folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

Üstün Irkımızın Bozulma Risklerinde Biri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    ve redmilitan bende bır zamanlar almanyada yasadım ve senınle benım hayata bakıs acılarımız tamamen farklı oldugundan olaylarıda aynı farkda gördüğümüz anlamına geliyor senin düşüncelerini benimsediğin liderler bana göre faşist ve dehşetli katiller benim liderlerimde sana göre öyle bu sebebden iki aykırı düşünceye ve bakış açısına sahip şahıslarız bu nedenle asla ortak bir noktada buluşamayız ama düşüncelere saygı ayrı birşeydir . inan senin davan hakkında ben nekadar az şey biliyorsam ve konuşursam komik duruma düşersem senden benim davam için konuştuklarında bu konuma düşüyorsun benim gözümde yani ben sana gülsemmi ağlasammı bilmiyorum

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek

burda yazılanlar hiç bir sahısa veya bir kesime saldırı niteliginde degildir.her ırkın kendi özelligini kaybetmesine karsı olusturulmus bir savunma mekanızmasıdır dedigim

gibi butun ırklar cıkarları dogrultusunda bir arada yasayabilirler ama birbirleriyle karısmaları asimile olmayı dolaylı olarak ırkın temel özelliklerinin kaybolmasına

sebebiyet verir bazı arkadaslar duygusal yaklasmıs zaten bugun hala bulundugmuz noktadaysak yanlıs liderlerin yanlıs politikaları yuzunde degil güzel ulkemin

duygusal insanları yuzunden.kim cebinde bu ulkenin kimligini tasıyosa ve o ulkenin herseyinden yararlanıyosa okumayup calısıp bu ulkeye katkıda bulunmak

zorundadır kürdü,cingenesi,almanı yahudisi ne olursa olsun ama her ırk temel özelliklerini korumak zorundadır bazıları yazılanlardan kendini toplama kampında

zannetmis olmalıki kuyruguna basılmıs it gibi bagırıyor sorulan sorulara cevap verdigim halde baska yazıcak bir b.ku olmaynalar hala aynılarını soruyo

internette politik olmanın mantıgı yok herkes dusuncesini acıkca savunabilir

yazılanlardan sahsıma yapılan her turlu hakaret iceren yorumlar fazlasıyla karsılık bulacaktır eger sahıslar arasında bir husemet varsa bunun tartısılacıgı yer burası

degildir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

seni anliorum aslinda, mein kampfi okudun, zaten dünyaya bakmaya bir gözlük ihtiyaci duyuyordun bir anlam katmak, bir seye ait olmak, ve seni öyle bir sardi ki hitlerin o seytanin aklina gelmeyecek zekasiyla koydugu tezler, işte bu dedin heralde.. =) ama hayal dünyasinda yasiorsun, aslinda sen -tarihte hic de olmamis olmayacak- üstün bir irkin parcasi olmadigin icin bilincaltindaki ezikligi tatmin ediyorsun böyle..

1) Türkiyedeki Türk Milleti, dna testi yapsan bir o kadar kendine özgü ve orjinal, ama bir o kadar da komsu cografya halklarina yakin bir sonuc cikaracak bir antropolojik kökene sahip.. Türkiye ABD gibi baksaniza Allah askina, bizim sahip oldugumuz en büyük deger bu ortak topraklarda ortak tarih ortak kader ortak kültür inanc ve dille bir araya gelmiş milletleşmiş bir milletin cocuklari olmamizdir.. Bu sacmaliklari bu topraklar kaldirmaz yoksa bu ülkenin kurulus temellerini dinamitlemis olursun bir kere..

2) Sen saf Türk olduguna nasil bu kadar eminsin kafatasini mi ölctün, cekik gözlerin hala duruyor mu, elmacik kemiklerin basik mi hala, ailende hic renkli gözlü yok mu Allah askina sen hangi safligin safligindasin ? =)

3) Nazi felsefesine göre Türklerin de beyaz irklardan sayildigini söyledin ya, ya kendini tatmin ediyorsun ya da biliyorsun buradaki insanlari kandirmaya calisiyorsun dostum.. Nazi felsefesi Darwinizm basta olmak üzere, aslinda sanayi devrimi sonrasinda sömürgecilige sosyolojik altyapi olusturabilmek ve halklari bunun gerekliligine (kendilerinin üstün sömürülecek ülkelerin asagi, hammaddelerin ise doga kanunlari geregi kendilerine ait olacagi) inandirabilmek icin Avrupali bilimadamciklarinin ortaya attigi ve bilimsel gözükse de asla beşeri sosyal hayata uyamayacak kabina sigamayacak bir felsefe.. Sen nazi hayraniysan söyleyeyim, onlar icin asagi bir irksin ve zararsiz oldugun sürece yasama hakkin var, eger gerek görürlerse üstün irklari icin vatani ve cani helal olan bir irkin evladisin.. Türkler (Ortaasyadan göcen ilk boylar) Asya irklarina mensup sari irka mensuptur köküne inmek istiyorsan.. Eger irkci olmak ve irkinla gurur duymak istiyorsan turanci niye olmuyorsun daha mantikli olursun ve en azindan saygi görürsün?

4) Senin o asagi görüp kanimizi zehirleyecek dedigin Kürdler, aryan irkina (hint-avrupa irklarinin pers koluna mensupturlar) nazi felsefesine göre daha üstün irk oluyor =)) Eger gercek bir naziysen en yakin zamanda kendine Kürd bir es bul uzaktan da olsa cermenlerle bir kan bagin olusur.. =))

her tür özgür düsüncenin sesinin kisilmasina karsiyim ama sacmalama hakaret asagilama ve bölücülükten yoksun bir sekilde devam edilecekse konuyu kitlemekten vazgececegim.. bir de senin yazdiklarima ne cevap verecegini merak ediyorum..

selametle..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek

g.tunuzden element uyduramayın nazi hayranı falan degilim sadece dusunce olrak yakın gördugum için sempati duyarım yoksa kendi ırkımdan baska ırk tanımam iki

yoruma bakarak roman yazmıssın hepsini okusaydın senden önce aynı seyleri soranlara verdigim cevaplara bakarak bu kadar seyi yazmaya kasmazdın önceden de

dedigim gibi saf türk olmadıgnı idda edenler hangi milletin altına yatmaktan gurur duyuyoki bunu herzaman dile getirmekten

haz alıyo sırf bilgin olsun diye söyluyorum

mein kampfı okumadım 500 sayfalık alman ırkcılıgı yapan yazılar umrumda degil

sonuna kadar turan...

avatarıma koydugum resimle profileme koydum resiimlerin arasına turancılaga özgu bi resim koysaydım buyuk tezat olusurdu savundugm ideolajiyide ne avatarla ne r

esimle reklam yapmaya ihtiyacım yok zaten resimlerle degil dusnce olrak burdayım

seni bu kadar psikoloji bilginle burda harcandıgını dusunuyom

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Böyle birşeyi tartışmanın mantığı yok. 85 tane mesaj var herkes birbirine birşey anlatıyor.

Irk değilde insanın ruhu bozulmasın mühim olan bu.

Yoksa öküz olan bir insanı öküzle çiftleştirmeye kalksan öküz bile kaçar.

Mühim olan öküz olmamak. İnsan ol yeter.

IsLaMiC_ForCe, seni gördüğüme sevindim. :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Kürtler biz aryanız diyor ama gerçek aryan'lar onları Dağlı Farsi'ler olarak görüyor  :) , Kürtlerin aryanlı kkaynağı kürt yanlısı siteler veya Direk Kürt sitelerindedir ; Ayrıca Nazizim'i Darwinizm'le eşit görenler Harın Yahya ismini takan Motorcu Adnan Hoca'dan başkası değildir bizlere Darvinist diye nanse etmeye çalışıyorlar kii ; Nazi'ler genelde bırak darvinizm'i hristiyan bile değildiler Antik Germen Pagan inancına sahiptiler ; ve Türk'ler Beyaz Irk'a mensup Turanilerdir ; sarı filanda değildir ; çünkü Germen'lerde Türk'lerle birlikte orta asya'dan gelmiş bir kavimdir ; uzak doğu değil dikkatini çekerim ....

dont think twice its all right
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

IsLaMiC_ForCe
    ah be dostum yorumlarında okadar cok kendı dusuncelerıne ve bu konuda kendı kıt bılgılerıne dayanarak aşalayıcı itamlarda bulunarak cevaplamışsınki karşında neyi söylesek boş olacak. soru niteliğnde birşeyler sormamışsınki cevap verelim ama düşüncelerine   katılmıyorum

edit : birde bir kaç sayfa önceki yazdıklarıma bakarasan asıl düşenceyi anlaya bilirdin

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Türkler'in köklü ve tarih sayfalarına adını derin bir şekilde kazıması kromozomları mı,yoksa köklü kültürü,seçtikleri dini inanış,bağımsızlık ve savaşçılık içgüdüsü sayesinde mi gerçekleştirmiştir?Irkçı olan bir tane atan yokken sana ne oluyor?

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kuytul bunu yazdı:
    -----------------------------
    Türkler'in köklü ve tarih sayfalarına adını derin bir şekilde kazıması kromozomları mı,yoksa köklü kültürü,seçtikleri dini inanış,bağımsızlık ve savaşçılık içgüdüsü sayesinde mi gerçekleştirmiştir?Irkçı olan bir tane atan yokken sana ne oluyor?
    -----------------------------
    bu forumda herkes ortam germeden sohbet etmeye tartışmaya çalışıyorken,sana noluyor!!ortam germe arkadaşım...

ben tamamen arkadaşla ters görüşdeyim birkere yorum yapmışmıyım bu konuya...ortam germek tek amacın...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek

iç gudu hee sen kendini ve atalarını hayvan yerine koyuyosan o senin bakıs acın savascı özelligimiz genlermizde vardır buda ırkımızın bir özelligidir devir degişti 1400 lu

yıllarda degiliz gunumuz sartları ırkcılıgı mesru kılıyo

Toplam Hit: 11776 Toplam Mesaj: 115