Bu Gece Samsung Galaxy Note 10 Tanıtılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Acaba TR de kaç adet sattı . 

Bu fiyata talep nedir.  Çok merak ettim. 

Teşhir hediye tanıtım vs adetleri hariç . 

Kişi ve şirketlerin kullanmak için aldığı adet:)

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

10 tane ya satılmıştır yada satılmamıştır. Aynı fiyattaki iPhone XS Max bile satılmıyorken Samsung hiç satılmaz. Zaten millet uyandı 2-3 ay sonra fiyatın yarıya düşeceğini biliyor.

Bu arada 1 saatlik film gibi inceleme yapmış adamlar :

https://www.youtube.com/watch?v=2UOKT4uetEE

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Note 10 tanıtıldıgı akşam ve ondan sonraki tanıtım reklamlarında cihazın iphone x ve x ailesi gibi paslanmaz çelik olduğu ve metal ile camın mükemmel uyumu sloganıyla tanıtıldığı reklamlar apar topar kaldırıldı.

cihazın paslanmaz çelik değil (iphone x de cerrrahi kalitede paslanmaz çelik kullanılıyor) alümünyum oldugu ortaya çıktı.

Reklamlarda samsung sürekli gol yemeye devam ediyor.

Kulaklık çıkışını yukarıdan aşağıya aldığı için apple ile alay etti , sonra gitti kendisi de alta aldı.

Bataryası değişmiyor diye apple ile alay etti , s6 ve sonrası cihazların bataryası değişmiyor

SD kart takılamıyor diye alay etti , note 10 yıl 2019 sd kart yok

3.5 Jac yok diye alay etti , bizim cihazlarımızda tabiki olacak dedi note 9 tanıtımında jac çıkışını bir özellik gibi anlatmışlardı  , şimdi oda koymadı.

11 yıldır iphone killer yapıyor üreticiler , fakat özgün şeyler eklemek yerine (huawei gibi) taklit etmeye devam ediyorlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Acaba TR de kaç adet sattı . 

Bu fiyata talep nedir.  Çok merak ettim. 

Teşhir hediye tanıtım vs adetleri hariç . 

Kişi ve şirketlerin kullanmak için aldığı adet:)

bu telefon meselesi kur olayından sonraki araba olaylarına benzedi.

Belli bir kesim var filo kiralar gibi her sene üst seviye cihaza parası olsa da olmsada geçmeye devam ediyor bu arada samsung note serisi en çok satılan ilk 5 ülke arasındaymış Türkiye.

fakat geriye kalan insanlar ucuz cihazlara yöneliyorlar. 

2019 yılındayız samsung M serisi A 10 20 30 serileri bu cihazlara ne gerek vardı ? 

bunun yerine git 2016 model A serisi al.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonlarda çelik kullanılmasını destekliyorum. Telefonu ağır yapıyor ama sağlam oluyor. İlk çelik kasa iPhone 4 kasasında kullanıldı diye biliyorum. Telefon yere düşse bile çelik kasa darbeyi emiyor. Aliminyumda emiyor ama hemen yamulup göçüyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefonlarda çelik kullanılmasını destekliyorum. Telefonu ağır yapıyor ama sağlam oluyor. İlk çelik kasa iPhone 4 kasasında kullanıldı diye biliyorum. Telefon yere düşse bile çelik kasa darbeyi emiyor. Aliminyumda emiyor ama hemen yamulup göçüyor.

aliminyum darbeyi kasa içerisine de yansıttığı ve dediğin gibi göçtüğü için sert darbe almış iphone ve ipad cihazlarda yeni sıfır ekran kasaya oturmadığı için (aliminyum yamuldugu için içeride şişme yaptığı için) cihazları çekiç ile vura vura düzeltmek zorunda kalıyoruz düzeltip ekranı öyle oturtuyoruz ki yerine otururken diğer türlü patlama ve çatlama riski var yada hiç oturmuyor zaten.

fakat çelik kasa dediğin gibi darbe alsa bile en fazla dış kısımda problem yaşar 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bir kaç resme baktım ama Note10+ 'ın kamerasındaki renkler

S10+'ın kamerasındaki renkler kadar cırtlamış durmuyor. 

Note10+ sanki biraz daha soğuk, biraz saturation düşürülmüş gibi geldi. S10+'da renkler anlamsız yere öne çıkıyordu, Note10+'da düzelmiş gibi geldi bana.

Note10+'ı beğendim bu yüzden.

Dikkat eden var mı?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Dün İngiltere'de apple delisi bir arkadaşım note10plus almaya karar verdi. 

Adam cidden apple delisi, elmanin macbook pro, air, afyon ne ararsan en üst segmentlerinden var. Box maçına gitmiştik, foto çekerken o afyon8le ben note8 le çektim arada uçurum vardı. İlgisini çekti, ekran bölme, kalem vs derken adam çok beğendi note serisini. Apple inovasyon yapmıyor artık dedi. Yarın note10plusa geçiyor, yorumlarını paylasacam sizle. Afyon çıktığı günden beri afyon kullanan bir adam...

Geçen hafta emaar avmde sormuştum, 130tane satmislardi şimdiye kadar. 

10binin altına düşmeden alınmaz.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Dün İngiltere'de apple delisi bir arkadaşım note10plus almaya karar verdi. 

Adam cidden apple delisi, elmanin macbook pro, air, afyon ne ararsan en üst segmentlerinden var. Box maçına gitmiştik, foto çekerken o afyon8le ben note8 le çektim arada uçurum vardı. İlgisini çekti, ekran bölme, kalem vs derken adam çok beğendi note serisini. Apple inovasyon yapmıyor artık dedi. Yarın note10plusa geçiyor, yorumlarını paylasacam sizle. Afyon çıktığı günden beri afyon kullanan bir adam...

Geçen hafta emaar avmde sormuştum, 130tane satmislardi şimdiye kadar. 

10binin altına düşmeden alınmaz.. 

Fotoğrafta Samsung döver ama videoda Apple cihazlarının üstüne yok. Işığı ve sahneyi çok iyi yorumluyor iPhonelar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Biri bana note10 ile şu telefonun farkını açıklayabilir mi ?

https://www.aliexpress.com/item/4000106425877.html

Aynı ram,aynı işlemci,aynı ekran,aynı gpu,daha iyi kamera,ve daha sağlam.Anlamadığım bu 2000 tl iken note10 neden 12000 tl ? Ayrıca bu z6 nın bir alt modeli 80 dolar.Bu samsung un artısı,farkı ne ak ? Arada 11.600 tl fiyat farkı var.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
Toplam Hit: 7658 Toplam Mesaj: 79
samsung