folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    MaTRiXe bunu yazdı

kız senin beynini hacklemiş hocam

hocam bir bilişim sitesinde yapılacak ilk yorum olmalıydı kısmet 20 yoruma imiş 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Adını biyerden duymuşsun fakat farkındalığa yansımamış. Beyin kendi kendine çalışır hocam ve hiç durmaz, uyurken bile büyük bir bölüm aktiftir.

Basbaya duyup farkında olmadan öğrenmişsin diyecem. Örneğin hani bildiğin birçok kelimeyi nereden öğrendiğini hatırlayamazsın ya, bu da benzer bir durum.

İnanmakta zorlanabileceğin birçok tuhaf olay yaratabilir beyin. Örneğin yaptıklarımızın bir bölümünü önce yapıp sonradan bunlara bir sebep atandığını ama kendimizin bir sebeple yaptığımızı sandığımızı biliyor muydun?

Doğa ötesi birşey arama, ararsan asıl gerçeğin nasıl olduğunu anlayamazsın hocam.

hacı başkanın dediği hemen hemen doğru, buna algıda seçicilik derler. Dediğin gibi de olabilir belki erdin ve gördün ama fazla takılma kafanı dağıtmaya bak (-ki başıma geldi baya bir sefer ve kafayı sıyırıyordum hatta arada bir gene olur ama bi sigara çay'a bakar unutmam takılma boşver :) )

dipnot: konuyla alakalı yada alakasız bilemicem ama şu metafizik olaylarıyla alakalı bilgi edinebiliceğim güzel bi kaynak bilen varmı la şu sıralar bu naneye merak saldım :ı

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Adını biyerden duymuşsun fakat farkındalığa yansımamış. Beyin kendi kendine çalışır hocam ve hiç durmaz, uyurken bile büyük bir bölüm aktiftir.

Basbaya duyup farkında olmadan öğrenmişsin diyecem. Örneğin hani bildiğin birçok kelimeyi nereden öğrendiğini hatırlayamazsın ya, bu da benzer bir durum.

İnanmakta zorlanabileceğin birçok tuhaf olay yaratabilir beyin. Örneğin yaptıklarımızın bir bölümünü önce yapıp sonradan bunlara bir sebep atandığını ama kendimizin bir sebeple yaptığımızı sandığımızı biliyor muydun?

Doğa ötesi birşey arama, ararsan asıl gerçeğin nasıl olduğunu anlayamazsın hocam.

hacı başkanın dediği hemen hemen doğru, buna algıda seçicilik derler. Dediğin gibi de olabilir belki erdin ve gördün ama fazla takılma kafanı dağıtmaya bak (-ki başıma geldi baya bir sefer ve kafayı sıyırıyordum hatta arada bir gene olur ama bi sigara çay'a bakar unutmam takılma boşver :) )

dipnot: konuyla alakalı yada alakasız bilemicem ama şu metafizik olaylarıyla alakalı bilgi edinebiliceğim güzel bi kaynak bilen varmı la şu sıralar bu naneye merak saldım :ı

bence konu ile alakasız ama biri illaki yardım eder hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

loto oynamadan önce rakamları görmeyi dene o zaman .4 saat önceden foruma yazarsan harbiden memnum olurum :D

Temel adalettir .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    zigana bunu yazdı

loto oynamadan önce rakamları görmeyi dene o zaman .4 saat önceden foruma yazarsan harbiden memnum olurum :D

al sana 7 tane sayı (loto 6 sayı ile oynanıyordu galiba ama 7 tane verecem ama)

2-16-35-46-23-12-5

yanlız çıkarsa altına s.çıarsın oda ayrı 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Ananem anlatırdı derken anlatıyor hala kadına malum oluyor sanırım annemin hapis kararı felan çıkmıştı yani o belgenin geldiği gün den bir gün önce rüyasında görüyor bunu ve akşamına anneme anlatıyor diğer gün çıkıyordu yani ve bunun gibi 5-10 tane olayı vardır 

not:hapise felan girmedi sakin olun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Kismet

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Bende çok sık dejavu oluyorum ama akışına bıraktım, çünkü düşününce gök yüzündeki yıldızları saymaya başlıyorum 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

uzaktan muzaktan duymuşsunduuur ;) ama duyduğunun unutmuşsundur garanti 
    ya da çok büyüyk bir tesadüf

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

bundan 4-5 ay önce "rüya yorumlanır" adlı konuda şöyle bir şey yazmıiştım 

" 2-3 gün önce adını bile bilmediğim ama çok hoşlandığım kıza rüyamda irem ve zeynep olarak sesleniyordum"

rüyamda böyle görmüştüm bugün öğrendim ki kızın adı gerçekten irem (hiçbir şekilde adını daha önceden duymadığımdan eminim ) rüyamda gerçeği gördüm bu nasıl olmuş /yapmış olabilirim ? (öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm 2-3 saat kendime gelemedim yavaş yavaş toplarlıyorum kendimi)

hacı heveslenme özel bir insan değilsin

psijik güçlerin yok 

sende herkes gibi standart bir insansın ;)

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 7394 Toplam Mesaj: 73