Altyazi.Org Kapandı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Yaklaşık 5-6 gündür kapalıydı. DDOS filan mı atıyorlar diyordum, hiç açılmıyordu. Twit hesaplarından ilgileniyoruz filan demişlerdi ama bugün ekşi açıklamasını gördüm.

Her ne kadar alternatifi olsada, ilk'lerden biriydi. Yazık oldu.

Açıklama içinhttps://eksisozluk.com/entry/66123971

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

divxplanet gibi düzel bir domainin hakkını veremeyen bir yönetim kadro içerik ve alt yapı sahibiydi.

isim değiştirdi fakat kullanmamaya devam ettik. eminim hit kaybetmiştir.

türkyiedeki tek kaliteli ve düzgün çalışan site turkcealtyazi idi ve hala da öyle.

başka türlü çözüm isteyenler için opensubtitles her zaman hizmetiniz de olacaktır.

not : site kapanışı ile ilgili fazla siyasi bir paylaşım yapmışlar doğru ise iç kadroda evet ci hayırcı kavgası bile olmuş olabilir 

PanxeR tarafından 06/Şub/17 18:05 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

BS Player varken ihtiyaç duymuyordum kendisi uygun altyazıyı bulup ekliyor filme. Kaldı ki indirmeklede pek işim olmuyor online izliyorum genelde. Eskidendi o HDD doldurmak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Uzun süredir forumlarına bakmıyodum ancak siyasi görüşleri yüzünden bazı çevirmenlerin altyazıları sansürlenmiş 2013 gezi dönemine ithafen dizi veya filmin sonuna notlar bırakmışlar.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Vay be divxplanet'in geldiği noktaya bak. Yazık oldu valla, alternatif olarak pek sevmesemde turkcealtyazi.org var artık oraya bakıcaz altyazı için.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Üzüldüm doğrusu...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

divxplanet gibi düzel bir domainin hakkını veremeyen bir yönetim kadro içerik ve alt yapı sahibiydi.

isim değiştirdi fakat kullanmamaya devam ettik. eminim hit kaybetmiştir.

türkyiedeki tek kaliteli ve düzgün çalışan site turkcealtyazi idi ve hala da öyle.

başka türlü çözüm isteyenler için opensubtitles her zaman hizmetiniz de olacaktır.

not : site kapanışı ile ilgili fazla siyasi bir paylaşım yapmışlar doğru ise iç kadroda evet ci hayırcı kavgası bile olmuş olabilir 

kesin sen girmiyorsun diye 1 milyon hit kaybetmiştir :(

turkcealtyazi, hiçbir zaman divxplanet'in alternatifi olmadı, yancısı oldu

opensubtitles ve turkcealtyazi, hiçbir zaman divxplanet kadar geniş içeriğe sahip olmadı (türkçe altyazı bazında)

kaldı ki, bugün o sitenin başına gelen, yarın turkcealtyazi'nin başına gelecek

ve sen kalkıp diyeceksin ki

"ya blutv, netflix, puhu varken altyazı sitesi neymiş .s.s.s"

gel abi netflix övelim

he zaten o "sayacağın" alternatiflerde 60 yapımı bir filmin, 90 yapımı bir animenin 80'lerdeki dizinin içeriği/altyazısı var ya?

boş yapma

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ha siktir ya çok kötü oldu üzüldüm valla,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

ingilizce altyazı izleriz artık,nerden buluruz ingilizce altyazı?

The Beginning and The End.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

çok üzüldüm yavvv.

sanki 20 yıllık dostu kaybetmiş gibim.

boş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

ingilizce altyazı izleriz artık,nerden buluruz ingilizce altyazı?

turkcealtyazi.org var bi tek. Çok önceleri divxforever vardı oda benzer nedenlerden kapanmıştı. 

Ayrica yukarıda dediğim gibi BS player kullanin. Kullanıcıların yüklediği altyazilari kendi veritabanina yükleyip arşiv yapiyor otomatik. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 14067 Toplam Mesaj: 88
altyaziorg