folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilgisayar Başında Ömür Geçiren Asosyal HIMBIL Şişman 5 Dakka Koşan İnsanlar Değiliz Dimi...

Bilgisayar Başında Ömür Geçiren Asosyal HIMBIL Şişman 5 Dakka Koşan İnsanlar Değiliz Dimi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Tahribatçılar Arasındaki Bi Spor Yoklaması Olsun Bu....

Kaçımız Sporla İlgileniyor...?Ne Derecede İlgileniyor...Başarıları Nedir...Hangi Organizasyonlarda Yer Almıştır...

Ben Masa-Tenisi Oyuncusuyum...İlgilenen Arkadaşlar msn gelirse konuşalım karatahta39@hotmail.com

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kesikkafa
    kesikkafa's avatar
    Erkek

sporu sikim hoca ben beden derslerinde bile rapor alıyodum bi bok yapmıyodum

spor benim felsememe aykırı.gereksiz bir iş dön dolaş aynı yerdesin bence daha faydalı işler var illaki hareket şartsa onun yerine hareketli bi işte çalışırım .

ayrıca  kiloluda değilim günde 2 saat yürümek yetiyor.hayat yürütüyor zaten

Sizce bu bir vedamıydı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    walla ben baya zayıfım lisanslı taekwondo'cuyum kırmızı kuşakda bırakdım 3 bronzum war :) ayrıca thaibox da yapdım çok şekil adamımdır asosyal hiç değilim tanıyan bilir beni :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abüü ir2 bakmayın siz kafası çalışmaz onun fazlaben bilirim :D

öhüm öhüm abi şişman deyiliz normaliz ayrıca futbolcuyum ha ir2 karateye gitmişse bizde kung-fu ya gittik

şimdi çekirgelerim koşularda falan birinciliğim var daha saysam bir sürü çıkar sporsuz olurmu abüü ya ot gibi pc başındada oturulmazki :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

yaşım 15 boyum  1.90 çok pis basket oynarım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    4 yıl amatör basketbol 1 yıl vücut geliştrime üni muhabbeti nedeniyle spor aktivitelerinin uyku ihtiyacımı arttıracağı düşüncesiyle spora ara vermiş bulunmaktayım yarışmacı arkadaşlara başarılar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

yatak sporlarında harikayımdır

onun dışında mecbur kalmadıkça (köpek kovalaması , derse yetişme hariç)

ziksen koşmam

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    NBA TV izleyen bilir O'Neal gibi bişeyim yaşıtlarıma göre iriyim 1.73 üm i love this game derim sağda solda basketçiyiz işte a.q.

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PrOgRaT
    PrOgRaT's avatar
    Erkek
    valla benle futbolda kapışacak varsa buyursun.hergün halı sahada maçtayım.brz kilo attırıyor bana
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    walla ben şişmanın tabı fastfood yıyecekler ye ustune bıde pc başında otur  vay halımıze....

CeLeKatireJeotuzbeş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bende öyle asosyal değilimdir..

7. sınıfa kadar amatör futbolcuydum.. baya zayıftım ozamanlar 10 numara giyiyordum takım kaptanıydım ama 7. sınıftan sonra futbolu falan bıraktım göbek büyüttüm :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 6150 Toplam Mesaj: 46