Ayna Testi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bu konuyu, dün bir arkadaşa uzun uzun anlatıp denemesini sağlamama rağmen olmadı bişey,öyle şey mi olur ya ne çekiyon sen demesi üzerine açıyorum.

Bunu çocukken kendi kendime keşfetmiştim bir gün aynanın karşısında ben benim,ben benim diye kendi kendime söylenirken ablamın aaa sende mi biliyon onu demesi üzerine bunun sadece bende olmadığını öğrendim..Şimdiye kadar bir çok kişiye anlattım ama yapabilen pek çıkmadı olayı public edelim dedim belki bunu ilk defa tecrübe edeceklerde olur böylece.

Şimdi olay şu;Öyle yoğun bir konsantrasyon falan istemiyor çünkü deha (dikkat eksikliği ve hiper aktivite) hastası olmama rağmen hemen hemen her deneyişimde yapabiliyorum bu olayı.

Bir aynanın karşısına geçin.Aynanın tüm yüzünüzü gösterebilir büyüklükte olması ve ortamın dış seslerden uzak (sessiz bir yer olması) çok önemli.Gündüz denemeyin mümkün mertebe yapay ışıkla aydınlatılmış olsun bulunduğunuz yer yani tamda bu akşam-gece saatlerinde lavobanızdaki aynanın karşısına geçerek ve burası çok önemli;ne olacak acaba diye merak etmeden,o an sadece kendi sesinize odaklanarak adınızı ve soyadınızı söyleyin bunu hiçbirşey hissetmeseniz bile tekrarlamaya devam edin örnek: Ben nazım çeviğim,ben nazım çeviğim,ben benim,ben nazım çeviğim deyin.Ve bunları tekrarlarken bir yandan çıkan sesin ve aynadaki görüntünün gerçekten size mi olduğunu düşünün.Ben bundan mı ibaretim diye aklınızın bir köşesinden düşünün bu söylenenleri tekrar ederken.

Eğer ilk kez tecrübe edenler olursa bir hayli şaşıracaktır hissettiklerine belki biraz korkacaktırda.Buraya gelip deneyimini paylaşmalarını beklerim.Bu batıl bir inanış yada bir efsane değil,en azından öyle olmadığını ben biliyorum ve bu durumun gerçekleştiği başka insanlar görmek beni psikolojik olarak rahatlatıyor.Hadi bakalım herkes bi denesin en fazla 1-2 dk nızı alacak bir olay..

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

İmzan herşeyi anlatmaya yetiyor hacı : |

asdasdsa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Deneyeceğim.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

birisi geceleri aynaya uzunca bakarsan cin görürsün demişti bilemiyorum artık ne kadar doğrudur :W

We can be more, we can be much more.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

biliyormusun aynı sorualrı her gece ben bukadarsam evrende ne kadarları var ? niçin bu kadarım ? bu doğal mı ? ya kadar abartarak soruyorum ardından uyuyakalmış oluyorum hep

I am Jack's inflamed sense of rejection
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

En kısa zaman bir deniyeyim bakayım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

aynısından yapmışlığım var, enteresan bi hissiyat :| et parçası ben miyim diye sorduğumda oluyodu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

metafizik bi olay gibi duruyo ... hayırlısı

Hayırlısı...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

yaw hocam 3 kurus akil var 2 kurusla zor geciniyoz geri kalan 1 kuruslada ..yedirme..:))

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

ulan benim konularıma saçma diyosunuz , benimkiler saçmaysa  bune ?

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek

ne olması gerekiyordu anlamadım ama bir ara konsantre oluyorum sonra gülceğim geliyor ne yapıyorum diye:D burnuma odaklandığım için sanırım biraz şeş oldum:D

Top Secret
Toplam Hit: 12447 Toplam Mesaj: 96