folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2 Liraya Kimse Döner Yiyemeyecek

2 Liraya Kimse Döner Yiyemeyecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

başımızdakiler 800tl lik asgari maaşı çook yüksek gördüklerinden dolayı yenilen herşeye zam yapma çabalarını anlıyorum tabi onlara göre millette para bok gibi olduğundan bi kamçıyı da gırtlağa atma ihtiyacı duydular..şerefini sewdiklerim..

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

bi köpek eti zewkimiz vardı ona da taş koydular:P

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

ucuz döner ve dandik ayran sevdalısı yurdum insanını hiç bir güç 2 liralık dönerden muaf tutamaz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Mınakoyim eşşek etini serbest yapsalar bari de hiç değilse et yiyebilsek arada.

Hocam kırdın beni ya gülmekten :D

Ben bu insanları anlamıyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

2 lira döner ? :D ben çukurambar söğütözü civarlarındayım en ucuz tavuk döner chicky 4.5 lira  :D sıçtık desenize.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

2 liraya et döner yok ki zaten aq

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

şeyh doğru söylüyor , adamların işi gücü kalmadı vatandaşın ne yediğine takmışlar 

isterse kedi yerim köpek yerim sana ne tarraaaaam!!!?? 

domuz niye satılmaz mesela , sadece domuz da değil kurbağa satsınlar fare satsınlar üzerine de yazsınlar şu hayvanın şu etidir diye belli bir nedenden dolayı almıyorsan bu sadece seni ilgilendirir öyle değil mi? 

mesela bazısı balık yemez bazısı tavuk yemez , ama ben herşeyi yerim diyosan - misal ben - markette fare sosisi gördüğüm gün çok mutlu olacağım 

herşeyin bir şeyi vardır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

vatandaşın ne yediğinden ziyade otu boku karıştırıp paranın amınakoyan şirketlere taktılar

ha ziyanı bize olacak garibana olacak yine,sistem kazanmaya devam edeck mınagoyim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

şeyh doğru söylüyor , adamların işi gücü kalmadı vatandaşın ne yediğine takmışlar 

isterse kedi yerim köpek yerim sana ne tarraaaaam!!!?? 

domuz niye satılmaz mesela , sadece domuz da değil kurbağa satsınlar fare satsınlar üzerine de yazsınlar şu hayvanın şu etidir diye belli bir nedenden dolayı almıyorsan bu sadece seni ilgilendirir öyle değil mi? 

mesela bazısı balık yemez bazısı tavuk yemez , ama ben herşeyi yerim diyosan - misal ben - markette fare sosisi gördüğüm gün çok mutlu olacağım 

Sonunu abartmanla birlikte gayet Katılabilitem olan bir Söylem... Aynen doğrudur. 

Neden Kısıtlama var. İsteyen istediğini yesin. At eti Sevenler bile olabilir. Satılsın.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Harbiden domuz eti neden satılmıyor onu da anlamıyorum, daha ucuza protein işte. Tabi müslümanlara zorla yedirsinler demiyorum neden satılmıyor diyorum.

İlkçağda muhtemelen sağlıksız birşeydi fakat artık sağlıklımı sağlıksızmı olduğunu ölçebileceğimiz bin türlü teknik mevcut.

Bütün gelişmiş ülkelerde en çok domuz yeniyor. Sebebi ise metal ve cam dışında neredeyse herşeyi yediği için çok hızlı büyüyüp çoğalıyor ve ucuza geliyor çok da lezzetli.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 7683 Toplam Mesaj: 80