folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Televizyon ve alınan malzemelerin üzerine "Öğrencilerin kullanımı için alınmıştır, başka amaçla kullanılmasın" tarzında silinmeyecek bir yazı yazmak lazım aslında. zira bi kaç zaman sonra okul müdürünün odasına konulabilir o lcd mesela :)

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

Televizyon ve alınan malzemelerin üzerine "Öğrencilerin kullanımı için alınmıştır, başka amaçla kullanılmasın" tarzında silinmeyecek bir yazı yazmak lazım aslında. zira bi kaç zaman sonra okul müdürünün odasına konulabilir o lcd mesela :)

necroshine ile konuştuk hocam televizyon işini, Kırıkkale kargo şubesindeydi dün akşamdandır şuan okulda değilim teslim edilmiş de olabilir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    nukeshore bunu yazdı

necroshine ile konuştuk hocam televizyon işini, Kırıkkale kargo şubesindeydi dün akşamdandır şuan okulda değilim teslim edilmiş de olabilir

Tepe tepe kullanın hayrı sana ait =)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam ben onu sabitletirim kimse sokmez bi daha ordan :) Cok duygulaniyorum bu olanları gordukce neymisiz biz boyle..

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Eyvallah hocam ben onu sabitletirim kimse sokmez bi daha ordan :) Cok duygulaniyorum bu olanları gordukce neymisiz biz boyle..

Şu lanet olası bankalara borcum olmasa daha fazla yardımda bulunmak isterdim elimden geldiği kadar yardım ettim hayrını görün.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Benm de arabaya gaz alacak param kalmadi :D reneye solicem bana yardim konusu acsin. Hocam cok sagolasin yaptiginiz ve yapacaginiz yardimlar icin cocklar adina tesekkur ediyorum tekrardan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Benm de arabaya gaz alacak param kalmadi :D reneye solicem bana yardim konusu acsin. Hocam cok sagolasin yaptiginiz ve yapacaginiz yardimlar icin cocklar adina tesekkur ediyorum tekrardan

Yahu ikidir yazıyon 3-4 gündür araba neyle gidiyor :)

Arabasına gaz koyamayan Öğretmen olur mu!

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Yahu ikidir yazıyon 3-4 gündür araba neyle gidiyor :)

Arabasına gaz koyamayan Öğretmen olur mu!

Benzinde :) icim aciyor benzini kullandikca gerci sagolsun araplar gaza zam koyunca :D

Ikidir yaziyom da rene ciddiye almiyor napim :P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocalar yazmaya vaktim yok kisaca necroshine mürit in yolladigi tv okula teslim edildi. Altta ona yazdigim msji kopyaladim konuyu ordan ogrenebilirsiniz. Kargo yollarken mutlaka isim girin. Teslim almak problem oluyor. Muhammet Fatih Bodur yazabilirsiniz

S.a hocam anca nete grebildim bugun oglen saarlerinde tv yi teslim aldim. Isim yazmadigin icin teslim almak biraz zor oldu kime geldiğini bilmedikleri icin de mudur teslim alamamis. Son anda ben akillarini gelmisim de cagirdilar teslim aldim :) ogretmenler odasina koymaktan vazgectik yemekhaneye koydurcam cocuklar kullansin rahatca diye. Rene ler geldiklerinde toplu tutanak tutulup demirbasa yazilcak. Bide tesekkurlerini iletmemi istedilar bu projeden cok memnunlar :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Gelecek hafta sonuna kadar konu kalsın, sonra toplanan parayla aralım ürünleri gidelim artık zaten 3 milyara yaklaşıyor nerdeyse yeter miktar.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 38753 Toplam Mesaj: 188