folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beden Dışı Deneyi.

Beden Dışı Deneyi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

Cok sagolasın hocam engin bilgilerin için,aynen çok heycan verici :)) 

Hocam  astrlde fazla kalmakta sakıncalymış ruhun bedene dönmeme sonucları oluyormuş. Daha fantastiği paralel evrende bası bos ruhlar tarafndan bedenin ele gecirilmesi gibi tabi bunlar ne kadar mantıklıdır bilemem. Bi filmdemi görmüstüm bir yerdemi okudum hic hatrlamyorum.

Çok üşengec
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Rüyaları kontrol edebiliyorum bende. Mesela eskiden rüyamda köpek kovalardı ve kaçmak için soluk soluğa kalır uyanırdım. Kendime telkin ettim olağandışı bir durumda bunun bir rüya olduğunu anlayacak ve uyanacağım diye. Şimdi ise aynı durumda köpekten kaçmak yerine örneğin onu kovabiliyorum rüyalarım benim istediğim yönde gelişiyor.

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    calculator bunu yazdı

Cok sagolasın hocam engin bilgilerin için,aynen çok heycan verici :)) 

Hocam  astrlde fazla kalmakta sakıncalymış ruhun bedene dönmeme sonucları oluyormuş. Daha fantastiği paralel evrende bası bos ruhlar tarafndan bedenin ele gecirilmesi gibi tabi bunlar ne kadar mantıklıdır bilemem. Bi filmdemi görmüstüm bir yerdemi okudum hic hatrlamyorum.

insidious filmin adi :D hatyatimda bukadar sacma film de gormedim ben :D hocam fazla kalamiyosun zzaten istesende :D ayrica en ufak bir korku, gerilim olursa aninda vucuda donuyorsun. cok uzaklastiysan da donerken o dusus hissini yasiyorsun. ruhun donememesi gibi bir durum soz konusu degil.  sadece cok sık yapmayin cunku cok enerji harciyor cikarken. 

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Rüyaları kontrol edebiliyorum bende. Mesela eskiden rüyamda köpek kovalardı ve kaçmak için soluk soluğa kalır uyanırdım. Kendime telkin ettim olağandışı bir durumda bunun bir rüya olduğunu anlayacak ve uyanacağım diye. Şimdi ise aynı durumda köpekten kaçmak yerine örneğin onu kovabiliyorum rüyalarım benim istediğim yönde gelişiyor.

supper hocam, bu sekile gelstir kendini. bunu yapabiliyorsan cok fazla yol katetmissin demektir bunu yapmak kolay degil. simdi birdaha yaparsan ruyanda farkina vardigin anda bulutlarin ustune ucmaya calis, bulutlari nustune ciktiginda gorduklerin karsisinda saskina doneceksin :)

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ruh hastası mısınız nesiniz amk. Gidin çizgi tagem falan takılın bırakın böyle abidik zobuduk şeyleri, ille uçmak istiyorsanuz uçağa binin.

RETRET tarafından 24/Mar/14 13:17 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnT_X
    EnT_X's avatar
    Homo

Dj_doom3 ün referansları güvenilir. bi kaç denemeden sonra bende geçmeye başlamıştım ancak geçiş korkuttu beni bi daha da denemedim. kafanda bişeyleri kurabilmen önemli, arkadaşın imajinasyon dediği . . . ilk başta kolay şeylerden başlamalı kare, üçgen , yuvarlak gibi şeyler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

supper hocam, bu sekile gelstir kendini. bunu yapabiliyorsan cok fazla yol katetmissin demektir bunu yapmak kolay degil. simdi birdaha yaparsan ruyanda farkina vardigin anda bulutlarin ustune ucmaya calis, bulutlari nustune ciktiginda gorduklerin karsisinda saskina doneceksin :)

beden ayrılma meselesine birşey diyemem ama rüya meselesi bilinçaltıyla ilgilidir. dediğiniz şeyle alakalı olduğunu sanmıyorum.

o rüya meselesin girerseniz işin içinden çıkılmaz ben daha garip şeyler anlatırım o zaman.

bir rüya görürken ortasında uyandım, yıllar sonra o rüyanın kaldığım yerden devam ediyordum

rüya içinde rüya olduğunu biliyorum bazen.

daha ileri gidip ölen gömülmemiş birkaç tanıdığımı kendi tabutunun yanında ayakta gördüm. hatta biri konuştu bile. o an herkes donmuştu hiç ses yoktu. bir anda kayboldu. herkes konuşmaya başladı.

yolda çocuğun biri bende simit istedi aldım verdim döndüm çocuk yoktu

hadi biri açıklasın bununları.....

futurist tarafından 24/Mar/14 14:07 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

beden ayrılma meselesine birşey diyemem ama rüya meselesi bilinçaltıyla ilgilidir. dediğiniz şeyle alakalı olduğunu sanmıyorum.

o rüya meselesin girerseniz işin içinden çıkılmaz ben daha garip şeyler anlatırım o zaman.

bir rüya görürken ortasında uyandım, yıllar sonra o rüyanın kaldığım yerden devam ediyordum

rüya içinde rüya olduğunu biliyorum bazen.

daha ileri gidip ölen gömülmemiş birkaç tanıdığımı kendi tabutunun yanında ayakta gördüm. hatta biri konuştu bile. o an herkes donmuştu hiç ses yoktu. bir anda kayboldu. herkes konuşmaya başladı.

yolda çocuğun biri bende simit istedi aldım verdim döndüm çocuk yoktu

hadi biri açıklasın bununları.....

ruya ve lusid ruya zaten bilinc altinin, beynin olsuturdugu seyler. aksini soylemedim zaten. Astral bambaska bir olay. baglanti sudur, ruyadayken bilincini actiginda Astrale gecmek cok daha kolaydir. 

Dj_DooM3 tarafından 24/Mar/14 14:16 tarihinde düzenlenmiştir

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

http://youtu.be/NvcuBoJRQ-c

Beleş wireless kahramanı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

hacım çoğurüyamda rüya gördüğümün farkında olup istediğimi yapabiliyorum, uçmuşluğum var ama düşük irtifata uçtum hep. bir dahakine yükselmeyi deneyecem bakalım neler görecem :) 

Selam ve dua ile...
Toplam Hit: 9593 Toplam Mesaj: 98