folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2 Temmuz 1993 Sivas Katliamı

2 Temmuz 1993 Sivas Katliamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

lazoglu bunu yazdı:
    -----------------------------

under  ve compu hoja  peki ne oldu yandılar sonucu söyleyin bana istedikleri oldumu ??oldu adamlar ülkeyi ele geçirdiler bu yalanmı gerçek ugur mumucu caddesinin ismini bilmem ne şeyhi caddesi yapmadılarmı yapıldı peki kara lekedir diyorsunuz tamam kara leke bu ülkede öyle cok kara leke var aydınlanmayan bunlara bakın hep kısır döngüde dönüp duruyoruz yıllardır yapanalr yaptıranlar belli degilmi belli biraz araştrıldımı kesit isimler cıkmıoyrmu cıkıyor bunlara baksınlar bana göre boş bir anma töreni olduguna inanıyorum 

bazıarkadaşlar zeka konusunda hakarette bulunmuşlar ancak zekası iyi olalnlarla gayet iyi tartışabiliyoruz düşüncelerimizi bilgilerimizi ortaya koyabililyoruz ...

Pekiyi birde olmasalaradi diye dusunsene biher seye tek yonlu bakman hayatta kaybettirir sana unutma su anda bile tek yonlu bakmissin ya olmasalardi bu arada zekana laf soyletmiyorsun o zaman biraz baska yonden oku bak bakalim neymis ne degilmis

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

93 yılınının sivası yangın yerine çevirenleri bilmeyip gereksiz yere tarihi karıştırmak isteyenler post atmasın mümkünse.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olamazlar. Uğur Mumcu..

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    lazoglu bunu yazdı:
    merak ediyorum bunlara kim aydin sifatini vermis ve kim aydinlatmis eger temiz olsalardi yanmazlardi kac gundus facede gruplar kisler mesaj bombardimani resmen yansin hepsi...ama bizim milletimiz tup patlamasi sonucu coken binada olen on kisiyi dahada otesi cern universitesinde gorev yapan arastirma yapan ama 5 dakika icinde olen profesor doc. uzmanlarimizi hatirlamaz...anca bu yakildi su oldu...baska isim yokta yok yakilmis bilmem ne olmus onlari anacam...bizim milletimizde cok bos adam war bunlarla wakit gecirsinler...
    sen bu tüp patlamasında ölen 10 kişiyi mi dyon hani kuran kursundaki ha BİZİM BURDAKİ ÖLEN KİŞİLER AYDIN DEĞİL DEMİ senin orda tarikatta yeni Sivas katliamı yaptırmaya çalışyorlar sen daha aktütünü karatütünü unutma

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

rapidhacker550 bunu yazdı:
    lazoglu bunu yazdı:
    merak ediyorum bunlara kim aydin sifatini vermis ve kim aydinlatmis eger temiz olsalardi yanmazlardi kac gundus facede gruplar kisler mesaj bombardimani resmen yansin hepsi...ama bizim milletimiz tup patlamasi sonucu coken binada olen on kisiyi dahada otesi cern universitesinde gorev yapan arastirma yapan ama 5 dakika icinde olen profesor doc. uzmanlarimizi hatirlamaz...anca bu yakildi su oldu...baska isim yokta yok yakilmis bilmem ne olmus onlari anacam...bizim milletimizde cok bos adam war bunlarla wakit gecirsinler...
    sen bu tüp patlamasında ölen 10 kişiyi mi dyon hani kuran kursundaki ha BİZİM BURDAKİ ÖLEN KİŞİLER AYDIN DEĞİL DEMİ senin orda tarikatta yeni Sivas katliamı yaptırmaya çalışyorlar sen daha aktütünü karatütünü unutma

boşverin hocam. yeri gelince hoşgörüden insan sevgisinden bahsederler. gerçek yüzlerini görüyüoruz insanların. ne kadar hoşgörülü ve insan sevgisiyle dolu olduklarını.. 

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    yok arkadaşlar eleman bilmem nerdeki işyerindeki tüp patlamasında ölen insanları yani bir kaza sonucu ölen insanları sivsta katledilen insanlarla kıyaslıyor sonra da zekama laf etmeyin diyor neyse ben daha bu konuya post atmam..

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Hocam sen onlari anmazsan kim sahip cikicak dedikleri gibi ne bu vatan nede bu vatanda yasayan tek bir kisi sahipsiz degilsen bugun bunu anmazsan yarin sahipsiz diye senide evinde yakarlar biz goz yummuyoruz sen yumarsan yarinida dusun derim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    lazoglu bunu yazdı:

rapidhacker550 bunu yazdı:
    lazoglu bunu yazdı:

yazıların hepsini oku ama okumadan yorum yapma..

herkesin düşüncesine saygın var ama sizin saygınız yoksa yapacak birşey yok...

hoja tek yönlü degilki bu bakış acısı bana göre normal sana göre degil orada oldu size göre olmaması gerekirdi bana göre oldu ve bitti geçmişe dönersek neler var öyle sizlerde biliyorsunuz sizlerde tarihi iyi bilen kişiler olarak bilirsiniz ide tahmin ediyorum...  

bide unutmadan  aşırı dinci degilimdir dine saygım vardır.. bu ülkenin hadi %90 diyorlar ama % 75 müslüman başını baglar laf ederiz ama bakarsın ailesinde akrabasıonda birinin başı baglıdır eee sorun ne gelişmiş bir ülkeyiz diyoruz ama aslıdan cok gerideyiz bazı şeylerin degişmesi gerekir o yanan kişiler yandıkları ugruna degdimi degmedi tabiki onca ölen başka insanlarda var ama büyütmeye her sene anmaya ne gerek var o zaman ??? biz onları anarken kendimizi geliştirdikmi acaba onlar gibi kişiler yetiştirdikmi yad yerlerine geldimi onlar bunlara bakmak lazım..

bazı arkadaşlar gereksiz olarak görüyorşlar ama burası tartışma ortamı eger silinmesi gerekseydi   under veya compu silerlerdi yada ban atarlardı olur biter özgür bir ortamda konuşuyoruz ama arada tabi yazışmalarına saygı duyduklarımda var ama aradada böyle garip sesler cıkacak.. aramızda akp yi seven yokmu var ama sevmeyende var burası tarikat ortamı belrili sınırlar içinde herşeye acıktır yıllardır bunu bildim ve bilirim 

herkes düşüncesinde özgürdür.. 

eger gereksiz görülürse silinebilir... en azından ben aranızdan bazıları gibi hakaret ederek post yazmıyorum saygı gösteriyorum...

yazılarını okusam ne hep aynı şey yeni katliam istiyorsunuz alıyorsun önüne askeri türk bayrağını konuşuyorsun

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    lazoglu bunu yazdı:

sen rahat ol. aktütündede veya başka bi gün bi askerimiz şehit olunca bizim içimiz gene yanıyo. 

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

lazoglu bunu yazdı:

Claros bunu yazdı:
    Hocam sen onlari anmazsan kim sahip cikicak dedikleri gibi ne bu vatan nede bu vatanda yasayan tek bir kisi sahipsiz degilsen bugun bunu anmazsan yarin sahipsiz diye senide evinde yakarlar biz goz yummuyoruz sen yumarsan yarinida dusun derim

bak anlayan yada anlatmaya calıştıgımı anlayan biri cıktı diye düşünüyorum 

bazı arkadaşlar tüpe takmış ama  aktütün ayda uçakta ölen profları demiyor neyse..

hoja tamam analım ama neden aktütünde olan askerlerimizi anmayalım yada uçakta düşenleri neden anmayalım onlarıda analım böyle günler yapalımolmazmı ama olmuyor unutulup gidiyor yada unutturuluyor..

neyse hojalar ben saygı duyuyorum duymayanlar varsada selamatle daha cevap yazmaktan yana degilim gerilimoluyor  konuşmayı bilmeyen tipler yüzünden  insan gibi konuşup düşüncelerini paylaşan düşüncelerimin yanlış oldugunu söyleyenlere teşekkürler...  ama sadece zekadan bahsedenlere ise birşey demiyorum:)

Lazoglu bir aktütündür gidiyorsun

nedemek şimdi bu sivasta yananlar pis oldugu için yandı aktütünde ölen şehitlerimizde vatan haini oluğu içinmi öldüler sana göre ? 

sana göre her ölen suçlu yani öylemi ? nedemek istiyorsun ? amacın ne senin ? 

Bu arada Merak etme Biz ne aktütünü unuttuk nede sivası nede maraşı bu ülkeyi bölmeye çalışanlarada AYDINLARIMIZ biter Sanma hepsine YETER  !!!!

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek
    ecel işte nerede gelecegi belli olmoyur..

'Sana sevmeyi öğretecek değilim. Doğuştan bir yetenektir bu. Tabii birde severek doğurmalı annen seni, yalnızca sevişerek değil...!
Toplam Hit: 7392 Toplam Mesaj: 66