folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    ya sonra diyorlarki efsun senin ağzın bozuk a.q paso küfür ediyorsun y arkadaş böle bişiwar mı ya adam youtube'de propagandasını yapıyor göstere göstere yazıyor herşeyi :S  orda kimbilir daha neler war S:

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    compu hll olsun hacım sana.inan sen gibi birsürü bu konulara duyarlı ve bu konular hakkında bilgili insan olsa tam olarak olmasada bi nebze bu olayları yapanları bulurlar.ya da olay gerçekleşmeden bulup yakalarlar.hoca walla canı gönülden tebrik ederim.ayrıca eklemden geçemiycem gönderdiğin mailde adresimi adımı falan yazdım ihbar için demişsin.bananeci bi milletin içinden(hani derler ya ya ucu bize dokunursa)sen çıkıpta babalar gibi söylemişsin ayrıca tebrik ederim hacım.gurur duydum hll sana.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hmmmm
    Hmmmm's avatar
    Erkek
    ii gusel demissinde yılanın sadece basi senden buyukse kuyrugu senin ulkende rahat rahat gezioken nasıl olur bu yılanla ugrasmak bilemiorum =/

arkadaslar asiri derecede konu oldugu icin bana yazilan cevap olup olmadiginin farkina varamiyorum eger bana birsey demek isterseniz pm yolunu kullanin msn den konusmak isteyen olursa msn adresinide yollayabilir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    adrenalin1981 | May 22, 2007

Küfürlerin hepsini size kat kat geri iade ediyorum
    Ürüdünüzmü ne komik hale düsüyorsunuz, zavallilar
    Utanmasaniz simdi agliycaksiniz bomba patladi diye

---------------------

bakin demedimmi ben yukarda arkadaslar,bu tesaduf degil,bunlarin piskolojisini cok iyi tahlili ettim...dedim cikacak yazacak "bakin nasil patlattik" diye dedim..cikti yazdi youtube  a pust oglu pust.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hacı üretim üretim üretimdir devlet üretimin üstüne gidemiyor ve bunuda engelleyen abd dir ama düşün bakalım bir çaba olmazsa insan gerektiği zaman canını vermekten çekinirse bu başarı nasıl olur ?

şuanda japonya bilimde abd yi geçti... ve er geç öcünüde alacak atom bombasından kuyruğu yandı çünki benim demek istediğim kuyruğumuz fazla yanmadan bişeyler yapmamız lazım bunu sen ben başbakan cumhurbaşkanı yapamaz...

bütün toplum birleşirse ortak bir davranışın içine girerse ancak yapabilir...Teröristleri vurmayla terörist bitmez neden çünki köpek amerika zaten satın alıyor bu itleri para ne kadar bolsa o kadar kolay oluyor işler...

teknolojiye yönelmiyoruz yada yöneltilmek istenirken birileri öldürülüyor.... teknolojiyi alamıyoruz malesef ama Türk insanı kendini toparlayacaktır elvette... biz ki kıtalarda hüküm sürmüş milyonlarca metrekare topraklarda hüküm sürmüş ve yabancı hükümdarların altına sıçmasına sebep olan bir milletiz düzelecek inş.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek

compu hoca hll sana ya wallaha dumur oldum kaldım.a.q ne günlere kaldık a.q compu çalışmalarının mutlak devam etmesini dilerim.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    cok guzel arastirma yapmissin ComputerWolf tebrik ederim.youtube daki ilgili yeri incelerken dikkatimi cekti.serhado diye bir enikde kurtce rap yapmis akli sira.off off neyse daha fazla konuşmıyayım, site kuralları var, nefretimi kusmama engel olan :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

abi kesinlikle biliordu bu piç.

halen daha youtubedeki sayfasında tartısmalar sürüor.hpg denen göt sitede görev almıs olabilir muhtemelen.

abi bakın hep video siteleri herif ispanyol ve japon video paylasım sitelerine bile video komus amk

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=adrenalin1981&btnG=Google%27da+Ara&meta=lr%3Dlang_tr

youtube tarzı sitelere örgütün propoganda videolarını koyuor muhtemelen net ortamındaki propoganda ayagı aq yaa önümden bi gecse yemin diorum kafasını gövdesinden ayırıcam! :@

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWRE
    EWRE's avatar
    Erkek
    Ve hala kendimizi teorik olarak gazlamaktan öteye gidemiyoruz Harekete geçmek lazım Daha sonra konusuruz bunları...

karda iz bırakan makineye ne denir... karizmatik (fikret espri corp.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

şuanda japonya bilimde abd yi geçti... ve er geç öcünüde alacak atom bombasından kuyruğu yandı çünki benim demek istediğim kuyruğumuz fazla yanmadan bişeyler yapmamız lazım bunu sen ben başbakan cumhurbaşkanı yapamaz...

----------------------------

Devletlararası ilişkiler, age of empires mantığıyla güdülmez :) japonya 2. dünya savaşından sonra amerika tarafından yeniden kurulmuştur. Şu anda da uzakdoğudaki amerikan varlığının en büyük sebebidir hatta Amerikanın köpeğidir. Bilimde ileri oldukları doğru ama bağımsız bir duruşları yok. "Küreselleşme"ciler yani Amerika ne derse odur genel olarak. Elbette iç dinamikleri dış dinamikleri var ama Amerikaya kuyruk acısı söz konusu değildir(aşırı milliyetçilerinde ya da vatanseverlerinde olabilir ama bu toplu bi düşünce değil)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 50127 Toplam Mesaj: 97