Ali Baba Ve 7 Cüceler Filmi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Ha birde cem yilmaz hep aynı kadro ile çalışması hep aynı oyuncular hep aynı yüzleri göstermesi artik her filminde kadrolu işçi gibi hep aynı oyuncuları oynatması insanlarda bitkinlik yaratiyor yeni yüzler yeni oyuncular yeni karakterler gerek filmlerinde biraz degişiklige gitmesi gerek.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Cem yilmaz standup ta iyi seviyorum ancak filmde ayni değil

Tabiki araliksiz güleceğiz diye birşey yok ama çok özensiz oluyor

Sezarin hakki sezara.  kullandiği teknoloji senaryo konusu fikri güzel ama senaryonun ici fos oluyor. Çabasini takdir ediyorum sadece.

Gora yi da zamaninda öldük geberdik dediler

İzledim bir iki espiri hariç berbat bir filmdi.

Sonrakilerde Hiç sinemeya gitmiyorum. Tvye düşer nede olsa bir iki ay sonra o zaman izlersiniz.

Bu filmi izlemedim. Bekleriz biraz 

Son olarak sizler olduğunuz sürece o daha çok para kazanir.

Adam resmen itiraf etti. 3 adam programinda bu millet varken ...para kazanilir. İnanmayan izlesin programi. Küçükken vide o çekimini anlattiği bölüm

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Konunuya tag olarak alibabalar yazmis bir adamın yorumlarını onemsiyorsunuz :D

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Cem Yılmaz'ın tüm filmlerini keyfle izledim. Zengin olmayı hakkediyor eleman. Beğenmeyenler Recep İvedik izlesin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Cem Yılmaz filmlerini hayranlıkla izlerim ve bi yenisi ciksin diye hep beklerim. Filmin aşırı komik vs. olmasına gerek yoktur ama her filmin iyi bir konusu olması lazım. Mesela yahşi batı cok komik degildi ama şahane bi filmdi.

Ama malesef bu filmin okudugum kadarıyla konusu ve fragmanı cok kötüydü. Her yapımcı fragmanı en iyi sekilde hazırlar izleyici çekmek için. Bu filmin fragmanı bile okadar saçma gorunuyodu ki surekli filme gitmeme ragmen bu filme gitmedim.

Arkadasin yorumunu görünce de iyi yapmışım dedim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Cem Yılmaz filmlerini Tarantino, Tim Burton gibi farklı değerlendirmek gerek. Aynı kültüre ve bakışa sahip değil isen beğenmemen normal, adamla aynı düşünemiyor, göremiyorsun dolayısı ile saçma ve anlamsız geliyor. Takılmayın fazla hafta için star tv de saat 17:00 da Beni Affet var onu izleyin 3211892 bölümdür devam ediyor. Acaba daha ne kadar saçmalaya bilirler diye izliyorum yine şaşırıyorum yine şaşıyorum arkadaş :S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

boş konu. türkiyede yapılamayan işleri cem yılmaz yapıyo daha hala zombi oldu uyudum ne kadar kötü film cart curt. yav he he.

la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cem yilmazin ölüsü yine kemal sunal gibilerden iyidir 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    griffin bunu yazdı

Sacmaladin suan amk 😂

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    griffin bunu yazdı

Sacmaladin suan amk 😂

+1

Kurduğun cümleyi gelişi güzel yazdığını düşünüyorum hocam. Cem Yılmaz' ın filmlerini sadece 1 sefer izlesem yetiyor. 2.ye tv de denk gelsem  vs pek izleyesim gelmez. Kemal Sunal filmleri için aynı şey geçerli değil. Benim gibi düşünen birçok arkadaş vardır forumda. 

Toplam Hit: 6941 Toplam Mesaj: 65
alibabalar