Bir Grup O. Ç.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

.mına kodumun evlatları, ülkeden defedeceksin bu o.ç leri

xxx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuwelAsK
    HuwelAsK's avatar
    Erkek

Vatansever gençlerimizin yorum ve eleştirilerini okurken o ayağa kalkmayanları unuttum

Hakikaten M.Akif doğru söylemiş.

"Sahipsiz vatanın batması haktır" 

Wordpressten tiksiniyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Kesinlikle Bayrağa Ve İstiklal Marşımıza Yapılan bir Edepsizlik Affedilemez. Oradaki Gençlik Nasıl bu Hale Getirildi, Doğrusu Biliyorum ama Sanırım Anlatmaya Ansiklopedi Büyüklüğü Yazı Yazmak ve Okuyacak Sabırlı Okuyucu Bulmak Gerekecek...

Sadece Gençlik Onun Bunun Piyonu Olabileceğiniz Konulardan Uzak Durun.. Kimseye Kanmayın. Kimseyi Küçük Görmeyin.. Dilini ve Yaşam Biçimini Örselemeyin.. Ülkemiz Bu Hayinliklerin Kaynağını Kurutabilecek Güce Sahiptir.. Ancak Sabır Etmeliyiz.

Acaba bu bir cesit protestomu diye dusundum ama sadece "saygisizlik"

Hiç Bir Protestoya, Hiç Bir Gaye Ve Amaçla Milli Bütünlüğümüzün İstiklalimizin Simgeleri, Karıştırılamaz...

Kaldıki Başka Bir Devletin Bile Milli Marşına Ve Bayrağına Saygısızlık Yapmak Etik Bir Davranış Değildir..

Haci ben TURK'um ve Elhamdulillah muslumanim.

Yunanistan'da yasiyorum. Lakin bu devletin de bayragina saygi gosteriyorum.

İki Gözümsün,

Değil Başka Devlet Kimseye Saygısızlık etmemek Lazımdır.. Kimsenin Özlük Haklarını Alaylı Dillere Sürmemek Lazım.. Saygısızlık Çünkü Ölüm Getirir.. Saygısızlıklar Yüzünden Çıkan Savaşlar, Birbirini Öldüren Mahalleli Yada Eski Arkadaşlar Örnekler Çoğaltılabilir.

Saygısızlık Çok Kötü Bir Şeydir.

Daha Güzel Şöyle Denilebilir, Kimseye Saygı Göstermek Zorunda Değilsin, Ancak Saygısızlık da Edemez Bir Kimse.. Saygı Göstermeye Mecbur Olmaması Saygısızlık Edebileceği Anlamına Gelmez Elbette.

Hacim aslinda sorun isin kokunden kaynaklaniyor yaw. Turkiye'de nasil bilmem de burada kucuklerin buyuklere pek saygisi kalammis gibi.

Istisnalar haric....

Buyuge saygi kucuge sevgi olsaydi... Ve ilk hedef her zaman dostca uzlasmak olsaydi su yapilan savaslarin yarisi olmazdi.

Ama savaslarda v.s tek goze carpan cikar yuzunden...

Baskasina, onun malina, namusuna , sahsiyetine v.s v.s saygi gosteren kac kisi kaldi ki .....

Sanki insan gibi anlasip isimizi halletsek nolucakti .. Bokunu cikardilar afedersin...

Neyse kafa utulemis gibi olmiyayim :)

Estahfurullah Ne Münasebet Hocam, Kafam Ütülenmez, Heleki Üslubu Senin Gibi Sağlam Saygılı Görgülü Bir Müritcan Yüzünden Hiç Ütülenmez....

Bu Arada Söylemlerine Katılmamak Mümkün değil...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Edit... Tarayıcı Takıldı Sanırım. :( Çift Gelmiş.

ShockMan tarafından 12/Eki/12 16:44 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

İşte benim devletim, benim vatanım bu orospu evlatlarına ücretsiz eğitim verirken benim harcıma zam geliyor...

Unutmayın! "Ferman hükümetindir ancak BU DEVLET BİZİMDİR!" Orada olsaydım tutabildiğimin sikerdim belasını... Götü yiyen varsa, bunlara destek veren hak veren varsa buyursun gelsin aynı şeyi Sakarya Üniversitesinde yapsın. Bu kansız şerefsizler şimdilik doğu bölgelerinde at koşturuyorlar, buyursunlar, Sakaryaya bekleriz =)

http://www.youtube.com/watch?v=KLdy9TUYRNU

:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Noneyim bunu yazdı

Helyum bunu yazdı

ayakta olup birbiriyle kıs kıs gülenlerde, istiklal marşı sırasında kamera elinde milleti fişleyen kameramanda , oturup eşlik etmeyen saygısızca davrananda aynıdır. 

dikkatli davranan sayısı daha az...

Katılıyorum, ayaktakilerin çoğunun da ciddiyeti yok ki amk.. 

Kaldı ki provakasyon olduğunu düşünüyorum, istiklal marşı öyle tepki gösterilecek, atıyorum "andımız" gibi ırkçılık unsurlarına sahip değil, ne Türklüğe bir vurgu, ne bir yüceltme yok veyahut diğer milletleri yermiyor.

İstiklal marşı bizzat Osmanlı anlayışıyla, ulus devlet anlayışıyla hazırlanmış ve ifadeleri bu şekilde olan bir marştır..

Türk'üm Doğruyum çalışkanım demek , ne mutlu Türk'üm diyene demek ırkçılık mı oluyor şimdi ??

eğer sende bu düşüncedeysen sanada yazıklar olsun ne diyim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

İstiklal marşında ayağa kalkmamışlarmış.... 30bin TL ödeyip bu ülkenin askeri olmayı reddetmeyi biliyorsunuz ama ?

2012'deyiz halen şekil milliyetçiliği yapıyorsunuz. Bırakın bu geri kafalılığı. İstiklal Marşına sadakat ayağa kalkmakla amuda kalkmakla gösterilmez. Bu sözleri şimdi söylemek tepki çekecektir çünkü halen "şekil milliyetçiliği"ni savunanlar azınlıkta. İp gibi durup kendi vatandaşlık vazifesini tamamlamış gibi hisseden çoğu kişilerin aslında ne kendisine ne de halkına zerre kadar fayda sağlamamıştır.

10 kıta 41 dizeden oluşan o metnin anlamı hepimiz için anlam yüklüdür. O sözleri yazıya döken M. Akif o zamanın yaşanmış azmi, dürüstlüğü ve inancı en kaliteli biçimde yeni nesillere aktarmaya çalışmıştır. Bunu herkes benliğinde hissetmelidir. Bu ülkeye yarar sağlamış herkesi bu istiklal metnine saygısını göstermiş sayarım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fişçiler iş başın da sahtekar olup ayak da pis pis gülenlerden olmakdan sa oturmak daha iyi bence dürüstlük yapmışlar renklerini beli etmişler belki de ermeni yahudi yada bir başka ülkenin piçleridir o oturanlarar.? böyle de bakmak lazım 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Orda onlara müsama gösteren herkes onlar kadar şerefsizdir. Kimse burdan atıp tutmasın. Aynı şey kendi önünde olsa burda yazanların yarısıda

aynı şekilde marşı okuyup hiç bişey olmamış gibi devam ederler. Ülke bu hale geldi işte. 

Her eylemde her böle yapılan şerefsizlikte halk ayaklanıp bunları linç etse bak bidaha gözleri yiyor mu bunları yapmaya

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Çok yakında Türkiye Cumhuriyetinde çekilmesi muhtemel bir fotoğraf pozu; ancak muhtemel farklılığı Atatürk heykeli üzerindeki kız türbanlı olacaktır.

asd

Türkiye karanlığa doğru gidiyor!

---

Ya unuttum belirtmeyi, gerçi hepinizin haberi vardır Atatürk yerine Ataput demeye başlandığından?

Sen seninkilere bak önce.

diamonique tarafından 12/Eki/12 18:23 tarihinde düzenlenmiştir

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
Toplam Hit: 9955 Toplam Mesaj: 108