folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Azıcık Dertleşelim, İçimizi Dökelim

Azıcık Dertleşelim, İçimizi Dökelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bisson
    bisson's avatar
    Erkek
    ey vah bende bittim o zaman işyok desene bana da antepte en iyisi polisliğe kapak atim ben

I know me you know you.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

konu sapmış iyicene

hocam sana birşey söyleyim işi gücü bırak bence  aktif çalışma online çalış ;)  al sat ticaret yap en güzel para bundan gelir sana benden kardeş tavsiyesi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

özel sektör hakkaten çok boktan. özel sektörde tutunmak için mesleğinde çook iyi olman lazım.. 

mesela ilk girdiğim iş yeri, bursa nın web tasarım alanında en kral 3 ajans arasında olan bir ajanstı. test süresi bitti, dedim napıcaz abi? asgari ücretle devam edersin test süresi başarılı geçti iyisin dedi. .

siktiri çektim.

--

başka büyük bir firmada yine web departmanında büyük projeler yapıcaz, patron 550 ile başla 2 ay sonra maaşta ciddi artış yapıcam webmaster'a bu parayı reva görmüyorum dedi, 2 ay sonra 50tl zamn yapıcam 600tl maaşın dedi, 180 milyarlık tübitak projesi yapıcaz, adam deli gibi kazanacak bize 18 aylık sözleşme yapıp 600tl ile enayilik teklif ediyor..

siktiri çektim.. 

--

sonra baktım ki, en azından bursada bilişim sektörü oturmamış, gelişmemiş.. adamlar at gözlüğünü takmış sadece bildiğini okuyor elemana vs değer vermiyor.. geçicide olsa turkcell extra ya girdim eski patronum saolsun, maaşı daha iyi bizim bt sektöründen :D

size tavsiyem kpss için dersaneler sınıf açınca nasıl nasıl para biriktirip adam gibi kasın kpss ye, 90'ı görseniz büyük ihtimal dayısız girersiniz bir yere.. bu devirde baktım en iyisi devlet memurluğu aq.

zaten bi adam tbt ye takılıyor ve ortamdaysa akıllı biridir :D kpss ninde altından girer üstünden çıkar ;) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    iyi etmişsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

ben kafayı yedim sizi bilmiyorum..zorla mücadele ederek hani sınırları zorlarsın ya..aynen o şekilde yaparak ayakta durabiliyorum..ipin ucunu azıcık bi gevşetsem barınakta yatmama ramak kalacak..

düşünüyorumda tanrının bu işte kesin bi parmağı var..sadece yaşlanıp ölmeyi bekliyorum..

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    siyahbereli bunu yazdı:
    -----------------------------

ben kafayı yedim sizi bilmiyorum..zorla mücadele ederek hani sınırları zorlarsın ya..aynen o şekilde yaparak ayakta durabiliyorum..ipin ucunu azıcık bi gevşetsem barınakta yatmama ramak kalacak..

düşünüyorumda tanrının bu işte kesin bi parmağı var..sadece yaşlanıp ölmeyi bekliyorum..

-----------------------------
    pes etme , kendi işini filan kurmaya calıs

sabvırlı ol

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 8673 Toplam Mesaj: 57