folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Azıcık Dertleşelim, İçimizi Dökelim

Azıcık Dertleşelim, İçimizi Dökelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Bakın şimdi carrefoursa gaziantep / şehitkamil ilçesinde 4. mağazasını açıyor, reyon + kasa + idari bölümlere eleman ilanı vermiş, hemen başvurdum.

Sonuç ne olacak, yine aynı...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Kapitalizmin fırsat eşitliği bu işte hoca.Ekonomide fırsat eşitliği olmaz ancak eğitimde olmalıdır.Mesela ağzı laf ebesi olan bir sürü boş teneke piyasada paranın kralını kazanırken sen tecrübe referans diye totonu yırtarsın ama kifayet etmez işte.Sistem tutarsız üçkağıtlar bütünü.Ben diploma sahibiyim askere gidicem nolucam bilemiyorum.Kavede batak barbut okey mi takılıcaz yada bi imkanımız doğucak ona göre mi davranıcaz belli değil.Ha mutlaka her işsizim diyen çalışmaktan yoksun insanlar bekliyorlarki altın tepside iş servis edilicek önlerine.Oturduğu yerden iş bekleyen insan profilinede karşıyım.Bir yerlerden başlamak gerek boynu kırıp çalışmak mücadele etmek belki dürüst olmak belki kapitalizmin namus yoksunu kurallar bütününden istifade edip kısa zamanda parayı kırmak.Bayanlar konusuna gelince göğüs çatalıyla alımlı hatlarla bi bok beceremeyen afrodit müsvetteleri fabrikada didinen ayşe abladan fatma bacıdan daha değerli değiller tabiki seninde sitemin bu olsa gerek.Hayatın aq hocam sana bişey olmasın kısmette ne varsa o olsun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek
    aynı dertten bende muzdaribim hocam yaşım 23 askerden 1.5 ay önce geldi sürekli bakınıyorum ama bir türlü olmuyor.sinirlendigim bir noktada görüşmeye çağırılıp sornasından olumlu veya olmadı ise olumsuz cevap alamıyorum ya fitil oluyorum iş veren milletine

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Uzun bir zamandır hayatım bir karambol şeklinde sürüyor.Dev dalgalardan sonra durulan denizler gibiyim.Fırtınayı bekliyorum,sert kayalıkları uçsuz bucaksız kıyıları dalgalarımla dövmek için.Bomboş ve amaçsız.Her gün diğerinin bir benzeri zaman akıp gidiyor heba olmuş yıllarda cabası.Bir yerden tutup silkeleyesim var şu hayatı,bir yerden dalasım var topluma elimde silahım belimde satırımla.Nerden başlıyacağımı bilmediğim gibi kimsede yol göstermiyor.En sonunda sikerim geçmişinizi diyerek herşeyi yıkmak istiyorum fakat kimden başlıyacağımı da bilmiyorum.Yavşak toprak bizi bekliyor,ıslak ve soğuk.O toğrağı bulmak var,elim kolum kırılana kadar yumruklamak var.Hani ulan hani nerde lan o toprak nerde o şerefsiz çukur o götveren mezar taşı nerde.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

Razorback bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kapitalizmin fırsat eşitliği bu işte hoca.Ekonomide fırsat eşitliği olmaz ancak eğitimde olmalıdır.Mesela ağzı laf ebesi olan bir sürü boş teneke piyasada paranın kralını kazanırken sen tecrübe referans diye totonu yırtarsın ama kifayet etmez işte.Sistem tutarsız üçkağıtlar bütünü.Ben diploma sahibiyim askere gidicem nolucam bilemiyorum.Kavede batak barbut okey mi takılıcaz yada bi imkanımız doğucak ona göre mi davranıcaz belli değil.Ha mutlaka her işsizim diyen çalışmaktan yoksun insanlar bekliyorlarki altın tepside iş servis edilicek önlerine.Oturduğu yerden iş bekleyen insan profilinede karşıyım.Bir yerlerden başlamak gerek boynu kırıp çalışmak mücadele etmek belki dürüst olmak belki kapitalizmin namus yoksunu kurallar bütününden istifade edip kısa zamanda parayı kırmak.Bayanlar konusuna gelince göğüs çatalıyla alımlı hatlarla bi bok beceremeyen afrodit müsvetteleri fabrikada didinen ayşe abladan fatma bacıdan daha değerli değiller tabiki seninde sitemin bu olsa gerek.Hayatın aq hocam sana bişey olmasın kısmette ne varsa o olsun.

önünde saygıyla egiliyorum hocam :)

Prozac Fan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    mith bunu yazdı:

Razorback bunu yazdı:

önünde saygıyla egiliyorum hocam :)

Benim kitabımda eğilmek yok hocam hepimiz eşitiz =) Eyvalla yinede...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    5 sene önce herşey yolundayken otel açma girişimimizden oldukça zarala çıkmak üzereyiz evimizi ipotek yaptık kredi çektik zor zar 2 senedir ödüyoruz 100 000 tlye yakın cebimizden ayrıca para çıktı evi satıp memlekete geri dönme kararı aldık lehman biraderler yüzünden 300 000 tllik evi 200 000 tlye satamadık hala ve böyle gitmeye devam ederse tarraklara yan bascaz demektir şu anda içinde bulunduğum borçlar 3 adet kredi 4 adet kredi kartı borcu vergi borcu elektrik su borcu.ama Allaha  şükür ailemde her hangi kavga dövüş olmadı babama karşı bizi bu hallere soktun cart curt diye onun içinde Allaha şükür ediyorum borç bir şekilde ödenir helbet bir iş bulunur ama aile düzeni bozuldumu bi daha aynı düzeni kuramazsın...

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Hocam aslında para sorunlarının ara açması ne kadar ucuz bir mesele.Aile çok önemli çokkk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

scuderia bunu yazdı:
    5 sene önce herşey yolundayken otel açma girişimimizden oldukça zarala çıkmak üzereyiz evimizi ipotek yaptık kredi çektik zor zar 2 senedir ödüyoruz 100 000 tlye yakın cebimizden ayrıca para çıktı evi satıp memlekete geri dönme kararı aldık lehman biraderler yüzünden 300 000 tllik evi 200 000 tlye satamadık hala ve böyle gitmeye devam ederse tarraklara yan bascaz demektir şu anda içinde bulunduğum borçlar 3 adet kredi 4 adet kredi kartı borcu vergi borcu elektrik su borcu.ama Allaha şükür ailemde her hangi kavga dövüş olmadı babama karşı bizi bu hallere soktun cart curt diye onun içinde Allaha şükür ediyorum borç bir şekilde ödenir helbet bir iş bulunur ama aile düzeni bozuldumu bi daha aynı düzeni kuramazsın...

hoca allah yardımcın olsunsun doru diyosun borç bi şekil ödeniyor gidiyor ama aile dağıldımı tirilyonun olsa kar etmez haklısın bu konuda bide konuyu açan abime bu ülkede tanıdığın yoksa iş bulmak çok zor bi şekilde tanıdık şart yani yanlış anlaşılmasın beğenmediğimiz temizlikçiliğe bile tanıdık olcakki adam seni alsın işe ama bence madem kendi işini bulamıyosun vasıfsız işler bile olmuyo ticaret yapmayı tavsiye ederim en başitinden simit satarsın temizlik işinden yine iyi kazanırsın antepte böle bi ortam varsa yapmaya çalış derim allah yardımcın olsun 

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

Razorback bunu yazdı:
    Hocam aslında para sorunlarının ara açması ne kadar ucuz bir mesela.Aile çok önemli çokkk.

doğru diyosun hacı.ucuzluktur bencede para yüzünden ara açılması.biz bi işe girdik kötü zamana denk geldi zarar ettik ama işler ii gitseydi para kazanırdık olan oldu o yüzdende hiç birimiz kimseyi suçlamıyoruz...

l enfer c est les autres Sartre ...
Toplam Hit: 8675 Toplam Mesaj: 57