Ali Baba Ve 7 Cüceler Filmi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

ben pekyakında da neredeyse hiç gülmedim ama filmi çok sevdim. demek bunda daha çok eğleneceğim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MagaraAdami
    MagaraAdami's avatar
    Erkek

Kesinlikle cok eğlenceli. Gidin izleyin tavsiye ederim. 

~tıp doktoru
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    gkhnhalil48 bunu yazdı

7 kişi birden o filmde sıkıldıysa sorun bende değil filmdedir aşırı kötü bir film olduğunu bir daha yazıyorum.

Arkadaş çevresi genelde aynı tarzda olduğu için birbiriyle arkadaş 7 kişi sıkıldıysa 7'si de genelde aynı kafa yapısında olduğu içindir. Ben çocukken çevremdeki herkes aynı tarz müzik dinlerdi internet falan yok başka bir şey duymadığım için ben de o tarz dinliyordum müzik açınca herkes beğenirdi. Ben çevremin dışında kendim birşeyleri araştırıp öğrenince ve kafam yapım değişince her şey farklı oldu. O çevremdekiler 15 sene sonra aynı kişiler aynı zevkleri var benimkiler bambaşka. Şimdi dinlediğim müziği onların yanında açsam odunla saldırırlar bana. O yüzden 50 kişi de gidip gülmedik deseniz o filmin kötü olduğu anlamına gelmez aynı çevredenseniz zevkleriniz de genel anlamda benzer oluyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    albertinajeffley
    albertinajeffley's avatar
    Dişi

cem fılm yapamıyor başarılı dıyemem zorakı gulumsemeler araya skıstırılmıs bırkac zorakı hareket ve fazlasıyla reklam.reklamı ıyı yapar:)  

ama turkıyede cemden öte komedyen yok.skecte bır numara:) pratik zeka iyi bir gözlemci oldugunu gosterır bu da:)

azcık o guzel beynınızı kullansanız hıc fena olmazdı hanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bazı insanlarda böyle bir algı var. İlla bir komedyen komedi filmi çekmeli, film sırasında da en kötü 15dk aralıklarla altına sıçacak durumda güldürmeli. Yoksa sıkıcı film oluyor. Ayrıca film izlemeyi bilmeden, veya daha değişik bir biçimde söyleyeyim, sabit fikirle film izleyip burada otorite gibi gitmeyin demen komik olmuş. İlgi çekmek istiyorsan hoş bir yol değil.

Bir de arkadaş çevresinin tamamı beğenmeyince(burada 7 kişi) filmin kötü olduğunu sorgulayanlar da var.

O arkadaş çevresi zaten büyük oranda seninle aşağı yukarı aynı kafa yapısına sahip insanlar. Dünya'daki kafa yapısı sadece sen ve 7 arkadaşından ibaret değil.

İlerde büyüdükçe daha falza insanla tanışıp daha farklı ortamlara girdiğinde dediğime hak vereceksin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

düğün derneği bu forumda 5 defa izleyen vardır , bende çok sevdim açar izlerim bazen sahnelerini 

fakat hiç beğenmeyip kötüleyen de vardır örnek maxel ailesi ile gitmiş filmi hiç beğenmemiş 

onlar kalabalıktı ben tektim sonuc film gişede büyük patlama yaptı ve 2.si çıkmak üzere 2.de çok güzel onu da milyonlar izleyecek.

eğlenme mevzusu sizin beklentiniz ile alakalı  skyfall okadar güzel bir filmdiki  yeni james bond bana sıkıcı geldi ama film mükemmeldi ancak beklentilerim o kadar yüksektiki olmadı.

kapiş :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

O zaman sen Müjdat Gezen,in

Diktatör Adolf Hitler,in Hayatının Esrarengiz Yönleri

Adlı film,i sakin izleme.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    gkhnhalil48 bunu yazdı

Zaten adam zombi oldu ben afk kaldım uyudum.

Hocam sen filmi izlememişsin ki....

Şaka şaka zaten fragmanından belli oluyor.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Daha bu gün arkadaşlarla tartıştık aynı mevzuyu,

Cem yılmaz filmlerine, standup muamelesi yapıyorsunuz, koltuğa oturup 2 saat katıla katıla gülüp kalkacaz diye planlıyorsunuz sonra kötü diyorsunuz :)

Niye kötü?

Çok geyik ve komik espiriler var filmin içinde, kesinlikle tavsiye ederim :)

Lastiklerin çalınmasından, barış manço olayına, altınmeşenin beninden, elin roketi geyiğine, zombinin üşüyorum demesinden, kolunu dikmesine birsürü geyik yapılmış, en az 5-6 filme dokundurma var, av mevsiminin minik canlandırması vs bence cok eğlenceliydi, tavsiye ederim :D

kesinlikle çok geyik bi filmdi , bende izledim . sovyetler birliği olayı da mükemmeldi .  

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sik gibi bi film olmuş yarısında cıktım dayanamadım 

cem yılmaz resmen siz gerizekalısınız ben ne yapsam izlersınız demiş bu filmde insanlara.

gitmeyin paranıza yazik.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 6995 Toplam Mesaj: 65
alibabalar