folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Azmış Lan Bu Karı...

Azmış Lan Bu Karı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CchaatlakkK
    CchaatlakkK's avatar
    Dişi

yawff bizim komşumuzun karısı onu boynusluyo bee ilkin bişiler gördüm şüphelendim felan ama şimdi adım gibi eminim adam garibim asker zati çavuş yane göreve felan gidio karıda asmış herhal rahat durmuo sevgilisiyle konuşurkene felan dinledim çaktırmadan kiracımıs ve komşumus olduğu için çok yakınıs.. yaw isteyen istediği haltı yesin bana ne de kadının kocası süper bi şahsiyet adam maddi manevi çok yardım etti bana be dünyalar iiysi bi insan çok gururlu sölesem karıyı öldürür kesin.. vijdan azabı çekmem elimden gelse ben öldürürüm da adama üsülüom 5 para etmes bi karı yüsünden yasık olcak.. sölemesem karı resmen aldatıo tam emin deilm ama bise kardeşim die tanıttığı (öff taş gibi) bi herif kocası nedense hep nöbetteyken karının yanına gelio sevgilisinin o adam oldunu düşünüom ama emin deilm (gece felan  çok gülüolarda)..lan adama karşı harbiden borçluyum böle izlemek oolmuo be vala o karının sahte tavırlarını gördükçe zor tutuom kendimi napem ne edem ... böle gitmes bu iş bişiler yapim mi durim mi.....

Ümit en son kötülüktür çünkü işkenceyi uzatır.. F.Nietzche
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    kadının telefon ve adresini alalım biz hallederiz ;)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

Kelv1n bunu yazdı:
    -----------------------------
    ----------------------------
    :))

Kadının misafirliğe falan geliyosa kahve cay ne içiyosa zehir at,

Olmadı git kafasına sık... iz bırakma 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Hocam sen karışma girme bu işlere ya yanılırsan gerçekten aldatmıyorsa kocasını yanı bu işler ince noktalar bır yanlış herşeyi götürür onun için sen görmemezlikten gel...

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Kelv1n bunu yazdı:
    +3321412

sen adresi ver numarayıda ver :D

bide ne olursa olsun adama söyle :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    bir insan namus belasına ve gururu için ceza alması benim için onurdur bu sebebden adamın başına bişey gelecek diye düşünme çaktırmadan bu olayı belgle resim felan cek cep telefonunla adama göster inşallah vuru kadını bir merak ettim sonuçlarınıda burda paylaş bacım

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    yerinde olsam hiç uğraşmazdım.. çünkü en ufak bi yanlış anlaşılma varsa sen yanarsın

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bacım çek fotoğrafları At adama Gizliden isim vermedin zarfın içinde parmak izine dikkat et sağlam kanıt bul kıvıracak şansı olmasın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    deneme bile :) ilk aldatışıysa adam daha önce şüphelenmediyse karı bi şekilde inandırıp kıvırır durumu sende haybeye rezil rüsva yalancı falan olursun..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

resimleri çek bi mektuba koyup adama gönder  gönderen kısmınada bir dost yaz   bir dost yazısını görünce zaten anlar adam bide el yazısından tanımasın diye bilgisayar çıktısı al daha iyi olur

bu arada klavyende  "z" harfi yok galiba dikaktimi o çekti

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ahahah nie dedikodu yapıyorsunuz lam ayıp deyilmi :D

valla karı aldatıyorsa git adama söyle ama ispatın olsun adamda karının kafasına sıksın olay bitsin.

edit :

İlgi ve Uzmanlık Alanları

insanoğlunun yediği her haltla ilgilenirim(maksat boş kalmamak)pek profesyonel olduğum bişi yok bi boka yaramıom....yeni şeyler farklı bilgiler ve gizlenen gerçekleri öğrenmeye meyilliyimdir...araştırma yapmak ..... 

auhaauh :D çatlak insanın başına ne gelirse ya meraktan yada meraktan gelir boşver valla fazla araştırma bence görmezlikten gel.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 8724 Toplam Mesaj: 47