folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder BTC - Kripto Piyasası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

BTC - Kripto Piyasası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

kripto borsasinda milyonlar, milyarlar kazanan büyük firmalar, kurumlar var.. adamlar birakir mi bunu? :)) 

bitcoin 100 bin de olabilir 1 milyon da olabilir, 1000 dolar da olabilir.. Market maker ve smart money'e bagli... Markete bu gözle baktiginizda zaten sorun yok.. Uzun dönem yatirimcisiysan alip bekleyeceksin.. Yok ben o kadar bekleyemem diyorsan, trade yapacaksin, teknik ögreneceksin..  O zaman da bitcoinin 1000 dolar olmasi 1 milyon dolar olmasi seni baglamaz.. Sen parani her halukarda kazanmis olursun.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

kripto borsasinda milyonlar, milyarlar kazanan büyük firmalar, kurumlar var.. adamlar birakir mi bunu? :)) 

bitcoin 100 bin de olabilir 1 milyon da olabilir, 1000 dolar da olabilir.. Market maker ve smart money'e bagli... Markete bu gözle baktiginizda zaten sorun yok.. Uzun dönem yatirimcisiysan alip bekleyeceksin.. Yok ben o kadar bekleyemem diyorsan, trade yapacaksin, teknik ögreneceksin..  O zaman da bitcoinin 1000 dolar olmasi 1 milyon dolar olmasi seni baglamaz.. Sen parani her halukarda kazanmis olursun.

Yok , yatırımı yapıp bekleme taraftarıyım zaten ama BTC degim tabiki Altlardan :) 

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

birdahaki boğanın geç geleceğini düşünüyorum 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

bu piyasada ayılar iyi para kazanıyor kıvrandıra kıvrandıra çıktığı yerden tek mumda düşüyor. O yüzden bu piyasada shortçu olacaksın herkes kan ağlarken sen kazanacaksın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Çin-tayvan krizi henüz büyümedi. Bazıları yatırım için bu olayı bekliyorlar. BTC için 11-12k beklentisi var. Bana da çok mantıklı geliyor. O yüzden yatırım için acele etmemek gerek. Belki olası bir savaştan önce 30-35 binleri görürüz, millet trene biner ve gümmm. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

aq cocukları LUNC 1.2 vergi getirdi acık para kazandık hemen göz diktiler :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

kim getirdi vergiyi? ben de düsmüsken 50 dolarlik almistim baktim simdi 240 dolar olmus (yaklasik yarim milyon lunc var bende). Ama birakacagim gittigi yere kadar. Isterse 0 olsun, isterse 1 dolar olsun.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

kim getirdi vergiyi? ben de düsmüsken 50 dolarlik almistim baktim simdi 240 dolar olmus (yaklasik yarim milyon lunc var bende). Ama birakacagim gittigi yere kadar. Isterse 0 olsun, isterse 1 dolar olsun.. 

Düştüğünde bende almıştım 40.000 adet 17$ a daha zarar yeni çıkmış ama yana yana 1$ uyu yaparlar gibi , satma bence dursun kenarda ..

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

Düştüğünde bende almıştım 40.000 adet 17$ a daha zarar yeni çıkmış ama yana yana 1$ uyu yaparlar gibi , satma bence dursun kenarda ..

lunc ve ustc ile yapılan işlemlerden alınan verginin yakılacağı haberi geldi, token yakımı olunca da arz alacağı için fiyat fırladı.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

lunc ve ustc ile yapılan işlemlerden alınan verginin yakılacağı haberi geldi, token yakımı olunca da arz alacağı için fiyat fırladı.

Luna 4x yapmis ya saka gibi hala deli gibi yatirim aliyor coin.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4620 Toplam Mesaj: 46
btc kripto altcoin