folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    çok güzel yakalamışsın hacı ya bu olayı ihbar etmemiz lazım

sırıtma la.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    bende hiç sanmıyorum tesadüf olduğunu.. istihbaratın sorunlu çalışmasının bi sonucu bence.. compu int'te bunu bulabiliyorsa istihbarat dediğimiz kurumların daha erken ve kolay bulması,önlem alması gerekirdi.. ayrıca ücra bi site felanda değil bildiğiniz youtube ..

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek
    Ben şimdi evde c4 bombası hazırlasam uzaktan kumanda ilede bir güzel patlatsam MİT'in ne haberi olacak? MİT'in terör örgütlerinde muhbirleri olması gerekliki bunu önleyebilsin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    http://www.iem.gov.tr/iem/?m=&s=104&d=2 sanırım buraya yazabiliriz!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sharonik bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben şimdi evde c4 bombası hazırlasam uzaktan kumanda ilede bir güzel patlatsam MİT'in ne haberi olacak? MİT'in terör örgütlerinde muhbirleri olması gerekliki bunu önleyebilsin.
    -----------------------------
    Yukardaki mesajimde belirttim hoca

""bide ayrica bombayi yap evden cik patlat olayi yok hacilar...boyle orgutlerde her adam bomba yapamaz,bombaci serefsizler hazirlar bombayi parca parca orgut evine gider ,orgut evinde ,sehir gerillasi dedikleri pustlar bu parcalari ellerindekiklavuzlara gore birlestirirler ve hedefe giderler...yani 2-3aylik bir surectir bir bomba patlatmak...bu surecte dunya kadar acik verirler bunlari yakalamak gerekir... ""

hicbir illegal orgut tasiyiciya(bombayi patlatacak ve yerlestirecek olan kisi) bomba yapimini ogretmez...bomba dagda vepa ipnelerin orgut evinde hazirlanir ozel bombacilari vardir...evde yaptim gittim patlattim isi olmaz...torpilmi patlation :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    şimdi hocalar şöle bi durum var.doru herifin orda onu yazması gerçekten çok ilginç.ama bu adam bugün gerçekten ankarada bomba patlıcağını bilse oraya yazıcağını sanmıyorum.tırsar bana göre yazmaya çünkü youtubeda kendine acc açıp bişiler yazan adam ip den falandan filandan kendinin bulunabilceğinide bilir.
    bana göre adam sallamış tutmuş.ama şöle bi durum var yinede bu dillendirilmelidir.deca hocamla msnde de konuştuk internethaber.com a mail atacaz.başka yetkili mercilere de atmak lazım ama maillere önem verirlermi okurlarmı tam bilemiyorum.

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    koka hacim bu tip orgutler cahil adamları kullanır,cahil adamı piyasaya salar ,simdi bu orgut piskolojisidir,o adam orada tartismaya girmis ,pkk soyle boyle birton kufur edilmis adama adamda kendilerine küfreden tarafa karsi ustun gelmek icin,onceden eylemledikleri bir plandan ipucu verecek ,sonrada bu adam diyecekki ben size boyle boyle demedimmi diye..gotu kalkacak...ezmisolacak...bakin o elemanin yazilarini takip edin dedigim gibi diyecek...cunku orgut piskolojisi var...yani emin olun atmis tutmus olayi yok...emniyetin online ihbar bolumune yazin derim...ben baya once ihbat ettim adim soy adim telefonum herseyimide verdim ,etinden korkanin kemigini sikim(decanini deyimiyle) :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Compü hoca haklisin ..sonuna kadar.. bende biraz önce Deca'ya bunu diyodum ..M.i.T ve Özel harekat gibi birimler bunlari daha önceden nasil oluyorda bulup müdahale ..edemiyor.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    haklısın compu hocam bu yönünü düşünmedim.

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

compu hocam güzel yakalamışsın detayı mit e mail attım inş. işlerine yarayacak bir ipucu bulabilirler.

şerefsiz pkk lılar hepsini geberteceksin bunların köepk gibi bağırta bağırta öldüreceksin itleri...

ama tabi önce yılanın başını ezmek lazım...abd yi kastediyorum.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 49904 Toplam Mesaj: 97