folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beden Dışı Deneyi.

Beden Dışı Deneyi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Merhaba müridler.

Bir deneyle karşılaştım, deneyi yapan kişi Dr. Charles Tart. California Üniversitesinde psikoloji bölümünde profesörlük yapmış vs.

http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Tart

Kendisi şöyle bir deney gerçekleştirmiş, türkçe pek kaynak bulamadım. Sadece sözlüklerde deneyden ufakça bahsedilmiş.

Kısaca astral seyahat diye geçen olayı test etmiş, yan odada bir kağıda 5 haneli bir rakam yazmış ve astral seyahate çıktığı iddia edilen kişi de bu rakamı doğru bir şekilde söylemiş. Detayları altta verdiğim linkte mevcut.

Merak ettiğim ise bu olayı duyan, bilen müridler var mı ? Yani astral seyahati hemen hemen herkes duymuştur, ama bununla ilgili yapılmış deneyler ile vs. ilgilenmiş, konu hakkında bilgisi olan bir mürid var mı ? Olayın bilimsel boyutu nedir, ortada gerçek bir ispat durumu olmuş mu?

Ayrıca en altta verdiğim youtube araması ile bu konuda çekilmiş belgesellerin de olduğunu gördüm.

http://beyondblindfold.com/out-of-body-experiences-validated-by-scientific-study.html

http://www.youtube.com/watch?v=avyUsPgIuQ0

http://www.youtube.com/results?search_query=out+of+body+experience+documentary&sm=3

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

@Dj_Doom3 ilgili sanırsam ama Salusa bombalamasından sonra bu konu hakkında dediklerine ne kadar inanılır bilemem :F

GusFring tarafından 23/Mar/14 20:06 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Lucid rüya görmüşlüğüm var.Ama astral seyahat çok ayrı bir şey.İnanmak güç.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

astral olayına çok girdim denedim filan ama cx bi türlü beceremedim. 

Çok acayip  merak ediyorum bu işi aslı var mı acaba diye :/

edit: Altın Elbiseli Adam'ı bilenler vardır Türkiye'de motosiklet duayenidir. Oldukça da sempatik ve güler yüzlüdür konuşma şekli filan.

Okanın programda astral olayını deniyolar;

https://www.youtube.com/watch?v=1QPy-3EP6oA

NoToLeRaNcE tarafından 23/Mar/14 20:20 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

astral projection diye bir şey var ama bugünden yarına yapabileceğin bir şey değil hocam bu iş için bir kere dinç bir beyin lazım bir kere öyle gece geç yatıp sabah geç kalkarak bir şey yapılmaz. Sabah namazı vaktinden sonra uyumamak bu iş için birinci şart.

sonra hayvansal besinleri azaltacaksın bu da çok önemli dinimizde inzivaya çekilen allah dostları geçirdikleri süre boyunca ruhen derinleşmek için hayvansal gıdalarda kaçınmışlardır. Aynı zamanda hindistanda budistlerde nirvanaya ulaşmak için bu yolu izlerler.

Ve hocam şimdi de kalmak diye bir şey var popüler adı Farkındalık yani zihninden geçen düşüncelerin farkında olmak istemsiz yere düşüncelere kapılmamak bu olayı da çözeceksin

son olarak da zihinsel imajinasyonunun da ileri seviyede olması lazım yani gözlerini kapattığında şekilleri göz önüne getirebilmen lazım hepimiz gö-zümüzü kapattığımızda bulunduğumuz odayı hayal edebiliririz ama imajinasyon yeteneği ilerlemiş insanlar göz önüne daha canlı getirirler.

Bütün bunları yaparım kararlıyım diyorsan yapabilirsin yoksa boşuna heves etme derim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

astral olayına çok girdim denedim filan ama cx bi türlü beceremedim. 

Çok acayip  merak ediyorum bu işi aslı var mı acaba diye :/

edit: Altın Elbiseli Adam'ı bilenler vardır Türkiye'de motosiklet duayenidir. Oldukça da sempatik ve güler yüzlüdür konuşma şekli filan.

Okanın programda astral olayını deniyolar;

https://www.youtube.com/watch?v=1QPy-3EP6oA

Yalan. Astral Seyahat böyle yapılmaz yapılamaz yani böyle küt diye astral yapabilecek bir tek Mevlana var. Ayrıca bazı ritüelleri var Astral seyahatin koruma çemberi vb... gibi.

Ayrıca bildiğim kadarıyla Astral ruhun bedenden çıkıp seyahate geçmesidir ki bunu yönetmek zordur, böyle bir olayda konuşmak daha zordur.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

astrale defalarca cikmis birisi olarak yardimci oalbilirim isteyene. Ashtar olayi benim inancimla ilgili birsey degil, sadece bilgi aktarimi. kaldi ki ozamlar cok ilgimi cekmisti, artik arastirmiyorum o konuyu. 

Shaban Interactive Pro.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı

astrale defalarca cikmis birisi olarak yardimci oalbilirim isteyene. Ashtar olayi benim inancimla ilgili birsey degil, sadece bilgi aktarimi. kaldi ki ozamlar cok ilgimi cekmisti, artik arastirmiyorum o konuyu. 

Hocam söylediklerim de yanılıyor muyum yanlış bilgiler mi edinmişim. Bir yorum da bulunur musun?

Yanlış bilgilerin beynim de yer etmesinden hiç hoşnut kalmam.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Finding Neverland adlı bir film vardı.

Ne olmak istiyorsan o, ne yapmak istiyorsan onu.

Neden insanların saçlarını yeşile, pembeye veya mora boyadıklarını sordun mu kendine ? Neden mevcut hallerinden bambaşka hallere dönüşmeye çabaladıklarını ? Temelde yatan amaç, yaratıcının göz zevkinden hoşlanmamış olmaları mı ? Modayı ivedilikle takip ediyor veya hızlarını mı alamıyorlar ?

Hayır.

Merak ediyorlar. Varoluşunun temelinde bir soru var. ''Acaba?''

Sadece ''acaba?'' sorusu işte cinlerle ilgili filmler çekilmesine neden olan. Sadece bu soru ''üç harfliler'' demenin onları asabiyetten uzaklaştırdığı düşündüren. Karşında oturan adamın bile hareketlerini kestiremiyorken bunca saçmalığa güvenmene neden olan bir söylentiler zincirinin arasında kalıyorsun.

Acaba UFO uzaylı mı ? Acaba dost mu, düşman mı ? Sadece bununla ilgili araştırma merkezleri açıyorsun. Binevi Neverland'i buluyorsun. Ta ta ta tam!

Sonuç olarak tüm bunlar, herkesin bildiği ama hiçkimsenin göremediği gerçekler olmaktan öteye gidemiyor.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Hocam söylediklerim de yanılıyor muyum yanlış bilgiler mi edinmişim. Bir yorum da bulunur musun?

Yanlış bilgilerin beynim de yer etmesinden hiç hoşnut kalmam.

hocam astral seyehate cikabilmen icin pozitif enerji yayiyor olman gerek. buyuzden niyet cok onemlidir. eger kotu planlariniz varsa enerjiniz dusuncelerinizden dolayi zaten dusuk olacagi icin cikmayi beklemeyin. pat diye cikabilen insanlar var fakat bu insanlar kucuk yastan beri bilincli yapanlardir. evet ilk defa cikan birisi bedeni cok zor kontrol eder hatta edemez, etmeye calistigi anda vucuda geri doner. ilk defa cikacak olanlara tavsiyem cikis gerceklestiginde kesinlikle kontrol etmemeye calismamalaridir, sadece gozlem yapin. biryerlere dogru ucmaya calismayin, kendinizi rahat birakin. korunma cemberi bunlar sadece onlem oalrak yapilir. ama sen pozitif enerjiye sahipsen ve titresimin yuksekse dusuk titresimli varliklar sana yaklasamazlar, buyuzden korumaya cok fazla gerek yok. 

en onemlisi de sabir. ben 3 ay denemelerden sonra cikabildim. birkere ciktinm da gerisi kolay.

Shaban Interactive Pro.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Başlangıc için ne yapmak lazım...

Toplam Hit: 9591 Toplam Mesaj: 98