folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilgisayar Başında Ömür Geçiren Asosyal HIMBIL Şişman 5 Dakka Koşan İnsanlar Değiliz Dimi...

Bilgisayar Başında Ömür Geçiren Asosyal HIMBIL Şişman 5 Dakka Koşan İnsanlar Değiliz Dimi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    a.q projektör alıp duvara yansıtacammonitörü klavye maouse wireeles zaten yatarak çalışacam kilo alırım belki :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Höyyttt ulan hacker dediğin evinden çıkmaz asosyal olur ne biçim hackersınız siz deyttt spor yapan hacke hacker demem ben ule.O kadar döküman okuduk TAMER ŞAHİN (BÜYÜK HACKER) hackerı tanımlarken ne  dior asosyal olacak dior.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

amele_2 bunu yazdı:

yatak sporlarında harikayımdır

onun dışında mecbur kalmadıkça (köpek kovalaması , derse yetişme hariç)

ziksen koşmam

amele işte =)) kızma len

ne kızcam len :)))

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    Bizim Ev'de genellikle Sabahları Otobüs'e yetişmek içi 100 metre koşusu yapılır Moris Green'e 4 sn fark atarak 1.liği elimde tutuyorum  darılmasın diye foto ları bende basına sızdırmadımda bide  Okuldan Geç kaldım mı annemle Karşılıklı Box yaparız Genellikle kendisini Şamil Sam'ı  Tek roundda Nakavt etmiş biri olaraktan gayet tecrübelidir ayrıca babamın evde yakaldığı sigara paketinden dolayı 2-3 sefer evin için engelli koşu yapmışlıgım wardır ayrıca  Sağnak yağmur zamanı sel bastıgı zaman kurbağalama'da bronz madalyam wardır...

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek

tabiki sipor:) yaaa abi spor kadar saçma bişi varmı?

Futbol: 20 tane malın bi topun peşinden koşturdukları spor hele kaleye girince o top nası seviniolar m.q babası mezardan çıksa o kadar sevinmez ya o derece

basket: kocaman bi top u deliğe sokmaya çalışıolar amaç deliğe bişi sokmaksa daha bi tomar spor var ozaman

yüzme: acaip aptalca bi spordur kendisi kesinlikle bi amaç yoktur gidiosun geri geliosun mal mal gidion gelion gidion gelion töbe töbe yani buda gereksizdir

ha bana sorarsanız parmak kası yapıorum klavye başında:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    nickimyok bunu yazdı:

tabiki sipor:) yaaa abi spor kadar saçma bişi varmı?

Futbol: 20 tane malın bi topun peşinden koşturdukları spor hele kaleye girince o top nası seviniolar m.q babası mezardan çıksa o kadar sevinmez ya o derece

basket: kocaman bi top u deliğe sokmaya çalışıolar amaç deliğe bişi sokmaksa daha bi tomar spor var ozaman

yüzme: acaip aptalca bi spordur kendisi kesinlikle bi amaç yoktur gidiosun geri geliosun mal mal gidion gelion gidion gelion töbe töbe yani buda gereksizdir

ha bana sorarsanız parmak kası yapıorum klavye başında:D

hee tabi bak malın tekide bu nicksiz salak adamlar bi topun peşinden koşuyor ama milyon dolarlarıda alıyor :D sen hackersin ne bok yiyon :)

ayrıca bende futbol oynadım sonra body yaptım koşularda derecem var 4 yıl okul kaptanlığı olmak üzere 6 sene kaptanlık yaptım :D cebime hiç yoktan para girdi gezdim dolaştım a.k :) sen ne poh yedin ha bilgi konusuna gelince futbol neyse pc de odur benim için ikisindende vazgeçmem :)

ha bak bunlara bişe demiom :D bunları deli si...miş olabilr derdiniz ne la yüzecen balık gibi yok 3 lü atım vay girdi vay girmedi :) boş işler bunlar boş :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Sabah 9 aksam 11 calisiyorum net cafede..eve gidince yorgun argin yataga..spor a zamanim yok..musterilerin sorunlari bitmek bilmedigi icin bin kere yerimden kalkiyorum...spor sayilmaz ama harekettir buda :)

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    gunde minimum 7 saat ınt cafede oturuyorum,sonra eve 2 3 saat tv basında yayıl,sonra uyu 7 saat yatakta,sonra okul 7 saat sırada yayıl arada 5 dakak tenefusi,eve gıt 1 2 saat oyalan ,sonra gene cafeye gerı kalan zamanlarda oraya buraya yuruyerek gecıyo  1.90 boy 115 kılo boyle oldu :S

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek
    Beden derslerinde genelde kantinden oturur kızlarla sohbet ederim.Okula geç kaldığım zamanlarda genellikle pek sallamam asla koşmam bir tek kavgalarda koşarım ben o değil geçtiğimiz pazar halı saha macı yaptım Allahı war şimdi 1 saat köpek gibi koştum,ama 3 gün bacaklarım ağrıdı pazartesi günü okula gidemedim...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 6224 Toplam Mesaj: 46