folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

paypal?

evet paypal olayınıda hallederseniz bende birşeyler yollarım.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

paypal konusunda bir gelişme varmı?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Paypalı nasıl yapabiliriz?

paypalımı versem sonradan oradan kendi hesabıma aktarsam ücret keserler mi?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

Cizik tebrik ediyorum. Hafta ici ins. Bende birseyler yollarim. Yanliz bir yandan ne birikti kac kisi yardim yapti gorsek hos olur.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

bende katılıcam rene hocam. ama ayın 20 si gibi para yatıabilcem. oluyor değilmi?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

3 gün sonra param yatsın, ilk işim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

yatılı bölge okullarına yapılan ödeneğin hiçbiri normal okullara yapılmıyor. Müdürün hatası. Kantini yok deyip acıma beklemeyin. Benim bulunduğum okul daha kötü. Bende öğretmenim. Okulda su wc yok çocuklar dışarda görüyor işini. Gerisi hak getire artık öyle düşünün. Hiç bir şey yok. Neyse cips meselesinin kaç misli dramatik olaylar yaşıyorum neyse size hayırlı yardımlar ben gerekli bulmuyorum. Dramatik bir durum yok. 1 ihmal var 2 daha kötüleri var :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

mfatihbodur , öğretmenciğimiz sen isen direk parayı sana geçeyim güveniyorum.

bizimki öğrenci işi 20 tl göndersem havale ücreti olarak 5 tl kesecek itler , 15 tl gelecek. müsayit olduğum bir zamanda parayı geçerim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Garanti Bankasi varmi ?

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

ziraat bankası hesap numarası varsa hemen ateşleyelim yoksa pazartesi gününe kalır eft pazartesi geçer anca.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 38747 Toplam Mesaj: 188