folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askeri Lise Deneyimini Yaşayanlara Sorular

Askeri Lise Deneyimini Yaşayanlara Sorular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

Lan olum bana bakin bi

kafanizi çaliştirin

dinin siyasetin duygunun acımanın ordu da ne işi var

lan adami deli etmeyin Tabi sorucak dinini , eger biz müslüman devletle savaşmak zorunda kalirsak , bu adam bizi satar mi ?

Eger biz siyasetcilerle savaşa girersek , bu adam bizi satar mi .

Duygusalda olmaz asker

bir çogunuz askerligin ne oldugunu bilmezsiniz dışardan göründügü gibi degil

12 ay dagda askerdim.bir benim elimdeki silahım vede arkadaslarim var. bir de allahim

ben dinsizmiydim yanımdaki vurulan yüzbaşi dinsizmiydi lan olm deli etme adami.

SADACE İNCe DOKUYUP SIK ELiyORLAR VE PSİKOLOJİK HARP YAPİYORLAR ÖGRENCİLERLE: NERDEN BİİLSİN SENİN BASKA DEVLETTEN GELİP ORDUYA YERLEŞİP ÜST KADEMELERE ÇIKMAYACANI:

TSK SAGLAM BİR K;URUMDur

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

asıl siz boş konuşmayın artı olarak hiç biriniz bana saçmalama diyemezsiniz.çünkü ben saçmalamıyorum başımdan geçen olayı aynen reel hayatta arkadaşlarıma anlattığım gibi burda anlatıyorum.

ben sınavı kazandım ama mülakatlara giremedim.3 tane doktor yanlış biliyor -ki bunların birisi türkiye'nin meşhur doktorlarından hayrettin beydir- da askeri doktor mu doğru biliyor ? ayrıyetten neden sağlık kontrolü gününde sınavı kazanan bir başka arkadaş, annesi kapalı olmasına rağmen açık vesikalık resmini verdiğini söyledi ? geçelim bunları.

bizim mahalledeki kahvecimizin abisinin paşalığı bir türlü verilmedi.bu 30 ağustos'ta da verilmezse emekliye ayrılacak.neden sizce ?

sanki yalan söylüyoruz arkadaş.benim başımdan bu geçti aynen anlattım oke.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

bende şey duymuştum :D

mülakat sırasında sana soruyorlar " arkandaki duvarın rengi ne ? "

eğer dönüp bakarsan biraz mallık oluyor :D çünkü önündeki duvar ne renk ise arkasıda o renktir :)

yani kafanı cevirmeden de bilebilirsin duvar rengini :B

çok zekice bence :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

fatihack hoca seni askeriyenin almama nedeni ortada

Mesaj fatihack tarafından 12 Temmuz 2008 (Cumartesi) 15:39 tarihinde yazıldı.
    fatihack
    0

12/07/2008 3:39:00 PM

Erkek%20Üye

burada ciddi anlamda cahil arkadaşlar var.belki bazı konularda bilgilisiniz ama bazı konularda çok önyargılısınız.
    bakın arkadaşlar bugün kenya'da, kamboçya'da insanlar hep emperyalist ülkeler yüzünden açlık çekiyorlar.hastalıklarla boğuşuyorlar.
    merak ediyorum bu emperyalist devletlere, bu yetim hakkı yiyenlere bu kadar sövüyormusunuz ? ama o ülkelere gidip okul açana, o ülkelere islamiyeti yayana sövmeyi iyi biliyorsunuz.
    hadi anladım dinle ilgili işlere mesafelisiniz.yahu fettullah gülen'in okullarında Başbuğ'muz Atatürk'ün resmi var.sınıflarda onun resmi var.buralarda istiklal marşı okunuyor.bunlarada mı saygınız yok ?

neden amerika'da yaşıyor diyorsunuz.yahu daha dün kuşçubaşı eşref ile bu vatanın bekası için canını dişine takarak teşkilat'ı mahsusa için çalışan mehmet akif ve said nursi'yi bile bu ülkede vatan hainliğiyle suçladılar.aynısı bugün fettullah gülene yapılıyor.dün topal osman ve nicelerine yapıldığı gibi.nasıl yaşayacak burada ?

size birşey anlatılmaz.at gözlüklerinizi çıkaramazsınız.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    -----------------------------

asıl siz boş konuşmayın artı olarak hiç biriniz bana saçmalama diyemezsiniz.çünkü ben saçmalamıyorum başımdan geçen olayı aynen reel hayatta arkadaşlarıma anlattığım gibi burda anlatıyorum.

ben sınavı kazandım ama mülakatlara giremedim.3 tane doktor yanlış biliyor -ki bunların birisi türkiye'nin meşhur doktorlarından hayrettin beydir- da askeri doktor mu doğru biliyor ? ayrıyetten neden sağlık kontrolü gününde sınavı kazanan bir başka arkadaş, annesi kapalı olmasına rağmen açık vesikalık resmini verdiğini söyledi ? geçelim bunları.

bizim mahalledeki kahvecimizin abisinin paşalığı bir türlü verilmedi.bu 30 ağustos'ta da verilmezse emekliye ayrılacak.neden sizce ?

sanki yalan söylüyoruz arkadaş.benim başımdan bu geçti aynen anlattım oke.

ya anlamıyorsun arkadaşım. hacımurat'ın kaportası belki 10'la giderken hata vermez ve dersin ki 10la giderken kaportada sorun yok. ama 120ye çıkarsan sallanır. anlıyor musun bu durumu? doktora git sor o hayrettin'e ben pilot olabilir miyim kaburgalarım g kuvvetine dayanabilir mi türünden bi sor bakalım ne diycek bu sefer?

kenarda köşede takılırım ben
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakferli825
    burakferli825's avatar
    Erkek

Arkadaşlar böyle söylentilere inanmayın.Türk halkı ile ordunun arasını açmak için böyle söylentiler çıkarıyorlar.  Gelmeyin böyle oyunlara!!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Uçuş için gereken vücut şartları başkadır, en ileri düzey tarama yapılmatadır. Senin vücudun bu testi geçememiş, başka bir doktorun isterse dünyada 1 numara olsun yaptığı kontrol uçuş şartları için geçerli değildir. Aslında hiçbir sorunun yoktur fakat uçmaya uygun değilsindir. Bu durumu anlamışssındır umarım. Ha ben bu en ileri yapılan diye bahsettiğim testten geçebileceğini iddia ediyor musun o kısmı bilemem,itiraz edebilirdin bir şekilde(rapor,belge vs sunaraktan).

Ayrıca bilmeni isterim ki profilindeki yazıları yanlış yorumlamıyorsam FETTULLAH GÜLEN taraftarları T.S.K tarafından hoş karşılanmaz.

Yani basit anlatımla bir kurumun istediği şartları, sen tam olarak sağlamamışsın.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

hacım assubaylık sınavına girdim elemeleri felan geçtik mülakatta girdim adamlar senin heyecanına konuşmana dilinde peltek var mı ona bakıo  sordukları soruda insan hakları başkanının ismi nedir? haliyle bilmiyorum dedim nerde oturuyon dedi dikmen dedim tamam çık dedi ama şunu söleyim torpil olayı çok fazla dönüo  :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:

fatihack hoca seni askeriyenin almama nedeni ortada

Mesaj fatihack tarafından 12 Temmuz 2008 (Cumartesi) 15:39 tarihinde yazıldı.
    fatihack
    0

12/07/2008 3:39:00 PM

Erkek%20Üye

burada ciddi anlamda cahil arkadaşlar var.belki bazı konularda bilgilisiniz ama bazı konularda çok önyargılısınız.
    bakın arkadaşlar bugün kenya'da, kamboçya'da insanlar hep emperyalist ülkeler yüzünden açlık çekiyorlar.hastalıklarla boğuşuyorlar.
    merak ediyorum bu emperyalist devletlere, bu yetim hakkı yiyenlere bu kadar sövüyormusunuz ? ama o ülkelere gidip okul açana, o ülkelere islamiyeti yayana sövmeyi iyi biliyorsunuz.
    hadi anladım dinle ilgili işlere mesafelisiniz.yahu fettullah gülen'in okullarında Başbuğ'muz Atatürk'ün resmi var.sınıflarda onun resmi var.buralarda istiklal marşı okunuyor.bunlarada mı saygınız yok ?

neden amerika'da yaşıyor diyorsunuz.yahu daha dün kuşçubaşı eşref ile bu vatanın bekası için canını dişine takarak teşkilat'ı mahsusa için çalışan mehmet akif ve said nursi'yi bile bu ülkede vatan hainliğiyle suçladılar.aynısı bugün fettullah gülene yapılıyor.dün topal osman ve nicelerine yapıldığı gibi.nasıl yaşayacak burada ?

size birşey anlatılmaz.at gözlüklerinizi çıkaramazsınız.

hocam eline sağlık açıklama yazacaktım gerek kalmadı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

sertan_06 bunu yazdı:

hacım assubaylık sınavına girdim elemeleri felan geçtik mülakatta girdim adamlar senin heyecanına konuşmana dilinde peltek var mı ona bakıo  sordukları soruda insan hakları başkanının ismi nedir? haliyle bilmiyorum dedim nerde oturuyon dedi dikmen dedim tamam çık dedi ama şunu söleyim torpil olayı çok fazla dönüo  :)

Hah konunun içinde başka bir konu daha çıktı durduk yere. Açıklayacak olan varsa anlatsın. Benim nefesim yetmiyor.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 10946 Toplam Mesaj: 82