folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

beyin günlük yaşantılarını, düşüncelerini düzenlemekten öte çok derin boyutları olan hala tam olarak çözülememiş bir organ. Yapılabilecek en mantıklı cevap %95 ihtimalle sen başka birşeyle ilgilenirken bahsettiğin kızın adı bir yerde geçti ama sen farkına varmadın fakat beyin onu algıladı bilincinde etiketledi.Rüyada da bu düşünce açığa çıktı.Bundan başka mantıklı açıklama yok, istersen peygamberliğini ilan et, istersen kalbim temiz ondan bildim de, istersen allah arkamda sırtıma vurdu "yürü oğlum git yakala o kızı dedi bana" diye düşün gerçek bu.

bir de fantastik düşünce var; bilinç, zaman-uzay çizgisinde sürekli titreşimler yayar.Bazı insanlarda daha  fazla ve farklı şekillerde ortaya çıkar mesela eşini kaybeden insanların haber öldüğünü haber almadığı halde kötü hissetmesi, şans eseri bile ölmek üzere olan bazı insanların son zamanlarında mutsuz olmaları, fazla zorlarsak; deja-vu. Mesela karma inancında da insanların ruh eşlerinin yani ruh titreşimleri yakın olan insanların her yaşamlarında sürekli beraber olmaları.Önceki yaşamında biri senin çok iyi anlaştığın kardeşinken sonraki yaşamında sevgilin ve ya karın oluyor. Bir şekilde ruh eşlerine sürekli rastlıyorsun, aranızda her ne kadar uzak mesafeler olsa bile. Dolayısıyla bahsettiğin kişiyle ortak bir geleceğin olabilir bırakma peşini, go get her champ! .(kaynak:my ass)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

beyin günlük yaşantılarını, düşüncelerini düzenlemekten öte çok derin boyutları olan hala tam olarak çözülememiş bir organ. Yapılabilecek en mantıklı cevap %95 ihtimalle sen başka birşeyle ilgilenirken bahsettiğin kızın adı bir yerde geçti ama sen farkına varmadın fakat beyin onu algıladı bilincinde etiketledi.Rüyada da bu düşünce açığa çıktı.Bundan başka mantıklı açıklama yok, istersen peygamberliğini ilan et, istersen kalbim temiz ondan bildim de, istersen allah arkamda sırtıma vurdu "yürü oğlum git yakala o kızı dedi bana" diye düşün gerçek bu.

bir de fantastik düşünce var; bilinç, zaman-uzay çizgisinde sürekli titreşimler yayar.Bazı insanlarda daha  fazla ve farklı şekillerde ortaya çıkar mesela eşini kaybeden insanların haber öldüğünü haber almadığı halde kötü hissetmesi, şans eseri bile ölmek üzere olan bazı insanların son zamanlarında mutsuz olmaları, fazla zorlarsak; deja-vu. Mesela karma inancında da insanların ruh eşlerinin yani ruh titreşimleri yakın olan insanların her yaşamlarında sürekli beraber olmaları.Önceki yaşamında biri senin çok iyi anlaştığın kardeşinken sonraki yaşamında sevgilin ve ya karın oluyor. Bir şekilde ruh eşlerine sürekli rastlıyorsun, aranızda her ne kadar uzak mesafeler olsa bile. Dolayısıyla bahsettiğin kişiyle ortak bir geleceğin olabilir bırakma peşini, go get her champ! .(kaynak:my ass)

kaynak çok sağlam galiba:D

neyse hocam benim bu konuda düşüncem çok çok farklı bir felsefi görüş derki kimse ve hiçbir şey yoktur sadece aklın vardır ve sen etrafındaki yani istanbul için 20 milyon insanı tek tek kurarsın ve onları oynatırsın bunu istemsiz yaparsın odaları dünyayı sen kurarsın ve kendni nerde hissediyorsan oraya ekelr oyuna devam edersin yani ben birine gdip nasılsın demem çok saçmadır çünkü sen kurdun o kişiyi aslında yok ve kurduğun kişinin nasıl olduğunu sen kurdun böyle düşünürsek o kız yok ve kızı ben aklımda uydururken ona o ismi verdim sornada o ismi verdiğimi hatırladım 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

-

slanger tarafından 29/Eki/12 16:23 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek

kuantum fiziğinde, fotonların madde arasında ve mekanda olduğu gibi, zamandada hareket yönü olduğunu biliyoruz.

fotonda, bir reaksiyon sonrası ortaya çıkan enerji paketidir

beyinde bu bilgi paketlerini yorumlayacak bilinmeyen bir yöne sahip olduğu biliniyor

ve beyin irem ismindeki kişiyle ilgili bilgiyi size özel getirmiş sonuc olarak.

Allaha inananlar için konuşursak, o bilgi taşıyan enerji paketlerinin zamanda da ilerlemesi, iradenin özgürlüğünün ve herkesin yaptığı şeylerin kontrol edildiği değil, sadece bilindiğinin işareti olur. kuranda da geçiyor bu konu, iki doğu ve iki batının rabbidir diye. biri mekan biri zaman. 

Düşünüyorum, o halde varım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek

Kör bir raslantı bu kadar anlam yüklemeye gerek yok

Linux
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuwelAsK
    HuwelAsK's avatar
    Erkek

Bir mükemmelliği bilimle mantıkla açıkladıkları anda hemen imanlarından vazgeçiyorlar.Neden bir şeyin Allah'tan geldiğini mantıksız olması gerektiğiyle etiketliyorsunuz.Amerikalı zenci,Sarışın İngiliz bile yeterince araştırınca Allah'a kuşkusuz iman ederken siz İslamı anladığınızı ne kadar araştırdınız.Tüm okuduklarınız,2x2, eşit kollu terazi,harry potter,fatmagül'den ibaretken nasıl oluyor da sonu olmayan bu ilmin hepsini araştırıp kannat kullanıyorsunuz.Yazık,ben (Allah korusun) inanmıyor olsam bunu espiri konusu yapmazdım,her yerde yaymaya çalışmazdım.Çünkü bunun bana bir faydası yok ama ihtimal ki yanılmışsam bunun söyledikleri korkunç azabından kurtarırdım kendimi.

İman nasip işidir,ayrıca Allah'lı yaşayan bir kalp Allahsız yaşamaktan çok daha iyidir,olsa da olmasa da(haşa).Onlar sonsuzluğu,zamansızlık ve mekansızlığı düşünüp mümkün diyebiliyorken siz ancak 70 yıl yaşa toprak olda kalmışsınız.Budur "Secde ettiğiniz insan beyniniz".

HuwelAsK tarafından 20/Eki/12 13:07 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpressten tiksiniyorum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    HuwelAsK bunu yazdı

Bir mükemmelliği bilimle mantıkla açıkladıkları anda hemen imanlarından vazgeçiyorlar.Neden bir şeyin Allah'tan geldiğini mantıksız olması gerektiğiyle etiketliyorsunuz.Amerikalı zenci,Sarışın İngiliz bile yeterince araştırınca Allah'a kuşkusuz iman ederken siz İslamı anladığınızı ne kadar araştırdınız.Tüm okuduklarınız,2x2, eşit kollu terazi,harry potter,fatmagül'den ibaretken nasıl oluyor da sonu olmayan bu ilmin hepsini araştırıp kannat kullanıyorsunuz.Yazık,ben (Allah korusun) inanmıyor olsam bunu espiri konusu yapmazdım,her yerde yaymaya çalışmazdım.Çünkü bunun bana bir faydası yok ama ihtimal ki yanılmışsam bunun söyledikleri korkunç azabından kurtarırdım kendimi.

İman nasip işidir,ayrıca Allah'lı yaşayan bir kalp Allahsız yaşamaktan çok daha iyidir,olsa da olmasa da(haşa).Onlar sonsuzluğu,zamansızlık ve mekansızlığı düşünüp mümkün diyebiliyorken siz ancak 70 yıl yaşa toprak olda kalmışsınız.Budur "Secde ettiğiniz insan beyniniz".

subhanallah kardeşim ibretlik paylaşım

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek
    HuwelAsK bunu yazdı

Din kitlelerin afyonudur... Beyni uyuşturmaya devam...

Linux
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    Abdullah_CAN bunu yazdı
    HuwelAsK bunu yazdı

Din kitlelerin afyonudur... Beyni uyuşturmaya devam...

big bang le, kainatın başlangıcı olduğu kanıtlandıysa demekki onu tetikleyip bu hale getiren birisi olmuş. 

herşey bu kadar kolay oluşuyor ve varoluyor diye bunun sahipsiz olduğu manası çıkmaz. 

dünyanın iki kutbu arasında 12 bin km lik mesafede sadece 3 mm salınma oluyor ve ne düşüp ne artma olmuyorsa bunu dengeleyen birşeyde olması gerekiyor. etki olmadan sonuç doğmaz.

yoksa bilimcilerin savunduğu etkiye tepki olayımı yanlış? klasik fizik yanlış o zaman savunduğunuz başıboşluğa göre.

birkaç yobaz çıkıp bilimle alakası olmayan şeyleri savundu diye din eskiyecek veya aslında yokmuş durumuna gelecek değil. 

herşey bir sebebe bağlanır

madem herşey otomatik oluyor, Allah veya (haşa) başka bir canlı tarafındam idare edilmiyor, o zaman atom mantığının aynısı olan mıknatıs motorları neden dönmüyor? sınırsız enerji kaynağı neden bulunamıyor?

yada 365 günlük süreçte nasıl oluyorda her sene aynı süreci mevsimleri sıcaklıkları yaşıyoruz? 

madem bir etki olmadan kendiliğinden bir icad olmuyor, o zaman içinde olduğumuz dünyayıda birisi yarattı ve sürekli şekillendiriyor.

asıl afyon, bunu görememek

CHaRMaNDeR tarafından 20/Eki/12 13:26 tarihinde düzenlenmiştir

Düşünüyorum, o halde varım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    ricin bunu yazdı

Astral seyehat diye bir muhabbet te var fakat tanışmadan önce bu rüyayı gördüysen nasıldır nedir bilemem ama bence kendini geliştir derim ben...

üniversitede bayağı bi araştırıp nasıl yapılıyo nasıl oluyo diye karar verip yapmıştım bigün sadece doğduğunu ve erkek olduğunu bildiğim yeğenimin yanına gitmiştim kendime bile inanmazken aynı gecenin sabahında teyzemi aradım ufaklığın fotoğrafını çekip göndermesini söyledim 10 dk sonra gördüğüm resimlen altıma ediyodum astralda gördüğüm oydu kıyafetleri aynı yüzü aynı hangi odada olduğu beşiğin nasıl durduğuna kadar ki dediğim gibi sadece erkek olduğunu biliyodum başka bi ayrıntı yoktu

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 7351 Toplam Mesaj: 73