folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    yaa bende gormustum bi yorum...... yakında hepinizi oldurecez biz sizi oldurmeden siz gidin intahar edin yazmıstı yorumu bulamıyorum..

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Eleman Mersin'de ikamet ediyor..
    Girmediği video sitesi, göndermediği kürt şarkı ve klipleri kalmamış..
    Her video sitesinde İmralı'ya selam göndermiş ve propaganda yapmış..

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IstanbulLife
    IstanbulLife's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tamam abiler biz atalim mail,biz bildirelim ben 2005 yilindada Adana-Mersin hattindaki trenlere pkk suikast duzenleyecek diye duzenli olarak mailler attim gerekli yerlere,klubeden arayip soyledigim oldu....simdi ben istihbarat degilim,normal compiyim bu tip serefsizlerin nerede acik verecekleri cok basit ortada ,bu tip adamlar tartismanin oldugu yerde agizlarindan birseyler kacirirlar kesin...iste youtube da oldugu gibi...istihbarat buralara kusansa ,birton bilgi cikar , bizide gorev dusuyor bu bilgileri gerkli yerlere bildirmemiz gerekir...simdi keske daha once girip bir goz atsaydim dedim oraya ve vicdan azabi duydum biraz ama kizdim birazda bunlari takip etme zorunlulugu bende degil ki...ayrica bakin onumuzdeki gunlerde 2. 3. bombalar patlarsa emin olun bunlardan birisi Adana-Mersin tren hattinda olacak , temennim bu tip serefsizliklerin iyi istihbarat sonucu etkisiz hale getirilmesi.....bide ayrica bombayi yap evden cik patlat olayi yok hacilar...boyle orgutlerde her adam bomba yapamaz,bombaci serefsizler hazirlar bombayi parca parca orgut evine gider ,orgut evinde ,sehir gerillasi dedikleri pustlar bu parcalari ellerindekiklavuzlara gore birlestirirler ve hedefe giderler...yani 2-3aylik bir surectir bir bomba patlatmak...bu surecte dunya kadar acik verirler bunlari yakalamak gerekir...Bakin adanada gecenlerde bir terorist yakalanmisti ,internet cafede ...simdi ozellikle o internet cafenin oradan her gecmemde bakarim(cakmak plaza arkasi) birtane sivil polis yok ,nerdenbiliyorsun derseniz ,normal insanla sivil polisi ayirt edebilirim yani basit teknikleri vardir bunlarin....cakmak plaza dedigim yerin arkasinda netcafeler ve turkubarlari ,yemekciler,lokantacilar hepsi orgut barinagi gibidir ...ama dedigim gibi bos birakiliyor....

siteye bugün üye oldum.  bi link ilginizi çekecektir. http://www.haberturk.com/haber.asp?id=24164&cat=110&dt=2007/05/23 bu da adana ile ilgili bir link. sevgiler saygılar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Orospu Cocuklari 

Arkadaşlar buldum...
    Kırmızı çizgi ile çevrilmiş bölgenin tamamen tahmin olmadığını ve bu kişinin olaylar içerisinde olduğunu belirten..
    Sonuçlayan videoyu buldum..
    adrenalin1981 tarafından gönderilen ve "Başkan Apo" için adı videoda çerçeveli bölgedeki açıklamanın planlanmış olduğunu ve olayda bire bir kendisinin de olduğunu kanıtlayan videoyu buldum..

http://it.utubevid.com/izle__Gazi-Mahallesi-15-Subat-2007-Baskan-Apo-icin__1TcgvoUJSAs.html

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IstanbulLife
    IstanbulLife's avatar
    Erkek
    compi http://www.haberturk.com/haber.asp?id=24164&cat=110&dt=2007/05/23 adana-mersin ile ilgili dediklerin çıkıyor galiba. bugün adanada bir takside 8 kilo patlayıcı yakalamışlar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abi adanadaki hedefleri adana-mersin treniydi ,cunku 2005 tenberi boylebirsey yapacaklrini biliyorum serefsizlerin...youtube gibi tartisma forumlarinda bircok yerde boyle aciklari var adamlarin...zaten maille olsun tlf ile surekli ihbar etmistim merisn-adana tren yoluyla ilgili...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

http://216.239.59.104/search?q=cache:gRqLMLsOEpIJ:www.hpg-online.net/tr/guncel_yazilar/guncel_216.html+ankaran%C4%B1n+kalbine+bomba&hl=tr&ct=clnk&cd=5&gl=tr

beyler sizce de bu yazı kolpa değil mi ? çünkü dikkat edin , adam ftp den yönlendirmiş..hadi buna tmm dedik..ama şimdi de böyle bi deney yapalım hep beraber :

önce yeni bi i.explorer sayfası (boş ) açalım...oraya şu linki yazalım (nie bu linki yazıyoz demeyin , üstteki linke göre o yazı bu linkte yazılmış )

yazacağımız link : www.hpg-online.net/tr/guncel_yazilar/guncel_216.html+ankaran%C4%B1n+kalbine+bomba&hl=tr&ct=clnk&cd=5&gl=tr

evet..yazıyoruz..bekliyoruz...veeee bi de ne görüyoruz : arama kriterlerine uygun sonuç bulunamadı... :D hadi buna da eywallah..orda sitenin ismi www.hpg-online.net..   (rklam için vermiyorum yanlış anlaşılmasın ) giriyoruz bu siteye..bi de ne görelim ?? böyle bi site yok..dns error :D yorum sizin beyler..

bu linklerin felan tahribatla alakası yoktur , sadece haberturkte vrilmiştir...ayrıca dikkat edilirse sıfırdan yazılmış bi yazı değildir , çeşitli yerlerdeki yazıların toplanması ile elde edilmiştir ve yasadışı terör örgütü pkk nın yazdığı öne sürülmüştür...buraya dikkat edilsin lütfen..

not: bu sözlerimle pkk yı savunmuyorum..sadece haberturk.com un yaptığı şerefsizliği gösteriyorum...unutmadan bu postu silmeyin , kalsın böyle...

edit medit : bu baştaki linki nerenden çıkardın demeyin..haberturk.com da var

yeniden edit medit : tamamen bnim yazımdır..alıntı deildir.. yok alıntıdır , bu adam yalan sölüyo diyen de toptur :D:D:D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seragon
    seragon's avatar
    Erkek

avrupa insan hakları uyum ! yasaları adı altında bunlara müsamma gösterenler utansın, dünyanın hangi yerinde terorrist bir grub ve yandaşları bu kadar rahat olabiliyor, düşün amerikada ladinciler böle sokakda gösteri yapacak ve amerikan kolluk kuvvetleri seyredecek ? ! , anında bunları yeryüzünden silerdi. Ama gel gör ki bizim ülkemizde bu tür serefsizler, meydanı boş buldular..., Hoş Şehitlerimize "kelle" diyen, "dağdakiler ovada siyaset yapsın" "sayın abdullah.." diyen gazetecilerimiz vb. söylemleri olan  politikacılarımız , aydın ! kişilerimiz olduğu sürece bu serefsizler dahada azar... istihbarat birimlerine gelince, türkiyede yok öyle birseyh coğusu tesadüf...doğuda astek olarak askerlik yapmıştım, askerliğim süresince gelecek zaman ekiyle yazılmış bir istihrabart mesajı okumadım, hep "miş , muş". Polis ve askeri istihbarat hem kendi içleriyle hem birbirleriyle uğrasıyorlar...En iyi bildikleri şey "personel istihbaratı", Hrant dink cinayetine bakın, Trabzon istanbula mesaj cekiyor ama istanbul iplemiyor...Sözün özü, Atatürk gibi masaya yumruğunu koyacak adam yok memlekette, iş yapmaya çalışan varsa bi şekilde önü kesiliyor, bknz. Edip Başer olayı...

Çirkin kadın yoktur; Az Rakı vardır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    seragon bunu yazdı:

avrupa insan hakları uyum ! yasaları adı altında bunlara müsamma gösterenler utansın, dünyanın hangi yerinde terorrist bir grub ve yandaşları bu kadar rahat olabiliyor, düşün amerikada ladinciler böle sokakda gösteri yapacak ve amerikan kolluk kuvvetleri seyredecek ? ! , anında bunları yeryüzünden silerdi. Ama gel gör ki bizim ülkemizde bu tür serefsizler, meydanı boş buldular..., Hoş Şehitlerimize "kelle" diyen, "dağdakiler ovada siyaset yapsın" "sayın abdullah.." diyen gazetecilerimiz vb. söylemleri olan  politikacılarımız , aydın ! kişilerimiz olduğu sürece bu serefsizler dahada azar... istihbarat birimlerine gelince, türkiyede yok öyle birseyh coğusu tesadüf...doğuda astek olarak askerlik yapmıştım, askerliğim süresince gelecek zaman ekiyle yazılmış bir istihrabart mesajı okumadım, hep "miş , muş". Polis ve askeri istihbarat hem kendi içleriyle hem birbirleriyle uğrasıyorlar...En iyi bildikleri şey "personel istihbaratı", Hrant dink cinayetine bakın, Trabzon istanbula mesaj cekiyor ama istanbul iplemiyor...Sözün özü, Atatürk gibi masaya yumruğunu koyacak adam yok memlekette, iş yapmaya çalışan varsa bi şekilde önü kesiliyor, bknz. Edip Başer olayı...

aynen katılıyom..emeğine yüreğine ve klavyene sağlık ;)

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    youtube da bunu gibi serefsizler oldukca daha nice seyler ortaya cıkacak kim bilir ben bakmaya igrendigim icin cok kurcalayamıyorum......http://www.youtube.com/profile?user=ext1812 ...baksanıza bu itler agızlarını tutmayı bilemiyor...daha once bahsettigim yorumu ararken karsıma cıkanlardan bir kısım http://img501.imageshack.us/img501/7131/itlerkc8.jpg

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
Toplam Hit: 50100 Toplam Mesaj: 97