folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder BTC - Kripto Piyasası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

BTC - Kripto Piyasası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Saçma sapan fiyatlanmalar malum , piyasası da malum ...

Burdakk arkadaşların dusuncelerini merak ediyorum ... 

Sağda solda , Sosyal medyada , Tweeter da bir kısım BALON 🎈 derken , bir kısım 100.000$ lar 250.000$ lar 500.000$ lardan bahsediyor...

Sizin yorumunuz ve düşünceniz nedir Kripto Piyasası Hakkında !!!

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

FED'in açıklamalarını takip edin az çok nasıl hareket edebileceğinizi anlıyorsunuz. 100 bini belki boğada görürde yok 250 bin yok yarım milyon dolar bunlar hayal dünyası. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

FED'in açıklamalarını takip edin az çok nasıl hareket edebileceğinizi anlıyorsunuz. 100 bini belki boğada görürde yok 250 bin yok yarım milyon dolar bunlar hayal dünyası. 

Boğa da olmayacak gibi , magmaya doğru 🔥 ilerliyor ☺️

Yok Mega Boğa dediler, Yok Master Boğa dediler ama dediğin gibi FED alt üst ediyor sürekli açıklamalarıyla...

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Her çorbada tuzun bulunsun çok ucuzken alanlar şuan hala kardalar bunuda unutmamak gerek şuan düşük olması yukselmicegi anlamına gelmez 

Birde bizim millet yüksekten alıp düşerken satar :))

eth 1 Ay evel 1000$ altına düştü alsaydın 2000$ gördü misal şuan 1500 lerde kıvranıyor

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

2024e kadar bu işten birşey çıkmaz. 2024'te de sıçrama gelmezse azalarak biter bu iş. ben paramı yatırdım gitti pişman değilim. para zaten yatırmasam da gidiyor. devletlerin elindeki kağıt para. istedikleri gibi değeri ile oynuyorlar. buna birgün uyanacak dünya ama ne zaman uyanır bilmiyorum.

para dediğimiz şey zenginlerin oyuncağı. eline çok para geçiyor 1 sene sonra sattığın ürünü tekrar alamıyorsun. aslında senin malını ucuza kapatıyor zenginler. zenginlerin parası olmaz borcu olur.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

2024e kadar bu işten birşey çıkmaz. 2024'te de sıçrama gelmezse azalarak biter bu iş. ben paramı yatırdım gitti pişman değilim. para zaten yatırmasam da gidiyor. devletlerin elindeki kağıt para. istedikleri gibi değeri ile oynuyorlar. buna birgün uyanacak dünya ama ne zaman uyanır bilmiyorum.

para dediğimiz şey zenginlerin oyuncağı. eline çok para geçiyor 1 sene sonra sattığın ürünü tekrar alamıyorsun. aslında senin malını ucuza kapatıyor zenginler. zenginlerin parası olmaz borcu olur.

Bu çok doğru. Bugün kasasında milyarlarca dolar nakiti olmasına rağmen Apple, Microsoft, Google gibi dev şirketler bile borçlanıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Bende o kanidayım , şu zamanlarda pek beklenti yok , alimlarimi yaptım ve 2024 u beklicem. Dediğin gibi zaten olursa bu saatten sonra ancak ozamanlarda olur , olmazsa da ince ince biter. Ki bitmeyeceğini düşünüyorum , devir teknoloji devri , hakkımızda hayirlisi bakalım ..

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

zamanını bilemem ama btc fiyatının 1M$ göreceğini düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

zamanını bilemem ama btc fiyatının 1M$ göreceğini düşünüyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Ne zaman ki yaşlı dedelerin de para yatırıp daha fazla para kazanma hevesi doğdu, o zaman BTC öldü.

Binance ve diğer benzer uygulamalar ne zaman telefonlardan silinir o zaman ralli. (Bilirsiniz bizler treni kaçırmakta meşhuruz.)

the man who gets tired after eating a ban
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Önceki boğada 20k ath yapıp sonrasındaki boğada 69k olmuş malın bi sonraki boğada 200k hayal demek biraz garip. Cycle çalışırsa birsonraki boğada 200k hiç hayal değil ama bir sonraki boğa gelecekse 5 6k olabilitesi de hayal değil 😎

ZzZzZzZ...!
Toplam Hit: 4642 Toplam Mesaj: 46
btc kripto altcoin