folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder BTC - Kripto Piyasası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

BTC - Kripto Piyasası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

aq cocukları LUNC 1.2 vergi getirdi acık para kazandık hemen göz diktiler :)

kim getirdi vergiyi? ben de düsmüsken 50 dolarlik almistim baktim simdi 240 dolar olmus (yaklasik yarim milyon lunc var bende). Ama birakacagim gittigi yere kadar. Isterse 0 olsun, isterse 1 dolar olsun.. 

Düştüğünde bende almıştım 40.000 adet 17$ a daha zarar yeni çıkmış ama yana yana 1$ uyu yaparlar gibi , satma bence dursun kenarda ..

lunc ve ustc ile yapılan işlemlerden alınan verginin yakılacağı haberi geldi, token yakımı olunca da arz alacağı için fiyat fırladı.

Luna 4x yapmis ya saka gibi hala deli gibi yatirim aliyor coin.

saldırı yapılmasa büyüyecek bir projeydi ama bu piyasa maalesef ki böyle, bugün bitcoinde de elinde yüklü miktarda tutanlar ani satışa başlasa fiyat sıfıra doğru yaklaşabilir.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

https://twitter.com/TobbyKitty/status/1568723936313020418

ilginc bir tweet.. bildiginiz gibi eth, PoW'dan POS'a gecis yapiyor ancak simdi de yeni eth katkicisi bunun final olmadigini daha güvenli bir sey bulduklarini söylüyor :)

ismi goldfish, incelemek isteyenler bakabilir https://www.paradigm.xyz/2022/09/goldfish

eth da forklana forklana bir hal oldu :) böyle seyler güven kaybettirir.. eth'nin coktan btc'yi gecmis olmasi lazimdi.. 

unbalanced tarafından 11/Eyl/22 01:51 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

https://twitter.com/TobbyKitty/status/1568723936313020418

ilginc bir tweet.. bildiginiz gibi eth, PoW'dan POS'a gecis yapiyor ancak simdi de yeni eth katkicisi bunun final olmadigini daha güvenli bir sey bulduklarini söylüyor :)

ismi goldfish, incelemek isteyenler bakabilir https://www.paradigm.xyz/2022/09/goldfish

eth da forklana forklana bir hal oldu :) böyle seyler güven kaybettirir.. eth'nin coktan btc'yi gecmis olmasi lazimdi.. 

istediği kadar forklasınlar Vitalik reis nerdeyse gerçek ethereum odur gerisi çer çöp

salihgs tarafından 11/Eyl/22 01:55 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1.100 doları test etmesini bekliyormuş.

https://twitter.com/theRealKiyosaki/status/1541593385974128642

https://www.youtube.com/watch?v=1CptfMEEC8g

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Elon musk 8 dolar yazıp duruyor bence btc 8k doları görecek beyler 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Sizce btc bu süreçte artacak mı? yoksa 15k$ seviyelerine bir test yapar mı? Çünkü uzun süredir 19-21 aralarında gidip geliyor. 

Fenomenim diyerek asla doğru 1 tane bile bilemeyenler ordusu 1 hafta 20k üstü kalırsa ilk hedef 30k vs diyorlar :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Sizce btc bu süreçte artacak mı? yoksa 15k$ seviyelerine bir test yapar mı? Çünkü uzun süredir 19-21 aralarında gidip geliyor. 

Fenomenim diyerek asla doğru 1 tane bile bilemeyenler ordusu 1 hafta 20k üstü kalırsa ilk hedef 30k vs diyorlar :) 

Efe Bulduk'a göre kücük bir ralli yasatabilirler ama global ölcekte durum cok ic acici degil. Yani ortada para yok, ukrayna-rusya savasi var, amerikan issizlik verileri iyi degil, ilerde cin-tayland savasi olabilir.. Gibi olaylari gözönünde bulundurdugu icin bir süre sonra önce 14 bin daha sonra 10-12 bin dolarlara kadar düsecegini söylemisti hatta takimdaki diger yöneticiler de benzer fikirleri var.

O düsüs gelene kadar ben kendimi trade anlaminda gelistirmeye calisiyordum ama araya sertifika sinavlari girdigi icin biraktim simdilik. Eger ilgileniyorsaniz su aralar ögrenmek icin iyi. 

Herkes biliyor ki bitcoin tekrar büyük bir atak yapacak. Burada önemli olan erken davranip icinde olmak mi, yoksa cok ciktiginda "keske alsaydim" diyenlerden olmak mi :) Bir de bu is beni ilgilendirmez diyenler var, onlara da saygim sonsuz.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Efe Bulduk'a göre kücük bir ralli yasatabilirler ama global ölcekte durum cok ic acici degil. Yani ortada para yok, ukrayna-rusya savasi var, amerikan issizlik verileri iyi degil, ilerde cin-tayland savasi olabilir.. Gibi olaylari gözönünde bulundurdugu icin bir süre sonra önce 14 bin daha sonra 10-12 bin dolarlara kadar düsecegini söylemisti hatta takimdaki diger yöneticiler de benzer fikirleri var.

O düsüs gelene kadar ben kendimi trade anlaminda gelistirmeye calisiyordum ama araya sertifika sinavlari girdigi icin biraktim simdilik. Eger ilgileniyorsaniz su aralar ögrenmek icin iyi. 

Herkes biliyor ki bitcoin tekrar büyük bir atak yapacak. Burada önemli olan erken davranip icinde olmak mi, yoksa cok ciktiginda "keske alsaydim" diyenlerden olmak mi :) Bir de bu is beni ilgilendirmez diyenler var, onlara da saygim sonsuz.

Çoğu analiste göre sıralı kırılma ve dönüş hedefleri;

21k(kırıldı bu hafta) - 28k - 12k - 75k şeklinde.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek

2 3 ay evvel yaptığım analize göre btc nin 3 haneli olması imkansız değil. Temel anlamdada hep iyimser havada btc yükselir algısı var bu yanlış. 

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı

2 3 ay evvel yaptığım analize göre btc nin 3 haneli olması imkansız değil. Temel anlamdada hep iyimser havada btc yükselir algısı var bu yanlış. 

Tabiki mümkün ama hacmin ve kapasitesinin muazzam düşmesi lazım. Şu an btc hacmi 24 saatlikte 31.5 milyar dolar, market cap 1Trilyon dolar civarında. Hacim 2-3 milyar dolarlara market cap de 300-400 milyar dolarların altına düşerse dediğin olabilir.

Ama 1 futbolcu transferinin 150 - 200 milyon dolar olduğu bir zamanda hacim düşer mi sanmıyorum.

Toplam Hit: 4637 Toplam Mesaj: 46
btc kripto altcoin