folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Bi Siteye Flood Çektim İşe Yaradı Ama İp Yi Gizlemeyi Unuttum

Bi Siteye Flood Çektim İşe Yaradı Ama İp Yi Gizlemeyi Unuttum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    sicacak tabi http://www.valivecdigonullisesi.k12.tr  birincisi tr uzantili kurumsal bir turk sitesi,ikincisi bi egitim kurumu terorist muamelesi bile gorur,eğitim ogretim hakkını aksatmaktan.gozum sen hdd yok et,ip olayina bişiler uydurursun  belki ama hdd den cikanlara hic bi bok diyemezsin.ama yatar ciakrim diosan bari cc isine girseydin,burdada vardi gerci biri mitnickevin nickli bi murid hapisten ciktiinda yazmisti yapmayin degmio bole seyleri diye bi arastir istersen.

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    yatarım ya nolcak amq :D hala gülüorum amq :D

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmett
    mehmett's avatar
    Erkek

Bilişim sistemine girme

MADDE 243.

(1)Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren ve orada kalmaya devam eden kimseye bir yıla kadar hapis veya adlî para cezası verilir.

(2) Yukarıdaki fıkrada tanımlanan fiillerin bedeli karşılığı yararlanılabilen sistemler hakkında işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranına kadar indirilir.

(3) Bu fiil nedeniyle sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, altı aydan iki yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.
    Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme

MADDE 244.

(1)Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Bir bilişim sistemindeki verileri bozan, yok eden, değiştiren veya erişilmez kılan, sisteme veri yerleştiren, var olan verileri başka bir yere gönderen kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Bu fiillerin bir banka veya kredi kurumuna ya da bir kamu kurum veya kuruluşuna ait bilişim sistemi üzerinde işlenmesi halinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

(4) Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan fiillerin işlenmesi suretiyle kişinin kendisinin veya başkasının yararına haksız bir çıkar sağlamasının başka bir suç oluşturmaması hâlinde, iki yıldan altı yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur.

kaynak: http://www.hukuki.net/topic.asp?TOPIC_ID=12212 

1.maddeye dikkatini çekerken 3.maddeyide okumanda fayda var:) kamu sitesi neticede

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    benim hdd den ne alabilirler ki örnek verseniz ? format atsam biçimlendirip eühüeühe :D:D

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yellowstar
    yellowstar's avatar
    Erkek

hoca ortada kredi kartı banka hesabı gibi işler olmayınca  polisten  kolay kolay birşey çıkmaz

-ki site yöneticileri şikayet ederse bilemem...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

yaa yapiyorsun madem olucaklardan korkma :D

k12.tr bide aannna :D cok kotu icerde curuycen desene :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    artı olarak 16-17 yaşındayım ben minicik bir bebeğim :D

Bittik biz bittik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    ya manyak mısınız bi skim olmaz..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    ulan denyo recovery diye programlar var sen ben bile kullşanioz bunu istediin kadar format attiktan sonra bile her yaptiin boku her logu ortaya cikarabilio.easy recovery diye arat cikar.o programi gordukten sontra ben dehsete dustum.sen gul amk gulerken hdd icabina bak ama.

hız emniyettir...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yellowstar
    yellowstar's avatar
    Erkek
    korkutmayın müridimizi :D  Bu vakite kadar durduğuna göre yusufluk bi durumda şu anda :)
Toplam Hit: 5751 Toplam Mesaj: 50