folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

Yardım Yapacağız Tahribat, Toplan ! (Güncelleme Tarihi 21.12.2013) Toplanan 3188.13

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

FiL3MAN bunu yazdı

yatılı bölge okullarına yapılan ödeneğin hiçbiri normal okullara yapılmıyor. Müdürün hatası. Kantini yok deyip acıma beklemeyin. Benim bulunduğum okul daha kötü. Bende öğretmenim. Okulda su wc yok çocuklar dışarda görüyor işini. Gerisi hak getire artık öyle düşünün. Hiç bir şey yok. Neyse cips meselesinin kaç misli dramatik olaylar yaşıyorum neyse size hayırlı yardımlar ben gerekli bulmuyorum. Dramatik bir durum yok. 1 ihmal var 2 daha kötüleri var :D

Hocam bi yorum yazmadan once gozunuzu seveyim arastirin oyle yorum yapin. Evet cok buyuk odenek var ama bu ogrencilerin yemek konaklama gibi giderlerine yardim yapiyor. Bu parayi okulun demirbasina kullanamaz. Ikincisi senin ogrencilerinin aileleri var en azindan. Benimkilerin % 50si ailesiz kalan kismin da cogunlugu istenmeyen cocuk. Ben kendi imkanlarmla almaya calisirdim ama Gercekten cocuklari mtlu edebilmek istyrm cips kola harclik bu seklde cevremdeklerle bi yardmimiz doknsun istiyoruz o yuzden TBTden rica ettim bu konuyu

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

projeksiyon ve laptoptan ziyade, şu an insanlar bu olayın motivasyonunda iken sosyal ihtiyaçları iyi belirlemek gerekiyor, benim eğitim sistemine en ufak saygım yok mesela projeksiyon alınması beni alakadar etmezken misal benim gibi adama da fırsat verilsin mesela çocuklara yoksa kütüphaneleri ve internetleri klasikler, ansiklopediler gönderelim, belki bölgeye yakın mürit, mürideler toplanır çocuklarla vakit geçirirler vesaire böyle fonksiyona dayalı hemen klişe projektör cart curt muhabbettinden ziyade çocuklara sosyal açıdan yardım etmek bana sıcak geliyor çünkü söylendiğine göre çok önemli figürleri eksik hayatlarında ve bireyselliğe geçememiş, bağımlı çocuklar onlar 1-2 saatlik muhabbetiniz bile hayatlarında iz bırakır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

@mfatihbodur destekliyorum seni hocam,bunu düşünmüş olman bile bence çok güzel birşey..Bizde zamanında yatılı okulda okuduk,devlet kişi başı yemek masrafı için 1 tl bile göndermiyordu.Kantin yoktu,dışarıdan yiyecek girdirmek kesinlikle yasaktı,neler çektik.Devletin desteğine kaldıysa zaten sefillik içindedir okul. Bunun gibi çok yer olabilir,biz elimizden geleni yapalım en azından

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Paypalda cok kucuk bir kesinti alirlar, benim gibi yurt disindan birisinin sana para gondermesi banka uzerinden $35. paypaldan $100 gondersem 2-3 dolar keserler 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    mfatihbodur bunu yazdı

FiL3MAN bunu yazdı

yatılı bölge okullarına yapılan ödeneğin hiçbiri normal okullara yapılmıyor. Müdürün hatası. Kantini yok deyip acıma beklemeyin. Benim bulunduğum okul daha kötü. Bende öğretmenim. Okulda su wc yok çocuklar dışarda görüyor işini. Gerisi hak getire artık öyle düşünün. Hiç bir şey yok. Neyse cips meselesinin kaç misli dramatik olaylar yaşıyorum neyse size hayırlı yardımlar ben gerekli bulmuyorum. Dramatik bir durum yok. 1 ihmal var 2 daha kötüleri var :D

Hocam bi yorum yazmadan once gozunuzu seveyim arastirin oyle yorum yapin. Evet cok buyuk odenek var ama bu ogrencilerin yemek konaklama gibi giderlerine yardim yapiyor. Bu parayi okulun demirbasina kullanamaz. Ikincisi senin ogrencilerinin aileleri var en azindan. Benimkilerin % 50si ailesiz kalan kismin da cogunlugu istenmeyen cocuk. Ben kendi imkanlarmla almaya calisirdim ama Gercekten cocuklari mtlu edebilmek istyrm cips kola harclik bu seklde cevremdeklerle bi yardmimiz doknsun istiyoruz o yuzden TBTden rica ettim bu konuyu

hocam ben cevabımı aldım. kardeşlerimize yardım etmek boynumuzun borcu , keşke imkanım olsa da para yollayabilsem. çevremde sürekli yardım edeceğim ve yardımdan sürekli faydalanacak bir annemin öğrencileri var. onlarında durumu sizinkiler kadar kötü değil. Başka ne yazsam bilemedim hocam Allah yardımcın olsun. Annemin öğrencilerinin arasında anne babası terketmiş , köyün zengini evlatlık almış(15 çocuk var evlatlık) , annesi olmayan var , annesi evi terk etmiş bir çocuk var, babası yeni hatundan olma çocuklarına bakıp annesiz çocuğuna bakmıyor ki tam sikmelik köye yolum düşmüyor, düşse o herife yapacağı biliyorum. Sizinkileri bilmem de annesi olmayan bir kız var anamın sınıfında kız her anne denince ağlıyor. öyle işte , hocama imkanı olanlar yardım etsin :/ hatta konuyu sabitleyip sürekli bir yardım yaptırılabilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Öğretmen arkadaş mailin de durumu gerçek şekliyle yazmış ama siteye " ...Başından atan yani istenmeyen çocukların bulunduğu bir okul... " Şeklinde duyurmamız sıkıntı yaratabilir. Hem bu kampanyadan haberi olan çocuklar veya yakınları bu yazılanları okuyabilir, hem de arkadaşın bulunduğu yerde ki yöneticiler başını ağrıtabilir.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

An itibarı ile eft yapılmıştır kargo karşılanacaksa elimde bır duna roman var yollaya bilirim 

Yav he he
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

toplanan parayla çocuklara kıyafet alınsa yada bi haftasonu bulundukları ilde eğlence merkezi gibi yer varsa gezip yiyip içilse bir günde olsa eğlendirilse nasıl olur okul müsaade edermi böyle bişeye 

ayrıca iş adamı yada yardımsever tanıdığı olanlar vardır illaki bu şekilde yardım almaları mümkün olanlar varsa yararlı olabilir projeksiyon laptop falan bunları tanıdığı olanlar bağış olarak istesin bu kişilerden toplanan paraylada çocuklara kapalı bi mekanda eğlence aktivitesi yapılsın yada bi geziye götürülsün veya giyim eşyası alınsa 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

An itibarı ile eft yapılmıştır kargo karşılanacaksa elimde bır duna roman var yollaya bilirim 

Hocam ptt nin sitesinde kargo hesabi var ordan bi hesaplayip bana fiyati soylermisin. Param yeterse  karsilarim karsi odemeli yollarsin bana

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Hocam ptt nin sitesinde kargo hesabi var ordan bi hesaplayip bana fiyati soylermisin. Param yeterse  karsilarim karsi odemeli yollarsin bana

PEK ANLAMADIM O HESABI AMA 35 40 TL GİBİ

Yav he he
Toplam Hit: 38755 Toplam Mesaj: 188