Bu Gece Samsung Galaxy Note 10 Tanıtılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kalemi aktif kullanıyorum, ondan kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum note 10 plusa.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Note serisine Note 4 ile giriş yaptım. Ondan önce kullandığım bütün telefonlara lanet ettim. 2014 ten 2018 e kadar gık demedi alet. Çok fazla şarj döngüsü yaptığımdan batarya değiştirdim sadece. Root ile üzerinde bütün samsung uygulamalarından kurtuldum çok memnundum.

Sonra afedersiniz kafamı s*kim telefonun az çekme sorunu yüzünden sattım. Gittim Note 5 aldım. Alırken s*ktiler beni. Hongkong versiyonunu satmışlar bana. Volte çalışmıyor. Cihaza root atılmıyor. Wifisi Note 4 ten daha berbat geldi bana.

Hiç Note 8 9 alayım diye düşünmedim. Ama aklımdan hep Note 10 geçiyordu. Şimdi parasını gördüm maalesef yine vazgeçtim. Dolar bu seviyede ilerledikçe, vergiler bu şekilde yüksek oldukça beklemekten başka çaremizde yok :/

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Ben ilk başta Note 1 kullanmıştım, ilk Note telefonu herkes LCD televizyon taşıyorsun diye dalga geçiyordu, sonra Note 3 aldım, en son Note 8 kullandım, kalemi bende aktif olarak kullanıyorum, çizim vs için değil ama not alma, işlem yapma vs anlamında. Ancak bir kalem için 4300 TL fazla v vermek istemediğim için S10 plus 512 gb versiyonunu aldım, kalem için bu kadar para vermek istemeyenler için tavsiye ederim, tabiki ufak tefek farklılıklar var ama hiç biri 4300 TL edecek kadar iyi özellik değil bana göre. 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung bahane uydururken bile Apple'a özeniyor. Kulaklığı kaldırdık zira daha büyük batarya koyduk demişler. Aynı açıklamayı Apple'da yapmıştı.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-acikladi-galaxy-note-10-da-neden-kulaklik-girisi-yok--139503950

Büyük dedikleri bataryada 3.500 mah. Be utanmazlar Note 10'dan biraz daha büyük M20 modeline 5.000 mah batarya koyabiliyorsun hemde kulaklık girişi var. Müşteriyi aptal yerine koyuyorlar.

Ek olarak Samsung S10 ve Note 10 modellerinde şarj soketi direk anakarta bağlı. Soket bozulursa anakartı değişiyorlar. Hem şarj hemde kulaklık sürekli tak çıkar soket daha çabuk bozulacak ve Samsung'un işine gelecek.

mkyb tarafından 11/Ağu/19 14:03 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

Ebesinin nikahı 

Shiftdelete.net'e göre fiyatlar 

Note 10 : 9899 TL

Note 10+ : 11399 TL

Fiyatlar normal. Ben yumurta kabuğu dokulu beyazının gelmesini bekliyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

29mart yurda girişim olsa idi yurtdışından alıp pasaport kaydı yapabilecektim

30martta girişim var. amk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=abaVcx9Iv2M

Bir telefona bu kadar parayı vermek cidden saçma. Allaha şükür kazanıyorum ama cidden bu rakamlar verilmez. Vergi ve dolar bokuna fiyatı aşırı şişirmişler. Çok değil seneye bu zaman kimse bakmayacak yüzüne.

Geçen akrabayı evlendirdik yeni ev kurdu. Evin tüm beyaz eşyaları o kadar tutmadı amk.

mkyb tarafından 19/Ağu/19 19:51 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=o1XKzTX7kUk

Yurtdışında Plus olanı hediyeleriyle birlikte 1.200 dolar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=o1XKzTX7kUk

Yurtdışında Plus olanı hediyeleriyle birlikte 1.200 dolar.

not 10 açıyor . video 240 p :D

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 7657 Toplam Mesaj: 79
samsung