folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askeri Lise Deneyimini Yaşayanlara Sorular

Askeri Lise Deneyimini Yaşayanlara Sorular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

AsortiC bunu yazdı:
    -----------------------------

dodobig bunu yazdı:

music bunu yazdı:

hocam ne kadar abaza isen ne kadar dinsiz isen öle daha çok alıyolar

ayrıca büyüdüğünde eşin türbanlı olursa lojman vermiyolar

Sanamı kaldı lan  şanlı Türk ordusunu karalamak. Abaza senin gibi dincilerdir.

Hergün görüyoruz haberlerde. Gelmiş Türk ordusuna hakaret ediyorsun.

Senin anneceğinle , neyse aq banlanmayak şimdi malın biri yüzünden.

Adam gibi konuş!

adam gibi dindarlara laf eden yok.ben niye üstüme alınmıyorum?

fettoş denilen ibinenin yolundan gidenlere laf ediyor.iyi oku ve eğer üstüne alıyorsan dodobig e +1'de benden...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

music bunu yazdı:

coşma dodo

türk ordusuna hakaret edecek kişiyi ben keserim

orda dur ben ordumu seviyorum sadece üst makamlarda olan yarbaylar genrelalerden bahsediyorum

görmüyormuyuz her  darbenin altıından generealler her çetenin altından genrealler üst mevkideki yarbaylar

çıkmıyommu devletin ihalesin usulsüzlük  yapanlar üst mevkilerdeki asker ler bunu herkez görüyo ama velakin dağda vatanı için çatışan

elinde vatan için hep silah taşıyan askerin ayağından öperim ben

teröriste gözünü kırpmadan sıkanın gözünü terrörüstün peşinden koşan o mehmetçiğin ayağından öperim tmmmı?

1-) Darbeyi zaten asker yapar altından general çıkması doğaldır. Doğru - yanlış diye sorarsan yanlıştır fakat yapanlarında kendilerine göre bazı haklılıkları bulunmaktadır.

2-) Her çetenin altından general çıktığı falan yok. Ergenekon bi soruşturma ve davalar sürecidir ki hukuka göre kişilerin suçları ıspatlanana kadar suçsuzdurlar sadece zanlı olabilirler . 2 tane gazete haber yaptı , Başbakan olucak şahıs açıklama yaptı diye kimse suçlu durumuna düşemez bunu yargı belirler. Mesela Tayyip te kendi derin devlet kadrolarını oluşturmakta fakat suçlumu ? Değil, çünki resmen ıspatlanmış ve yargıyla kesin hüküm verilmiş bi olgu değildir.

3-) Devletin ihalelerinde usülsüzlük yapanlar askerler değil üst kademe yöneticilerdir. Yani senin şu imzanda bulunan siyasi parti gibi..Kafan bastımı bilemiyorum.

2 tane boş siyasinin lafına inanıp ta bütün askeriyeyi suçlu duruma düşürmen, Vatana millete olan yararı şüphesiz olan Askere saygıyısızlığın ve akla mantığa sığmıyan kulaktan dolma yalanlara inanman benim için senin kapasiteni yansıtan kıstaslar.

Aklının bi gün başına geleceği günler temennisiyle...

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

music bunu yazdı:

hocam ne kadar abaza isen ne kadar dinsiz isen öle daha çok alıyolar

ayrıca büyüdüğünde eşin türbanlı olursa lojman vermiyolar

"hocam ne kadar abaza isen ne kadar dinsiz isen öle daha çok alıyolar"

Ya Allahını seviyosan kaybol.Valla çoluk cocuk doldu daha ne diyeyim ya.Hocam bunun üyeliği sınırsız banlayın yav.Yoldan gelen çoluk çocuk üye oluyor.Adamın attığı mesajlara bak.

Sen direk bu laflarınla askeriyeye hakaret ediyorsun gerizekalı çocuk boyundan büyük konuşma.Bi *ok bilmeden senin gibi öküz ark. söledikleri lafları gelip burda bize söleme !

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

tsk mensubuyum öyle başı örtülüye lojman yok gibi bişey yok eğer lojman puanın varsa cayır cayır girersin istediğin lojmana(üst düzey bi subaysan yada baya bi rütbeliysen o zaman şartlar değişebilir tabiki bu baş örtüsü konusunda)..sorular genelde atatürk ilkeleri ve genel kültür ile ilgili olur.genel kültürde mesela sana istiklal marşı yazarını şimdiki deniz kuvvetleri komutanını gibi şeyleri sorarlar.bide tekerleme okuturlarki (özellikle hava da) dilinde pelteklik varmı diye bakarlar cok fazla heycan yapma..fakat şunu unutmaki kazandığını varsayarsak sen intibak eğitimindeyken aileni araştırıyolar.eğer ailen aşırı dinciyse(buna baş örtüsü girmez!!daha ilerisi girer!!) o zaman basarlar bi tarafına tekmeyi!!onun dısında spor..ve sağlık var..aklında olsun hava lisesine girince eğer sağlıktan gecersen hava lisesinde aldığın sağlık raporu denizde ve karadada gecerlidir.çünkü havacılar pilot sağlığı testine tabi tutulur ki bu zaten en ileri testtir..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yaw arkadaşlar kimse beni ATATÜRKÜMÜ KURTARIRSIN YOKSA HZ.MUHAMMEDİMİ sorusunu sorduklarına ikna edemez sordularsada bunun sunulan 2 seçenek harici çok akılcı bi cevabı vardır karşıdakini çok zeki görüp sormuşlardır busöylentilerin çoğu orduyu karalamak adınına oldunu zaten hepimiz biliyoz mesela şu bu dershaneye gidenler askeri okula alınmıyormuş yok aleviler alınmıyormuş yav busafsatalar okadar aldı başını gittiki artık adamlar sitelerinde buna yervermeye başladılar hangidershaneden olursanız olun alıyoz sizi sizyeterki sınavı geçin gibisinden durumu buhalegetiren arkadaşlar ALLAH belanızı versin p..yapmayın (ulen küfür serbestolsa burda neler yazılırdı)

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

hava harp okulunu kazanmama rağmen kaburgamda sorun olduğu gerekçesiyle almadılar.3 ayrı doktora götürdü babam hiç bir sorunum yoktu.asıl sebebi babaannem başta olmak üzere ailemde bir çok bayanın başının kapalı olmasıydı.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:

hava harp okulunu kazanmama rağmen kaburgamda sorun olduğu gerekçesiyle almadılar.3 ayrı doktora götürdü babam hiç bir sorunum yoktu.asıl sebebi babaannem başta olmak üzere ailemde bir çok bayanın başının kapalı olmasıydı.

hayır abicim yanlışsın. havacı olmak için vucüdünun mükemmele yakın olması lazım. yani senin kaburgan normaldir acı vermez hastalık vermez ama havacı olmak için kaburganın mükemmel olması lazım.

kenarda köşede takılırım ben
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

hM bunu yazdı:

yok abi bana sordukları soru ulus'a gittin mi dediler. evet dedim. sonra da atatürk heykelini bilio musun? gene evet dedim ben:) o heykeldeki atın hangi ayağı havadaydı soru. ahanda soru yanıtla bakıyım:)

alemsin :D arka ayagi heral

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:

Kimse işine gelmeyen kısmı yazmayınca böyle havada kalıyor yorumlar. Sen hava harp okulunu mu kazandın, mülakata(elemeler diyelim basitçe) girmeye mi hak kazandın? Mülakatın sağlık aşamasında elenmişsin, sen öyle diyorsun ben demiyorum. Yani sen harp okulunu kazanmadın.Yazdığından bu çıkıyor başka bir şey çıkmıyor. Tek bir soru sorayım ona cevap ver, durum anlaşılsın, uçakla uçuş yaptın mı hiç (pilot olarak)?

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

fatihack benim arkadasida almadilar, kaburgalarinda sorunyoktu ama guvercin kafes denen birsey cikti cocukta,sapasaglam ama 2tane kaburgasimi ne hafiften yamuk.Yani basortusu falan sacma konusmayin.Benim ailem tamamen subay-astsubaylardan olusuyor 3kisiden 2si orduda , kimsenin basi ortulu diye dislandigi yok orduda.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 10943 Toplam Mesaj: 82