folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Gece İlk İçişim Olacak,Tawsiyeleriniz ??

Bu Gece İlk İçişim Olacak,Tawsiyeleriniz ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Ankaradan bi assubay arkadaşım geldi yıllık izne çıkmış.Daha önceden bi kaç bira yudumlamışlığım vardı ama bu sefer olay başka adam niyeti bozmuş ne warsa almış gelmiş :D

Bu gece votkayla başlıcakmışız :D Daha sonra viski & şampanya son olarakta Rakı içeçekmişiz :D

Absolute votka almış gelirken dedim neyle içilir bu vişne suyu yada kolayla içeriz dedi çok banel geldi :D Daha önce renenin redbull+limen+vodka karışımını duymuştum bu ne ölçüde karıştırılıyordu ?? Yada varsa başka karışım tawsiyeleriniz ??

We son olarak bu tamamen bünye meselesi midir,benim gibi yarım birayla sarhoş olan adama en az zararla sıyrılabilmesi için tawsie edebileceğiniz bişey var mı ?? "Az iç" ten başka :D

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    raad ol hiç bişi olmaz yarasın :D abartna amaa.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi
    Bu kadar karıştırırsan kusabilirsin..Votkayla bile kusabilirsin..

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    yeni başladıysan rene nin karışımını tavsiye etmem..
    absolute vodka süperdir ama sen yinede fazla katma =)
    biradan da bişey olmaz merak etme..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Renenin karı$ımına bak xD http://www.youtube.com/watch?v=RhhKany0eEg

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

alkolden önce bi kaşık zeytinyağı iç veya ayçiçek yağı ne varsa evde işte..

ama o dediğin votka peşine viski peşine şampanya peşine rakı olmaz çok komik, kendinizi kandırmayın.

votka tek başına yeterli olacaktır.diğerleri öylece kalacaktır.

ha bide absolute adamın amına kor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence hiç başlama ama madem sordun tavsiyelerimi sölim kardeş :D

üniversitede tekirdağlı 10-15 arkadaşım vardı yani anlıcağınız iyi içerim:D 

benden güzel içenlerde vardır ama sana tavsiyem votkayla değil birayla başla 1bira iç yanında sigara yak sora votka-portakala dal sonra şampanya en son da viskiyi iç ama sakın bira haricindekileri hızlı içme yoksa götü toplayamazsın a.q:Dsabaha kadar kusarsın ama zamanla geçer bu kusma artık tınlamazsın:Dsünger diyoruz biz öle kişilere

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    adam ben bundan son 3tane içtiğimde arabayı hastaneye çektiriyodum dedi la :S:S

Bu beni aşar o zaman a.Q :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    bira ç bi zikim olmaz vodkalı değilse.Fakat hepsini karıştırırsanız ikinizde ucarsınız.Fazla kaıştırırsanız alkol zehirlenmesinden ucarsınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    İiyi ki söledin walla zümzük ben u muhabbeti unutmuşum a.Q bide alkol zehirlenmesi riski war sahi a.Q :S

iyisi mi bu gece sadece vodka içelim artık bi redbull'karışımı deneriz baktık sert geliyo başka bişelerle karıştırırız a.Q :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hocam alkol öle içilmez...

alkolü götünde değil azınla içeceksinki, içtikten sonra azın götüne dönmesin...

ilk defa içecek adama önce bira sonra votka sonra rakı içirirsen o adam ölür, yaşarsada hayatında bi daha bu zevki tatamaz...

sana yapacağını söleyim, rakı fln içmeye kalkışma içmeyi bilemeyeceğin için, bira gbi içmeye kalktığında, lıkır lıkır, 1. kadehin sonunda yokmu beni siken diye bağırırsın sokağa cıkıp...

zaten devamlı içmiosan miden taşşş çatlasa 3 efes, 1.5 litreye kadar alabilecektir, bizimkiler öküzleşmiş aralıksız 3,5-4 litreye kadar cıkabilio...

madem içeceksin ortamın olacak, en fazla al 2 tane efes fıcı biranı, toplamda eder 1 litre içinde var %5 alkol seni kafa etmeye yetecektir zaten...

neden fıcı bira diecek olursan, bar pub ortamında da fıcı bira dağıtılır, çünkü içimi daha kolaydır, daha cok zevk alırsın...

Kaldıki, bu biradan ne zevk alıo insanlar dieceksin ilk seferde, doğaldır, bizde ilk 5-6 seferde almamıştık bi tad :)

Yanında tuzlu fıstığın, fındığın olsun mutlaka tek başına içme, eğer ev ortamındaysan yap elma kesim patates tavanı cillop gibi olsun...

biranı içerken, şişeden içme, anlamayamazsın ne kadar içtiğini koy bi bardağa, tercihen bira bardağı, yoksa, bizim yolluk dediğimiz şekilde rakı bardağına koyarakda içebilrsin...

akıllı ol, dediğimi yap 2. biradan fazlasını içme, 2 birayıda ortalama 1 saatte içki alkol hızlı etki etmesin, fındığın fıstığın patatesinle iç bi güzel sonrada vur kafayı yat...

ilk defa içecem bana bişi olmaz önce bira sonra votka sonra rakı dersen, bi müridi daha kaybederiz haberin olsun :)

Bu konuda en az benim kadar ihtisas sahibi olan, antikky hocamda yazar 2-3 satır bişiler...

İçki bir kültür, küfür bir sanattır; kültürsüz ve sanatsız kalmış bir milletin hayat damarlarının tamamı kopmuş demektir. © 2006 - renegadealien

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 12053 Toplam Mesaj: 49