folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

arkadaşlar normal bilgisayarları yoksa masa üstü felan 

kendi aramızda toplayalım

işte birisi ana kart birisi işlemci birisi hdd derken  parçaları reneye göndersek rene toplarmıki?

Yok abi bilgisayar odası var, Fatih Projesi başlatıldığı için Meb projeksiyon ve bilgisayar dağıtımını durdurmuş 1-2 seneye kadar akıllı tahya veririz diyorlarmış. Bi mürit meb'den isteyin verirler kampanyaya gerek yok diyordu da bugün görüştüm böyle bir cevap aldım.

Armada nickli mürit'de sagolsn  pm atmış, P4 masaüstü var yollayım mı diye, kargosu filan astarı yüzünden pahalı olur diye engel oldum. İsteyen öğretmen arkadaşlarımız varsa onunla irtibata geçsinler, yollamak isterse başka okullara da bi faydası olsun.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

helal beyler tebrikler süper gidiyoruz gorundugu kadarıyla, okul da yaptırırız biz bu gidisle amk. :)

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

helal beyler tebrikler süper gidiyoruz gorundugu kadarıyla, okul da yaptırırız biz bu gidisle amk. :)

hababam sınıfı geldi nedense aklıma.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

hocalar, demekki yapılabiliyomuş. Bence her ay yapılmalı bu tür bişey.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Gözlerim yaşardı amg biz neymişiz

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bir arkadaşıma teklifi götürdüm durumu uygun bir dille anlattım. Sağolsun 50 TL katkı yaptı. EFT olarak gönderdim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

O değilde düğün dernek yapan arkadaşlarımız olursa ola ki dara düşerlerse demek ki el birliği olduktan sonra kısa sürede bile olsa istedikten sonra bişiyler çıkabiliyoruz bu aileden gözlerim yaşardı bu tablodan bi kez daha gurur duydum sizlerle arkadaşlar...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

Aslında Elimizdeki fazla parçaları felan birbirimiz gönderebiliriz ...

sabit bir konu olsa miilet elinde fazldan ne avrsa birbirine yollar..

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

helal olsun valla başta rene ve bu organizasyonda emeği geçen herkese

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tebriklerden bir demet.