciliktir. ki biliyoruzki bu ne kadar sakat geri bir mantiktir.
    romanin spartaküsünden,kizilderilerin amerikasina kadar,bu örnekleri göz önüne aldiginda,temel tek bir sonuc cikmiyormu ortaya?
    KATLIAMLAR

Peki bir insan nasil olurda kasitli olarak böyle vahsi bir düsünceyi savunabilir?
    Dünün Hitleri bugünün Bush ve yöneticileri degilmidir? Hatta daha kurnazca,daha profesyonelce yöntemleri vardir.

Son olarakta arkadasim,yorumlarimi degerlendirirken,profilimde bulunan resimlere göre,nikime göre degerlendirme.
    düsünceme bak ve öyle yorumlar ki objektif kalabilesin. böylelikle temiz bir politika yapmis olursun.

Sevgiler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Nazizmin Temel Düşüncesi ; kendinden olmayan ırkları potansiyel düşman olarak görmek değil ; Senin için tehlike arz eden ırkların ülkenin menfaati için ; bir şekilde temizlenmesidir ; Hitler'in öncesinde Almanyada yahudilerin baskınlığı , devlet kadrosunda üst düzey yerlerde bulunmaları ve yahudi şovenizmi had safhadaydı ; Adolf Hitler daha fazla puan almasına rağmen daha az puan alan bir yahudi genci Güzel Sanatlar akademisine yahudi olduğu için torpillerle alınmıştı ; taa o zaman Hitler'in yahudi düşmanlığı başlamıştı ; Zenci düşmanlığı ise ; Aryan ırkının geldiğine inanılan Mu kıt'asında Zenci kavimler ; kurulan ittifak ve müttefik takımlar arasında devamlı tarafsız kalmış ; Golden Age döneminde insan ırk'ının mutasyona uğratılarak beyaz ırk olması tarafdarı olmamış siyah olarak kalmayı tercih etmiş ve sözde tanrının lanet'inde uğratılmıştı ... buna örnek olarak'ta Nazi'ler aşı'yı ; elektriği , elektroniği , tıp'ı , kimya'yı , biyolojiyi matematiği vs. vs. hep beyaz ırk'ın bulduğunu siyah ırk'ın dünya için sadece bi asalak olduğunu iddia etmiştir ; Tabi biz Türk'ler bunla ilgilenmiyorz ; biz farklı dost ve düşmanlara sahibiz ; gün itibari ile  bir zenciden ne bi çıkarımız nede bi zararımız olur ... Ayrıca sizlerden ricam biraz daha açık gözlü olmanız hitler'i bi katil'den ibaret olarak bilmemenizdir ; şu anda Hitler'i kötü bilen at gözlüklü Türk gençliği kesinlikle Yahudi ve Amerikan Nazi Aleyhtarı propogandasının etkisi altındadır ; Filmler , Kitaplar ; uydurma hikayeler ; milyonlarca suçsuz yahudiyi yakma safsataları bilinçsiz insanları alır götürür ; oysaki Führer'in savaşı Siyonizm'leydi ; Adolf Hitler ; Biz bu savaşı kaybedersek bütün dünya siyonizm etkisi altına girecektir demişti ; ve gerçektende öyle oldu... yapımı 2. dünya savaşıdnan sonra bitirilen Crematorium'lar yaani Nazi'lerin Yahudileri yakmak için yaptırdıkları fırınlar'ı ; Mantıksız bir şekilde koyun halk'a yahudilerin yakıldığı yer olarak nanse edildi.. oysaki dediğim gibi bu fırınlar zaten savaştan sonra Nazi Hakimiyeti bittikten sonra tamamlandı yahudiler nasıl yakılsın bu zaman içinde... yani biraz mantıklı düşünmek gerekiyor ; Stalin ve Che çok mu anti militarist insanlardı hiç kaba kuvvete başvurmadılar mı yaani ; millet dışarda che tişörtleriyle geziyor bizler bi Swastika kolyesi taksak ; veya herhangi bi simge taşıyan tişört vs. giysek olay oluyor ; bu da halkın yahudiler ve amerikanlar tarafından harika bi şekilde siyonizm girdabının içine çekildiğini gösteriyor....

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    benzaldehit
    benzaldehit's avatar
    Erkek

Bence bu yazılanları fazla ciddiye aldık, belliki arkadaşlar uçlarda yer alıp dikkat çekmeye çalışıyorlar. Sağlam bi fikri dayanakları yok. Gerçi literatürde ve tarihde "saf üstün Türk ırkı" gibi bi kavram da yok ve dolayısıyla fikri dayanağı da yok.

Bunlar tamamen özenti. başka bişey değil

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Lemuria efsanelerden ibaret bir yazi olmus.Hicbir bilimsel ve dökümanli dayanagi yok. Cocukken masal niyetiyle anlatilan maceralara benzemis. Siyonizm dünyaya vermis oldugu zararla,hitleri hakli cikaramazsin.Bu bir denge degildir.
    Ayrica her mesajin bir digerinden kopuk.Bir baglantisi yok.Benim yazdigim yaziyla vermis oldugun cevabin hicbir bütünlügü bulunmamakta.
    Bastan sona kosulsuz kendi fikrinin dogru oldugunu savunuyorsun.
    Diyecek birsey yok.. Herkez fikrini belirtti.Herkez kendi yoluna.
    Konuyu habire hortlatmayada gerek yok.
    Kendimce objektif bir sekilde sana bazi seyleri anlatmaya calistim.
    Ne diyelim yolunda basarilar....
    Umarim dogru olani yaparsin.

Toplam Hit: 11718 Toplam Mesaj: 115