folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Yardim-Yapacagiz-Tahribat-Toplan-Guncelleme-Tarihi-21-12-2013-Toplanan-3-148-13-187650/

http://www.tahribat.com/Forum-Okula-Hediye-Edecegimiz-Projeksiyon-Ve-Laptop-Icin-Oneri-188374/

http://www.tahribat.com/Forum-Okula-Hediye-Edecegimiz-Projeksiyon-Ve-Laptopu-Aldik-Bilgilendirme-Konusudur-189743/

http://www.tahribat.com/Forum-Okula-Alacagimiz-Urunleri-Aldik-Paramiz-Artti-Ne-Yapalim-189750/ 

http://www.tahribat.com/Forum-Okula-Gittik-Haberiniz-Olsun-191611/

Herkeze Selam,

2 Hafta önce bir müridimizden bize bir mail geldi. İçeriği aşağıdaki gibi;

Hocam bi okulda ogretmenlik yapiyorum. KIRIKKALE HUSEYIN KAHYA YATILI BOLGE OKULU.

Okulun amaci bolgedeki gariban cocuklar. Annesi babasi olmayan, ayrilan cocuklarini basindan atan yani istenmeyen cocuklarin bulundugu bi okul. Milli egitimin verdigi kitaptan baska ellerinde biseyleri yok. Kantinleri bile yok. Eve donerken cocugun biri gelirken bana cips getirirmisiniz dedi. Oyle bi okul. Fen ve teknoloji sinifina projeksiyon almak istiyorum. Böyle bi fikrim var bu gibi seylere izin varmi forumda yardimci olabilir misiniz. ?

Bunun üzerine, her ne kadar arkadaşımıza güvensek de, öncelikle gerçekten o okulda öğretmen olup olmadığı ile ilgili bilgi ve resim istedik, tekrardan okulu araştırdık, okul müdürü ile iletişime geçtik, olayın doğru olduğunu öğrendik.

Arkadaşımızdan fotoğraf istedik okul ile ilgili, Ana sayfada görünen fotoğraflar dahil 5-6 adet gönderdi bize. Bunları cocukların fotoğraflarını vs göstermek istemediğim için eklemiyorum.

Olay : 

Aşağıda hesap numaramı veriyorum. İsteyen istediği kadar yardım yapabilir. Gelen her paranın dekontunu yada ismini yayınlamak istemeyen kişiler için listesini bu mesajın altında listeliyorum.

Parayı topladıktan sonra, tanıdık bilgisayarcılar da var, birçok teknoloji marketinin yöneticileri ile yakın ilişkimizde var, en uygun ve güzel projeksiyon ve laptopu alıyoruz.

Sonra Ankara'dan gelmek isteyen'de olursa, (1-2 kişi daha olabilir çünkü arabayla gidecez, Biz şu durumda birlikte çalıştığımız 3 kişi'de dahil - onlarda mürit-) atlıyoruz arabaya, gidiyoruz Kırıkkale'ye, buluyoruz okulu ürünleri teslim ediyoruz, alıyoruz makbuzumuzu geliyoruz.

Bunun haricinde, bir okulun ihtiyacı olan yada olabilecek elinde kitap-kırtasiye-çanta-test işe yarar şeyleri olan ve verecek kimseyi olmayanlarda pm ile iletişime geçsinler, kargo adresimi söyleyim giderken onlarıda götürelim.

Hadi bakalım başlayın :)

Hesap No :

Yardım gönderimi kapanmıştır, paranın paypaldan aktarılmasını bekliyoruz.

Güncelleme 1 : Konu en az 15-20 gün kalır sanırım.

Güncelleme 2 : Arkadaşlar, Bol miktarda eşya göndermek, kıyafet göndermek isteyenler var, isteyenler için adresi veriyorum.

http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/71/01/747925/iletisim.html?CHK=a314396bd2f680f3bface74adbbe429a 

Adres : Emirler Mah. Murat Sıtkı Cad. Hüseyin Kahya YBO Yahşihan/Kırıkkale 

Telefon : 318 224 18 91- 225 13 32 

Baş Müd. Yrd. Tuncay Pehlivanlı adına yada Muhammet Fatih Bodur adına gönderebilirsiniz.

Gönderen kısmına mutlaka Tahribat.com yazın. 

Güncelleme 3 Para Gönderenler:

İsim Soyisim, Fiyat, Açıklama 

Ü.A.E 50TL OKUL ICIN TBT

K.F     15TL TBT OKUL KAMPANYASI

R.K.    50TL OKUL ICIN

G.B     25TL TBT OKUL İÇIN

D.Y      10 TL TBT OKUL YARDIM KAMPANYASI

E.U.    85TL EĞİTİM VARSA BEN VARIM KARDEŞLERİM OKUSUN YETER

M.S.   5.5 + 95.5

S.S  45.5

M.K   30TL NEF-OKUL ICIN

K.I.    30 TL TÜRKIYENIN GELECEĞI IÇIN ÖĞRENCI KARDEŞLERIMIZE

K.Ö. 25.5 TL

Ş.Ö 10 TL İSKORPİTX BAĞIŞ KAMPANYASI

F.A. 50 TL TBT OKUL YARDIM

a.b.c 100 TL 

E.K. 40 TL

A.M.H.A 90 TL

F.O.ö 24 TL

M.A. 50 TL

A.T. 50 TL

S.T. 15 TL

Z.M. 50 TL Eğitim şart

G.Y. 50TL BABAM HEP EGITIM ICIN HARCANAN PARAYA ACIMA DER

V.S.K. 100 TL

S.D. 20 OKUL İÇİN

E.Ö. 50 TL EĞİTİM İÇİN 

G.K. 50 TL

A.S. 50 TL

Ö.T. 50 TL

O.Ş 20 TL

E.Ö. 50 TL

H.Ç. 10 TL

K.N. 27TL

O.Ş. 50 TL

U.D. 20TL

A.k. 50 TL (12.12.20.123)

E.B. 100 TL (12.12.2013)

D.N. 8.20 TL

O.K. 11 TL

O.A. 17 TL

T.I. 15 TL

I.D. 20 TL

A.C. 50 TL

K.M. 25 TL

M.Ç. 40 TL

Paypal Gelenler : 

N. A.  100$ (200TL Civarı yaklaşık),

E. M. 200TL,

E.U    50 TL,

A.D   258.33TL (100€),

C.B. 14.32$,

L.G 43.26 TL (16€),

K.R. 18.94$,

B.A. 250 TL + 11TL,

Y.K. 13 TL

S.C. 50 TL

O.T. 8.21$

A.O. 50 TL

P.T.M. 17 TL

O.T.D.B.E. 25 TL.

H.C. 19 TL

İ.Y. 10.74 $

U.S 10 Sterlin sanırım

R.T. 1.95$

E.K. 8.36 TL

F.Ç. 8$

S.u. 9.30 TL

Fatih Karagöz Denen Arkadaş sanırım geyik yaptığını sanıyor, 5 kuruş göndermiş :)

Paypal Toplamı : ( İş Bankasına Aktarılıyor.)

(İş Bankasına Geldi)-250,00 TL

(İş Bankasına Geldi)-266,68 TL

(İş Bankasına Geldi)-551,49 TL

(İş Bankasına Geldi)-24,00 TL

(İş Bankasına Geldi)-176,28 TL

(İş Bankasına Geldi)-53,64 TL

(İş Bankasına Geldi)-37,84 TL

Güncelleme : Son Miktar 3188.13

LÜTFEN HERKEZ KONTROL ETSİN, EKSİĞİ YADA ÖDEMESİ GÖRÜNMEYEN VAR İSE SÖYLESİN HEMEN KONTROL EDELİM.

Güncelleme : Müritlerimizden birisi, 82 ekran LCD Göndermiş :)

Güncelleme : Müritlerimizden birisi, yazıcı göndermiş :)

Güncelleme (14.12.2013) : Son Yardım gönderme tarihi, 20 Aralık 2013'dür. Gelecek hafta bitirelim artık, ürünleri alalım, götürelim.

Güncelleme (21.12.2013) : Son Paypal Aktarımının da Türkiye'ye gelmesini bekliyorum, bi taraftan da ürün araştırmasına başlayalım.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Hazır ayın 7si burslar krediler yattı bi ayar çekelim beyler inş..

edit: iş bankası minimum  5 lira havale ücreti kesiyor diye biliyorum. bu projeyi o öğretmen veya müdür arkadaşımız il, ilçe milli eğitime taşısa bankayla görüşseler o hesaba yapılan havalelerden işlem ücreti alınmasa  ??

edit2: www.facebook.com/dicle.arapdili sayfasında kampanyayı paylaştım umarım oradanda bişiler çıkar katkımız olur inş.. 1 projeksiyon + notebookla kalmaz okula tam kapsamlı bişiler yaparız..

yunusdogan tarafından 07/Ara/13 11:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Çok güzel bir organizasyon,emeği olan ve olacak kişilere teşekkürler :) Kredilerde yatmış öğleden sonra ben elimden geldiğince yardım ederim.Bu günlerde okulda da vardı yardım kitapları oraya verdik ama çevreme sorarım kitap konusunda.Kırıkkaleye de lazım görürseniz gelebilirim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Garanti Bankasi varmi ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

Bağış yapabilen yapamayan herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel bir organizasyon olmuş.

Zehirrr . . .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

resmen sosyal sorumluluk projesi.

hemen anasayfadaki proje degissin :)

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egultekin
    egultekin's avatar
    Erkek

Bilgisayar kurulumu ve Laboratuvar kurulumunda yardımcı olabilirim. Teknik destek kısmında yardımcı olurum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

tahribatın organize yaptığı her işte varım

nezamana kadar olacak bu iş? belli süre var mı?

edit: hesap numarasında isim olmayınca eft geri tepebilir hoca

DJ_Alper tarafından 07/Ara/13 11:11 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Burası dursun. lazım olacak .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

tahribatın organize yaptığı her işte varım

nezamana kadar olacak bu iş? belli süre var mı?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

hesab kımın ustune eft yapılmıyor ısım olmadan malzeme tedarık ıcınde ındex ve eksa sonmez agb veya oksıd bayi k.adı ve şifremi verebilirim

Toplam Hit: 38426 Toplam Mesaj: 188