4K TV - Philips Mi Grundig Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Seni n için çektim değerlendir

resimag.com/p1/2b1e6b724aa.jpeg

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

link kırık sanırım hocam?

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

philipsten uzak dur. biz aldık yandık sen yapma gruding devam et

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Ben LG den şaşma derim. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    BrighStar bunu yazdı

philipsten uzak dur. biz aldık yandık sen yapma gruding devam et

Hocam su yorumlari acin ya, aldik yandin iyi hos nasil yandin anlatta alacaklara,almis olanlara bir faydan olsun hazirlikli olsun,bu sekilde yazman anca yazmis olmak icin yazmaktan oteye gitmiyor.

_ICEMAN_
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

link kırık sanırım hocam?

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

abi kasma, bim 55 inc 4K JVC (bi nevi vestel) 3000'e verdi , elinde kalan mağazalar 2800 e felan satıyor bir onlara bak, mis gibi TV

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

@BrighStar, neden uzak duralım hocam, siz ne yaşadınız? hangi modeli almıştınız?

@oliWeR, tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

@sunyy2003, hocam o benim bütçeyi biraz aşıyor.

@MaviGozluDev, jvc 55vu6905t modeli var şu an bimde. ancak daha önce kullanan birinin yorumuna rastlamadım, karambole de almak istemiyorum. fiyat olarak 2999 yazıyor burada ama bimlerde etiket fiyatından indirim yapılıyor mu? ayrıca taksit yapıyorlar mı?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

@BrighStar, neden uzak duralım hocam, siz ne yaşadınız? hangi modeli almıştınız?

@oliWeR, tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

@sunyy2003, hocam o benim bütçeyi biraz aşıyor.

@MaviGozluDev, jvc 55vu6905t modeli var şu an bimde. ancak daha önce kullanan birinin yorumuna rastlamadım, karambole de almak istemiyorum. fiyat olarak 2999 yazıyor burada ama bimlerde etiket fiyatından indirim yapılıyor mu? ayrıca taksit yapıyorlar mı?

Benimde kafama takılan jvc eski bildiğimiz şekliyle mi yoksa Toshiba gibi fason mu?grundig  nedir Almanlar üretse belki anlatım Beko al daha iyi Philips e gelelim 2006 yılında  philips 40 pfl bilmem ne Bir LCD TV aldım 24 ay garantim bitmesine 1ay kala ekran sol altta çizik belirdi resim çektim mail attım telefon ettim servis için kargoya verin dediler verdim 1 ay ay sonra aradılar TV nizin değişmesi gerektiğini söylediler ben istemiyorum dedim o zaman yeni serinin aynı ebatlarından bir TV verelim dediler onuda istemiyorum dedim hesap numaramı veredim paramı geri iade ettiler uzak durmak akıllı seçim gittim Panasonic aldım taş gibi hala annem kullanır ne arıza yaptı ne başka görüntü o Zaman ki Philips ten süperdir benim evde kullandığım Samsung full HD diye aldığım 2015 TV smart ta sorunlu anlattığınız gibi her gün iyice ağırlaşıp hantallaşıyor o yüzden 2 senedir TV arayışındayım seçimlerim standart Samsung uzun ömürlü değil pazarlama işi hayatta almam Sharp Panasonic ve Sony fiyatlarda 10 15 liralık cihazlar 30 k Lara dayandı kur hareketleri ile birader yurtdışından gelirken o işe bakalım dedik beklemedeyiz 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

sakın grundig falan alma. arkadaşta var netflix bile yok alette.

benim önerim bu alet. https://www.epey.com/televizyon/philips-50pus7303.html

hem tüm görüntü özellikleri iyi, hem ambilight var hem de android işletim sistemi olduğu için müthiş özgürlük var.

He is finding himself.
Toplam Hit: 6065 Toplam Mesaj: 67
grundig 4k tv philips