folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacı muhtemel kuvvetle örneğin sen biyerde kitap okuyon. o sırada İrem Hanım oradan geçiyor, birisi ona " İremcim naber tatlkım öğlen yemek yiyelim mi?" diyor (soruya takılma herhangi bişey demiş olabilir, dikkat çekmek istediğim nokjta isminin söylenmesi). sen duyduğunun farkında değilsin (çünkü kitap okuyorsun, gazete okuyorsun ya da bişeyle meşgulsün. Yani bilincin o an oraya yönlenmiyor). ama rüyanda bu açığa çıkabilir.

ha bana da oluyo bazen garip şeyler. dejavu dalgası mesela. ama müneccim boku yediğimi zannetmiyorum.

olayıon altında psikolojik etmenler olabiliyor. çok kasma düşünme derim.

sadece rahat ol yeterli.

ben öyle atlatıyom. tavsiyemdir.

gayet normal döngüsel bir bilinçaltı temizlenmesi/tamiri vs de olabilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hacı muhtemel kuvvetle örneğin sen biyerde kitap okuyon. o sırada İrem Hanım oradan geçiyor, birisi ona " İremcim naber tatlkım öğlen yemek yiyelim mi?" diyor (soruya takılma herhangi bişey demiş olabilir, dikkat çekmek istediğim nokjta isminin söylenmesi). sen duyduğunun farkında değilsin (çünkü kitap okuyorsun, gazete okuyorsun ya da bişeyle meşgulsün. Yani bilincin o an oraya yönlenmiyor). ama rüyanda bu açığa çıkabilir.

ha bana da oluyo bazen garip şeyler. dejavu dalgası mesela. ama müneccim boku yediğimi zannetmiyorum.

olayıon altında psikolojik etmenler olabiliyor. çok kasma düşünme derim.

sadece rahat ol yeterli.

ben öyle atlatıyom. tavsiyemdir.

gayet normal döngüsel bir bilinçaltı temizlenmesi/tamiri vs de olabilir.

tekrar söylüyorum eminim nasıl bu kadar eminim 1- ortama o girdiğinde hemen farkediyorum 2- pek arkadaşı yok gibi yani ya geçerken biri ile konuşuyor oluyor yada tek geçiyor 2 durumdada isim kullanılmasına gerek yok 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

asiminnesli,

Söylemesi ayıp neden benim dediklerimin üstünde durmadın hiç ?

En gerçek saçmamı geldi yoksa ?

Bir şarkı sözü aklıma getirdi senin bu husustaki zayihatın ;

Bu gün bir terslik olsa düze döner her şey.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

asiminnesli,

Söylemesi ayıp neden benim dediklerimin üstünde durmadın hiç ?

En gerçek saçmamı geldi yoksa ?

Bir şarkı sözü aklıma getirdi senin bu husustaki zayihatın ;

Bu gün bir terslik olsa düze döner her şey.

hocam okudum hatta şimdi bir yeri mi kaçırdım diye merak edip tekrar okudum haklısın ne diyeyim 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

İçin temizmiş kardeşim :) başka ne açıklaması olabilir ki ?

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

İçin temizmiş kardeşim :) başka ne açıklaması olabilir ki ?

asıl kız a söylediğimde o da rüyasıdna beni görmüşse işteo zman içim temiz olur :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

Sanıldığı gibi sadece gerçekler rüyaları etkilemez, rüyalar da gerçekleri etkiler. karnabahar ise, her ikisini de etkiler. Alper Canıgüz / Tatlı rüyalar

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

bkz: the awake

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Uyurken tv radio yada evden biris zeynep diye seslendiğinde  direk rüyanda ya zeynep adında bir tanıdığınla karşılaşırsın

yada ona zeynep diye seslenirsin zeyneple beyninde badaşan ne varsa onu görüceksin emin ol..

Ben tv açık uyurum her gün alışkanlığımdan yoksa uyuyamıyorum sabaha karşı sabah rüzgarı gtüm açık kaldığından

bide sabah haberlerinin başlama saati haberlerde ne duyuyorsam rüyamda aynısını bire bir yaşıyorum bazen çok atraksiyonlu

bazen sexy bazende irenç şeyler görebiliyorum rüyamda buna benzer birşey olduğunu düşünüyorum velasıl beyin tehike..

FuCk yOu System..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    diCk bunu yazdı

Uyurken tv radio yada evden biris zeynep diye seslendiğinde  direk rüyanda ya zeynep adında bir tanıdığınla karşılaşırsın

yada ona zeynep diye seslenirsin zeyneple beyninde badaşan ne varsa onu görüceksin emin ol..

Ben tv açık uyurum her gün alışkanlığımdan yoksa uyuyamıyorum sabaha karşı sabah rüzgarı gtüm açık kaldığından

bide sabah haberlerinin başlama saati haberlerde ne duyuyorsam rüyamda aynısını bire bir yaşıyorum bazen çok atraksiyonlu

bazen sexy bazende irenç şeyler görebiliyorum rüyamda buna benzer birşey olduğunu düşünüyorum velasıl beyin tehike..

zeynep te irem de ailede hiç geçmeyen isimler 

Toplam Hit: 7398 Toplam Mesaj: 73