Bu Güne Kadar Duyduğunuz En Güzel Fıkra ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

bi çocuk varmış çok terbiyesizmiş
    annesi evde gün yapçakmış
    diğer kadınlara demiş ki:
    -eğer oğlum bi terbiyesizlik yaparsa ayağa kalkın gider gibi yapın belki utanır demiş
    sonra çocuk eve
    gelmiş:
    -abaza denizciler geldi karı arıyolar
    kadınlar gider gibi yapmış
    -acele etmeyin daha
    bi ay burdalar

------------------------------------

Dede bahçede oynayan torununu izlemektedir.
    Torunu bahçede kazma kürek oynarken bir deligin içinde solucan bulur ve çekip çikarir. O sirada dedesi bunu fark eder ve torununun yanina gidip,

- O solucani tekrar delige sokabilir misin ? der

Torunu,

- Tabiki, der

Dede hafif bir tebessümle torununa

- Sen onu tekrar delige sok benden sana 10 lira, der

Çocuk içeri annesinin odasina kosar ve saç sipreyini kaptigi gibi solucana sikmaya baslar, solucan kalem gibi düzlesir. Solucani tuttugu gibi delige sokar. Dede sasirir ve 10 lirayi torununa verir.Ertesi gün çocuk yine bahçede oynarken bu defa ninesi gelir ve çocugun eline 20 lira tutusturur.

- Aslan torunum benim sen neler ögretmissin dedene öyle.

sizde paylaşın en güzelini seçelim

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

temel askere gider. Komando olur .3 Aylık acemi eğitimin ardından, Helikopterden atlayacak günü sabırsızlıkla beklemektedir.

Komutan 1 gün önceden temeli bilgilendirir. sabırsızlanır temel çok canı sıkılır ve uyur. Rüyasına ölmüş annesi gelir

oğlum yarın ki helikopter atlayışında paraşütün açılmayacak öleceksin. Temel hemen uyanır saatine bakar az bir süre kalmıştır.

Eğitim vakti gelir :D biner helikotere havalanırlar. Herkez atlamıştır temelle komutan kalmıştır bir tek.

- Komutan ; oğlum atla hadi

- Temel ; atlamam komutanım

Atla atlama derken komutan iyice sinirlenir ve kibarca sorar evladım neden inat edip atlamıyorsun ?

temel derki;

komutanım dün gece ölmüş annemi gördüm rüyamda paraşütüm açılmayıp öleceğimi söyledi.

Komutan düşünür paraşütleri değişmeye karar verir temel gönül rahatlığı ile atlar ..

arkasından Komutan hızla aşşağı inmektedir ve temel seslenir ; Komutanım ! komutanım Nereye ? ölmüş ananı s'..meye gidiyorum demiş :D

en sevdiğim fıkradır :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

biliyorsaniz anlatmiyim'siz anlatilan her fikra guzeldir aslinda

la liberte ne meurt jamais.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

Amd-x bunu yazdı:
    -----------------------------

temel askere gider. Komando olur .3 Aylık acemi eğitimin ardından, Helikopterden atlayacak günü sabırsızlıkla beklemektedir.

Komutan 1 gün önceden temeli bilgilendirir. sabırsızlanır temel çok canı sıkılır ve uyur. Rüyasına ölmüş annesi gelir

oğlum yarın ki helikopter atlayışında paraşütün açılmayacak öleceksin. Temel hemen uyanır saatine bakar az bir süre kalmıştır.

Eğitim vakti gelir :D biner helikotere havalanırlar. Herkez atlamıştır temelle komutan kalmıştır bir tek.

- Komutan ; oğlum atla hadi

- Temel ; atlamam komutanım

Atla atlama derken komutan iyice sinirlenir ve kibarca sorar evladım neden inat edip atlamıyorsun ?

temel derki;

komutanım dün gece ölmüş annemi gördüm rüyamda paraşütüm açılmayıp öleceğimi söyledi.

Komutan düşünür paraşütleri değişmeye karar verir temel gönül rahatlığı ile atlar ..

arkasından Komutan hızla aşşağı inmektedir ve temel seslenir ; Komutanım ! komutanım Nereye ? ölmüş ananı s'..meye gidiyorum demiş :D

en sevdiğim fıkradır :D

-----------------------------

offf fenaymısss yarıldım yaa :D

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Bunca yıldır oruspuyum Böyle yrk görmedim  fıkrasını Bilmiyorsananız Anlatim:)

Beleş wireless kahramanı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

Bir gun Nam-ı Kemal nasıl olduysa şeyinden rahatsızlanmış ve hastaneye
    yatmış. Şeyini alçıya almışlar bunun. Gel zaman git zaman
    odaya bir sinek girmiş ve tam alçılı organın açık kısmına (tepesine)
    konmus. Tabii N.Kemal rahatsız.. Hemen hemşireyi cağırmış.
    Hemşire demiş şu sineği kovalar mısın. Hemşire bakmış yetişilecek gibi degil merdiven aramış yok. En sonunda zıplayarak kovmaya
    karar vermiş. Bir zıplamış sineği ıskalamış N.Kemal'in şeyinden kayarak yaralanmadan yere inmiş. Bir daha, bir daha nafile sinek hala
    orada. Bir kaç kere daha deneyip N.Kemal'e donup: Nam-ı Kemal bey kusura bakmayın
    yetişemiyorum demiş. N.Kemal'de: Hemşire hanım bir kere
    daha zıplarsan tavana yapıştıracam o sineği.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel, yıllar sonra kavustugu elden düsme Murat 124
    arabasıyla yolculuk yaparken bir anda araba arıza yapar.
    Yolun kenarına çeker. Motor kapagını açar, ne oldugunu anlamaya çalışırken bir Ferrari yanına yanasır. hemserim, arabanın nesi var
    Istersen senin arabayı benimkine baglayalım, çekeyim seni ilk tamirciye kadar.... der.
    Çok sevinir Temel bu teklife. Hemen Murat'ı kalınca bir halatla Ferrari' nin arkasına baglarlar. Ferrari' nin sahibi genç uyarır, ben hız yapmayı çok severim. Eger farkında olmadan asırı hız yaparsam, sen selektor yapar beni uyarırsın!
    Temel Tamam! der ve yola koyulurlar.Bir sure sonra Ferrari gaza basmaya başlar, 60,80, 100... derken
    Murat124 arkadan selektor yapar.
    Ferrari durumu hatırlar ve yavaslar, bir sure sonra Ferrari tekrar gaza basar, 70, 80,100... Murat tekrar hatırlatar.
    Ferrari yavaslar.Yollarına böyle devam ederlerken bir Lamborghini Ferrari' ye yaklasır ve ''Kapısalım mı der.Ferrari yanıtlar,
    -nesine
    -Lamborghini 340 km. otedeki benzinlige ikinci varan, ilk varanın deposunu doldurur.
    Ferrari kabul eder ve yarısa baslarlar. 120, 140, 180, 220... Gaza basmaktadırlar.O arada trafigi kontrol eden polis helikopterinde görevli polis Genel merkeze bilgi vermektedir
    Komiserim, sehrin kuzeyindeki yolda trafik güvenligi tehdit altında!!! 3 araç yarıs yapıyor.
    Bir Ferrari ile bir Lamborghini saatte 300 km hızla yanyana gidiyorlar, arkadan da bir Murat 124 onları geçmek için 10 dakkadır selektör yapıyor!....

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Birgün genetik ile ilgili bir tıp kongresi düzenlenmiş, kürsüye bir ingiliz bilimadamı çıkmış. yaptıklarını anlatmak için "kazada kopan bir parmak bulduk, parmaktan el, elden kol, koldan gövde , gövdeden insan yarattık. ve o insan o kadar mükemmel oldu ki 10 kişinin yapacağını yapıyor, onun yüzünden 10 kişi işsiz kaldı" demiş.

Daha sonra kürsüye rus bilim adamı gelmiş, " çernobil faciasında bir saç teli bulduk, saçtan bir baş, baştan bir gövde, gövdeden insan yarattık. ve o kadar mükemmel olduki onun yüzünden 20 kişi işsiz kaldı" demiş.

Sıra Türk bilim adamına gelmiş. " biz de bir osuruğu depoladık, daha sonra o osuruktan önce bir göt, götten bir gövde , gövdeden de insan yarattık. yıllar geçti, o göt başbakan oldu, şimdi bütün ülke işsiz" demiş...

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

miş miş :) mişsiz yazabilenleri arıyorum :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

murat 124 bitirdi beni off!yarılmaktayım hala:D

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

cok gzldi ya...baska yok mu ? biliormusunuz die yazmamazlık etmeyin.kiminin bildiğini kimi bilmez..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

bigün zenciyle, beyaz birbirlerini mikiyorlarmış. İlk beyaz mikerken almış eline vazelini sürüyormuş,

Zenci: Niye sürüyorsun onu?
    Beyaz: Delik açılsın diye.

Sonra sıra zenciye gelmiş. Almış eline Viksi.

Beyaz: Peki sen niye onu sürüyorsun?
    Zenci: Ciğerlerin açılsın diye.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
Toplam Hit: 13948 Toplam Mesaj: 71