folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Da Oldu,Trtden 24 Saat Kürtçe Yayın

Bu Da Oldu,Trtden 24 Saat Kürtçe Yayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    DEVSIRME bunu yazdı:
    -----------------------------
    WebCrow bunu yazdı:
    DEVSIRME bunu yazdı:

WebCrow bunu yazdı:
    küfür yasağı kalkmış anlaşılan :|

►Küfür site içerisinde cok hassas bir konudur. Abartıya kacmadan, yazdığınız mesajı ve kendinizi aşşağılamadan, seviyeyi düşürmeden küfür edilebilir. Abartılı küfürlerin, karşılıklı atışmaların, seviyesiz yazıların sahipleri sorgusuz siteden uzaklaştırılacaktır. Sitenin ortasında ana avrat sövmeniz kesinlikle kabul edilemez, yazdığımız mesaj kalitemizi göstermektedir buna göre davranalım

abartıya kaçmadan kısmına dikkat çekerim ve vatan millet bütünlüğü gibi hassas konularda bu madde biraz esnetiliyor çünkü herkesin sinirleri tepesinde :@

hangi abartı?
    konunun burada çözümlenemeyeceği kesin
    tartışan müridler havada uçuşan küfürler, bu konuda tek gördüğüm bu
    vatan millet bütünlüğü içerikli konularda küfrü basabilirsin anlamını mı çıkartıyorsun o maddeden sayın DEVSIRME :)

sonucuna katlanmak şartıyla evet :D

o zaman mesele yok :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Today
    Today's avatar
    Erkek
    tuncaxxz bunu yazdı:

kontrol altında kürtçe yayın yapan bi kanal lazımdı zaten kim ne derse desin

bu ülkede kaç kişi var türkçe bilmeyen

roj tv gibi yavşakların hizmetinde olan yalan yanlış şeyler yayınlayan bi kanal yerine adam gibi o kanalı izlerler

neyin nolduunu anlarlar sadee roj tvyi izleyip dünyaya at gözlüğü ile bakmazlar die düşünüyorum

yanlışım varsa düzeltin 

roj tv nın normal yayınlagı bısımı var da at gozlugunle baksın ? yayınladıkları seyler su kadar mehmetcıgı oldurduk gıbı yayınları ızleyenın niyeti bellidir zaten

Buraya ne yazıoz ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    ZaYGo bunu yazdı:

ExcaliburTBT bunu yazdı:

Anayasa
    MADDE 3
    . – Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.

madem bölünmez bir bütün olup dili Türkçe ise :| nie böğürüorsunuz canlarım :B

Dogrudur.Ama bir dilin , bir kültürün, bir milletin yaşamasını yasaklamak yazmıyor .. Dimi..

Edit: Ayrıca her milletin kendi kaderini tain etme hakkı vardır. Bir bölgede hangi nufus agırlıktaysa o bölgede o halkın sözü geçer, tabi merkeze bağlı olarak.

olm burak küfrettirecen illa :/

yavrucum git de ULUS DEVLET ne demektir bi öğren gel..

o dediğin olay sahipsiz topraklarda geçerlidir, hatay sahipsizdi Türkler çoğunluktaydı Türkler aldı.

Türkiye Cumhuriyeti Türklük temeli üzerine kuruludur, seve seve değil sike sike herkes Türklüğün üstünlüğünü kabul etmek zorunda!.. 

zaygo bu sefer öyle saçmalamışsın ki.
    mahalle maçı yapan çocuklardan bahsetmiyoruz.ülkenin vatandaşlarından bahsediyoruz,bir ülkenin bir bölümündeki insanlar onları temsil edecek insanları seçebilirler ancak asla  kaderini tayin edemezler.bu bir ülke meselesidir çünkü.wilson prensipleriyle karıştırma bunu çok farklı şeyler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaPTiXX
    CaPTiXX's avatar
    Erkek

tuncaxxz bunu yazdı:

roj tv gibi yavşakların hizmetinde olan yalan yanlış şeyler yayınlayan bi kanal yerine adam gibi o kanalı izlerler

neyin nolduunu anlarlar sadee roj tvyi izleyip dünyaya at gözlüğü ile bakmazlar die düşünüyorum

yanlışım varsa düzeltin 

yahu bilader tv(roj tv) izleyeceği vakit Türkçe öğrenseler daha iyi değil mi??

Hakanlar Hakanı, Sultanlar Sultanı Cennetmekan II.Abdulhamid Han..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    fivestar bunu yazdı:
    cold-m4 bunu yazdı:
    fivestar bunu yazdı:

aynı kanalda lazca yayın yapılsa lazistan diye ülke mi ararsınız?

niye arayayım lazların ülkesine ihanet ettiği yok ki. ben hiç bir lazın örgüt kurup da lazistan kurmak için savaştığını görmedim.

o yüzden art niyet aramam.

kişisel tartışmaya dönsün istemem ama şu var. her dağa çıkan kürt degildir içinde türkleride var araştırıyorsun herifi soyu ahıska turkleri, arabıda ermeniside almanızda ingilizide fransızıda amerikanlısıda bu kesimin böyle olması bizim suçumuz değil

en büyük yanlışı zaten "onların içinde sadece kürt yok Türk de var" demekle yapıyosun..

kürtle Türk aynı kefeye konamaz ki, Türklük üst kimliktir :) yani bu şuna benzer, ben diyorum ki bu sepette armut var, sen diyosun sadece armut değil meyve de var :)

ama orda burda dtp mitinglerinde bayrak yakanların pek almana ingilize benzer yanı yok nedense? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    CaPTiXX bunu yazdı:

tuncaxxz bunu yazdı:

yanlışım varsa düzeltin

yahu bilader tv(roj tv) izleyeceği vakit Türkçe öğrenseler daha iyi değil mi??

şimdi ne diim sana

ben manisadaym buraya doğu ve güneydoğudan askere gelen büsürü genç* var.

bunların çoğu türkçe bilmiyor! düşün hemn hemen hepsi 21 yaşına gelmiş ve hala türkçe bilmiyor

hadi bunlar askere zorla da olsa öğreniyor ya askere gitmeyenler ya kadınlar?

roj tvyi izleyip beyinlerinin yıkanması mı iyi? yoksa bu ülkenin devletinin kontrolü altında olan kürtçe yayın yapan bir kanalı izlemesi mi daha iyi?

bu konuda devletime sonuna kadar olmasa da kanalın içeriği konusunda güveniyorum

ne iktidardakinin sempatizanıyım nede muhalefettekilerin nede dağdaki köpeklerin

türkçe bilmeyen yurdum insanının böyle bi kanala ihtiyacı var , ağaç yaşken eğilir

en azından yeniyeni aklı ermeye başlayan türkçe bilmeyen çocukların bilinçlenmesini sağlar 

kalkıpta hepsine türkçe öğretmeye kalksan çözülmez bu olay 

umarım anlatabilmişimdir. yanlışım varsa düzeltin 

punto cero
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Sırf Türkçe Bilmiyorlar Diyerek Alternatif ve Bir Okadarda Tehlikei Çözümlere Ne Gerek Var.

TÜRKÇE Bilmemek Onların Öküzlükleri. O Zaman TÜRKÇE Öğrensinler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:

Sırf Türkçe Bilmiyorlar Diyerek Alternatif ve Bir Okadarda Tehlikei Çözümlere Ne Gerek Var.

TÜRKÇE Bilmemek Onların Öküzlükleri. O Zaman TÜRKÇE Öğrensinler.

hay ağzına sağlık hocam..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

onu bunu bilmem dilimiz türkçe ve yayınında sadece türkçe olması lazım.

edit: gene küfürleşmeler başlamış ne diyim artık yuhh.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    Yazık ya, foruma bak adamların biri küfür yok diyor diğeri şuan kötü bişey yok demiş tamamen kürtleri aşağılamaya yönelik sözler, şunu aklınızdan çıkarmayın kürt düşmanları, bu vatan çanakkale savaşında, verdiği ilk 15 şehitten biri siirtliydi kaynaklardan araştırabilirsiniz, kendim bir kürdüm ve dünyaya bir daha gelsem gene kürt olarak bu bayrağın altında doğmak isterdim. ama bakıyorum ki elemanlar bundan rahatsız. şunu unutmayın ki şuanda sizin bu vatanı sevdiğinizden kat kat seviyoruz bu vatanı. sende git doğuda yaşa devlet teröre yardım ettiğin için ebeni siksin, terör yardım etmediğin için götünü siksin sonra tüm kürt halkı bundan sorumlu tutulsun. aq bilmeden anlamadan aşağıladığınız bu halk bir zaman size elinden geleni yapmıştır. bugün askerlerin %30 undan fazlası kürt az bir pay mı? bu vatanı koruyanlardanda mı? utanmadan bu yazıyı yazıyorsunuz PKK nın aq tüm kürtler bu şerefsizler yüzünden nefret ediliyor ama bilinmeyen bir şeyler var dağdakiler doğulu kürtler değil, dışardan gelenlerdir.(en azından şimdikiler öyle) 2. aralarında bir sürü türkte var bunu herkes biliyor. ne kadar vatan haini varsa ta ....., 1 de ayırım yapayım PKK ayrı kürtler ayrı konu PKK'lı kürtlerin aq ama tüm kürtleri bu kefeye koyan asıl vatan hayinidir. sakın sakın konuşmalarınızda bu ayırımı yapmayı unutmayın yoksa sırf tavırlarınızdan dolayı bile olsa vatanını seven kürtleri dahi kışkırtıyorsunuz. lütfen vatanımın insaları insan gibi davranalım (PKK ya karşı olun kürtlere değil yoksa sonucu gelmez)...SELAMETLE KALIN.

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
Toplam Hit: 23551 Toplam Mesaj: 216